HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno

4:1

konec (1:0, 2:1, 1:0 - N 1:0)

06.12.2018, 17:00 • Ostravar aréna • Nadstavba B • Klára Bártková

Ve třetí třetině zvýšil vedení Brada. Brno už ve třetí třetině moc šancí nemělo. V prodloužení se opět prosadil Brada, který se krásně prokličkoval k bráně. Vítkovice tak získávají 4 body. (19:04:29)

60:30

Vítkovice právě vstřelily branku!
Rajčan přihrál MARKU BRADOVI, který se prokličkoval až k bráně a zakončil. Asistence: Samuel Rajčan, Ondřej Cubo.

60:01

59:41

Rajčan poslal puk MARKU BRADOVI, který poslal puk do prázdné brány – 4:1. Asistence: Samuel Rajčan.

59:18

Vhazování před Münchem.

59:18

Oddechový čas pro hosty.

58:50

Brada vypálil, Bizoň jeho střelu vyráží.

58:24

Brnu se nedaří dostat se do útočného pásma.

57:20

Fajmon počkal za Bizoňovou bránou, aby jeho spoluhráči mohli vystřídat.

56:36

Běhůnkova přihrávka byla nepřesná, a tak skončila u Holanika.

56:04

U puku je nyní Machů, který poslal puk do středního pásma.

55:45

Puk je v obranném pásmu Brna.

55:16

54:48

Běhůnek od modré vypálil, ale Smolka jeho střelu zblokoval.

54:22

Puk je za Bizoňovou bránou.

53:30

53:16

Domácí Puchala vyloučen za podrážení.

52:30

Svozil měl co dělat, aby ho Krejsa neobral o puk.

51:18

Sever si objel vítkovickou obranu a vystřelil, ale Münch jeho střelu vyráží betonem.

50:31

50:15

Do úniku se dostal Holanik, ale zklamalo jej zakončení.

49:40

Sedláček vypálil, Münch vyráží betonem.

49:01

Fajmon chtěl vystřelit na bránu, ale puk mu od hokejky odskočil.

47:24

Hostujícím se nepodařilo puk vyhodit z obranného pásma.

46:59

Další střela, tentokrát od Kubíka, ale Bizoň má puk v lapačce.

46:50

Smolka vypálil, ale jeho střela je vedle brány.

46:17

Vítkovice se drží v útočném pásmu.

45:55

Za hrubost je vyloučen hostující Svozil.

45:07

Smolka ostře vypálil, ale jeho střela proletěla těsně nad bránou.

44:17

Kubík se snažil poslat puk do brány, ale obrana Brna puk zachytila.

43:51

Kotásek vybojoval puk za Bizoňovou brankou.

43:27

Přihrávka na Kotáska byla nepřesná.

42:42

Machů vyvezl kotouč do středního pásma, ale tam o něj přišel.

41:43

Mišiak chtěl přihrát svému spoluhráči, ale jeho přihrávku zastavil Brada.

41:32

Domácí v ofsajdu.

40:46

Kotásek se pokusil vypíchnout kotouč Běhůnkovi, to se mu ale nepovedlo, a tak je u kotouče stále Běhůnek.

40:08

Kos vypálil, ale jeho střela je v ochranné síti.

40:01

V druhé třetině měly oba týmy opět hodně šancí. V sedmé minutě se prosadil Kubík, který zvýšil na 2:0. Dvě minuty poté snížil hostující Horký na 2:1. Nicméně domácí Kubík se opět prosadil, když dostal skvělou přihrávku od Puchaly. Stav po druhé třetině je 3:1.
Další třetina začne přibližně v 18:30.

40:00

39:54

Brabenec se ještě pokusil vystřelit na bránu, ale Münch má střelu v lapačce.

39:19

Smolka poslal puk na Puchalu,

38:37

Němec se pokusil projet až do útočného pásma, tam ho ale o puk obral Cubo.

37:17

Puchala posunul puk k modré čářě, kde čekal Machů, ten poslal přesnou přihrávku MARTINU KUBÍKOVI, který poslal na bránu střelu, kterou Bizoň nedokázal chytit – 3:1. Asistence: Denis Puchala, Tomáš Machů.

36:36

Holanik přejel s pukem až do útočného pásma, tam mu ale Němec puk vypíchl.

36:04

Brada se pokusil vystřelit na bránu, ale Bizoň má puk pod kontrolou.

35:53

Hosté teď byli v ofsajdu.

35:22

Puk za Bizoňovou bránou vybojoval Brada, který se následně pokusil vystřelit, a tak Bizoň přerušuje hru.

34:32

Běhůnek čekal až jeho spoluhráči vystřídají.

33:26

Fajmon se opět pokusil vystřelit na bránu, teď však jeho střela skončila vedle brány.

33:03

Fajmon střílí na bránu, Münch má ale jeho střelu v lapačce.

32:52

Zakázané uvolnění Vítkovic.

31:28

Puchala se pokusil vystřelit od modré čáry, Bizoň byl však pozorný a střelu vyrazil betonem.

30:54

Nyní se hraje v obranném pásmu Brna.

29:52

Kometa právě vstřelila branku!
Harmim byl za bránou, odkud poslal puk na Otavu a ten už jen prodloužil na ADAMA HORKÉHO, který mířil přímo nad rameno Müncha. Asistence: Nesim Harmim, Roman Otava.

29:13

Vhazuje se před Bizoněm.

28:05

Přibyl od modré vystřelil, ale jeho střela skončila vedle brány.

27:09

Brada přihrával před bránu MARTINU KUBÍKOVI, který proměňuje – 2:0. Asistence: Marek Brada.

26:44

Vhazování pro Kometu.

26:20

Puk je za domácí bránou, kam pro něj jede Smolka.

25:37

Němec chtěl přihrát Mišiakovi, ten ale přihrávku nezachytil.

25:05

Teď měl domácí brankář hodně práce, ale všechny střely vyrazil.

24:20

Smolkovi se nepodařilo vyvézt kotouč z obranného pásma, a tak je u puku Harmim.

24:04

Vhazování před Bizoněm.

23:17

Prčík poslal puk do útočného pásma, tam ale získal kotouč Cubo, který míří na opačnou stranu.

22:59

Petr vypálil hned po vhazování, avšak Bizoň jeho střelu chytl.

22:55

Zakázané uvolnění Brna.

22:01

21:50

Rajčar dostal puk do útočného pásma, pak šel střídat.

21:39

20:57

Kos přihrál Brabencovi, ten se pokusil přihrát Sedláčkovi, ale přihrávka byla nepřesná.

20:01

Domácí Krejsa vyloučen za vysokou hůl.

20:01

Ze začátku třetiny byla Kometa aktivnější, to se ale v druhé polovině první třetiny změnilo. Hostující tým měl hodně šancí, avšak Münch všechny střely vyrazil. Vítkovice měli také více šancí, ale i Bizoň všechny až na jednu chytil. Domácí dostal do vedení Samuel Rajčar.
Další třetina začne přibližně v 17:45.

20:00

19:57

Domácí Krejsa se pokusil ještě vystřelit na bránu, ale jeho střelu skončila vedle brány.

19:19

Brada prodloužil na SAMUELA RAJČANA, který poslal puk přesně mezi betony Bizoně – 1:0. Asistence: Marek Brada.

18:42

Ve středním pásmu čekal na kotouč Přibyl, ten poslal puk za bránu Bizoně.

17:44

Petr obral Němce o puk a pokusil se vystřelit.

16:51

Brada získal v obranném pásmu kotouč, se kterým se dostal až před Bizoně, ten však jeho střelu vyráží.

16:18

Smolka vyvezl kotouč z obranného pásma.

15:49

Fajmon hned po vhazování vystřelil, ale vítkovická obrana jeho střelu zblokovala.

15:41

14:43

Harmim se chtěl prosmyknout vítkovickou obranou, to mu ale nevyšlo a o kotouč přišel.

13:55

Svozil nepřesně přihrál Běhounkovi, a tak získávají puk Vítkovice.

13:13

Kos chtěl vyjet z obranného pásma, Brada mu to ale nedovolil.

12:31

Fajmonovu střelu Münch vyráží.

11:49

Domácí se snaží vyhodit puk z obranného pásma.

11:28

11:00

10:26

Svozil poslal přesnou střelu na Müncha, ten ale vyráží.

09:00

Domácí Kotásek je vyloučen za vražení na hrazení.

08:09

U puku je Přibyl, který chtěl vyhodit puk z obranného pásma, ale Šalé kotouč u modré zastavil.

07:17

Vítkovičtí se dostali do útočného pásma, tam je ale brněnská obrana obrala o puk.

06:27

Nyní vyjel Münch za svou bránu a přihrává Kotáskovi.

06:14

Bizoň přerušuje hru.

05:30

Kubík čekal před bránou na přihrávku od Smolky, v cestě jim stál ale Běhůnek.

05:08

04:47

Smolka střílí přímo na bránu, Bizoň je však v pozoru.

03:54

Kubík kroužil kolem brněnské brány, ale jeho přihrávka na spoluhráče mu nevyšla podle jeho představ.

03:24

U puku jsou nyní Vítkovice.

02:56

Svozil vystřelil na bránu, ale Münch jeho střelu vyráží betonem.

02:07

Machů se snažil dostat puk z obranného pásma, to mu ale nedovolil brněnský hráč.

01:27

Němec s Běhůnkem si přihrávali za svou bránou.

00:20

Brabenec projel až do útočného pásma, ale poté jeho přihrávka Kosovi nebyla přesná.

00:01

Nejlepším hráčem Brna je s 36 kanadskými body Jakub Brabenec (16+20). Nejlepším obráncem je Patrik Fajmon, který nasbíral 25 bodů (6+19). Nejtrestanějším hráčem Komety je Stanislav Svozil, který od rozhodčích získal celkem 34 trestných minut. Brankář Michael Schnattinger vychytal dvě čistá konta a má úspěšnost 94,77 %.
Nejlepším hráčem Vítkovic je s 36 kanadskými body Alex Kotásek (17+19). Nejlepším obráncem, s 20 body je Michal Bystroň (6+14). René Smolka, nejtrestanější hráč Vítkovic, dostal celkem 58 trestných minut. Brankář Marian Münch vychytal dvě čistá konta a má úspěšnost 92,38 %.
Ve skupině východ skončily Vítkovice, s 59 body, na druhém místě za Havířovem, na který ztratily pouhý bod. Brněnský celek skončil ve skupině střed na prvním místě, nicméně bodů získal také 59.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:1

Branky a nahrávky: 20. Rajčan (Brada), 28. Kubík (Brada), 38. Kubík (Machů, Puchala), 60. Brada (Rajčan), 61. Brada (Rajčan, Cubo) – 30. Horký (Otava, Harmim)

HC Vítkovice Ridera: Münch (Vítek) – Bystroň, Smolka (A), Cubo, Machů (A), Kosina, Puchala – Holanik, Kotásek, Přibyyl, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Brada, Macho, Melovský, Juříček, Kubík

HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Řehák, Vacek, Běhůnek, Fajmon (A), Němec, Prčík, Svozil – Brabenec (C), Kos (A), Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Harmim, Mišiak, Vyroubal

Rozhodčí: T. Cabák – M. Štefková, M. Zicháček