AZ Havířov – HC Dynamo Pardubice

3:1

konec (0:1, 0:0, 3:0 - N 1:0)

06.12.2018, 17:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • Nadstavba B • Petr Miklas

AZ se prosadil až ve třetí třetině, kdy dvěma góly otočil zápas. Své vedení potvrdil při power-play Pardubic a v nadstavbě dokázal urvat i čtvrtý bod, když se chytře prosadil Moškoř. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (19:39:24)

61:08

Havířov právě vstřelil branku!
JAN MOŠKOŘ poslal puk od zadního mantinelu odrazem od brankáře Borovičky do sítě. Asistence: Antonín Zmarzlák.

60:01

AZ dokázal dvěma góly otočit zápas, své vedení potvrdil při power-play soupeře a bere tři body. V nadstavbě se oba týmy utkají o bod navíc.

59:20

Oddechový čas pro hosty.

59:20

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Křivohlávek – 2 min., krosček).

58:50

MARTIN PAVLAČKA se prosadil střelou z mezikruží, asistence: Jan Moškoř a Ondřej Becher.

58:50

Hosté odvolali brankáře!

56:43

Domácí přesilovku využívají, Petr Kubíček vyslal střelu od modré, kterou Borovička vyrazil a ONDŘEJ BECHER poslal puk do odkryté branky.

55:53

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubíček P. – 2 min., hákování).

55:05

53:05

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Herčík – 2 min., hákování).

51:28

AZ se drží v útočném pásmu, ale nedostává se ke střelbě.

50:16

49:07

Hosté se osvobodili.

48:16

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Vašíček – 2 min., hákování).

46:59

45:09

MARTIN PAVLAČKA se v oslabení dostal do brejku před Borovičku a nadvakrát dostal puk za brankovou čáru. Bez asistence.

44:59

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Vojkůvka – 2 min., podrážení).

44:52

44:31

AZ se osvobodil.

42:52

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kubíček P. – 2 min., sekání).

42:03

Hraje se nahoru dolů, ale bez šancí.

40:01

Ve druhé části jsme viděli vyrovnaný hokej, dvě gólové šance měli hosté, ale gól nepadl a tak stále platí stav z první třetiny. Třetí třetina začne asi v 18:59.

40:00

39:18

Akci Pardubic zastavil ofsajd.

38:40

Domácí měli dobrou šanci, když pálil René Kubíček od modré, dorážel Belan, ale Borovička podržel svůj tým.

38:03

Domácí se provinili úmyslným ofsajdem, vhazuje se po levici Nowaka,

36:57

Domácí Szturc pálil z pravého kruhu, Borovička byl na místě.

35:17

Domácí Urbančík pálil v pádu, Borovička puk zastavil.

34:24

Nekvinda se dostal do brejku, jeho střelu zastavila levá tyč Nowakovy branky!

32:56

Domácí Kusak se dostal do zakončení, ale Borovička jeho střelu bekhendem vyrazil.

31:43

31:38

30:54

30:32

Hra ve 4 na obou stranách přináší útočný hokej, ale chybí zakončení.

29:43

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Zmarzlák – 2 min., nedovolené bránění).

28:54

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Pulpan – 2 min., držení).

28:20

Probíhá boj o střední pásmo, ani jeden z týmů se nemůže dostat do útočného pásma.

25:30

25:24

Hosté v poklidu vyvezli puk z obranného pásma.

24:58

Domácí vyhodili.

23:30

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Pavlačka – 2 min., podrážení).

22:39

22:36

Dynamo znovu vyhazuje.

22:18

Hostující Formánek se dostal do brejku, ale pálil jen do Nowaka.

21:43

Další vyhození Dynama.

21:15

20:39

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Vojtěch – 2 min., podrážení).

20:01

V první třetině byli zprvu lepší hostující hráči, později se hra vyrovnala. Více šancí měly Pardubice, které se také gólově prosadily. Uvidíme, co přinese druhá třetina, která startuje asi v 18:14.

20:00

18:49

Oba týmy hodně bruslí, hra se přelévá ze strany na stranu, ale chybí šance.

14:55

Domácí Becher s Pavlačkou se dostali do přečíslení 2 na 1, prvně jmenovaný zakončil sám, ale jeho ránu zastavil Borovičkův beton.

13:56

Domácí Szturc se dostal do střelecké pozice, ale Borovička jeho ránu vyrazil.

12:19

Hostující Kloz s Pulpánem se dostali do přečíslení dva na jednoho, po přihrávce druhého zakončoval prvně jmenovaný, ale Nowak se stačil přesunout.

11:35

Hostující Formánek byl v dobré pozici před Nowakem, ten zasáhl lapačkou a akci zmařil.

10:38

Hosté se usadili v útočném pásmu, ale chybí jim střelba na branku.

09:26

Hostující Kloz se dostal před Nowaka, ale ani nadvakrát jej nepřekonal. Vhazuje se po levici domácího gólmana.

08:46

06:46

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Wlodara – 2 min., hákování).

06:25

04:25

04:25

Dynamo právě vstřelilo branku!
FRANTIŠEK FORMÁNEK se prosadil z předbrankového prostoru, když bekhendem vymetl levý růžek Nowakovy branky. Asistence: Daniel Herčík a Matěj Kloz.

03:59

00:47

Na druhé straně střílel Pavlačka, Borovička byl pozorný.

00:30

První střelu vyslal hostující Kloz, Nowak puk zastavil.

00:01

AZ RESIDOMO Havířov: Nowak (Zlatnický) – Wlodara, Kubíček R., Dobeš, Kremnický, Kubíček P., Křivohlávek, Zmarzlák – Mikula, Pavlačka "A", Moškoř, Belan, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusak, Szturc "C", Bárta, Horváth.

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Ševčík) – Vojtěch, Vašíček, Kubíček P., Tvrdík, Chabada "A", Špinka, Koudelka – Valkoun, Paleček "A", Herčík, Kubíček J., Formánek, Nekvinda, Kloz "C", Novotný, Pulpán, Štětka

Rozhodčí: Rapák – Vengřín, Hranoš.
Dnes nás čeká 1. kolo 2. části ELIOD extraligy dorostu skupiny B, v jehož rámci se domácí AZ Havířov střetne s Dynamem Pardubice.

Zatímco AZ svou skupinu V vyhrál, když skončil o bod před druhými Vítkovicemi, Dynamo skončilo ve skupině S na 3. místě, se stejným počtem bodů jako druhý Liberec a o 7 bodů za Kometou Brno.

Ve skupině B se střetnou AZ Havířov, Dynamo Pardubice, Kometa Brno, Oceláři Třinec, Vítkovice, a Zlín.

Sledujte první kolo s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:1

Branky a nahrávky: 46. Pavlačka, 57. Becher (Kubíček P.), 59. Pavlačka (Moškoř, Becher), 62. Moškoř (Zmarzlák) – 5. Formánek (Herčík, Kloz)

AZ Havířov: Nowak (Zlatnický) – Wlodara, Kubíček R., Dobeš, Kremnický, Kubíček P., Křivohlávek, Zmarzlák – Mikula, Pavlačka "A", Moškoř, Belan, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusak, Szturc "C", Bárta, Horváth.

Rozhodčí: Rapák – Vengřín, Hranoš

04:25 PCE 0:1 Formánek (Herčík, Kloz)
04:25 PCE 2 Vašíček, hákování
06:46 HAV 2 Wlodara, hákování
20:39 PCE 2 Vojtěch, podrážení
23:30 HAV 2 Pavlačka, podrážení
28:54 PCE 2 Pulpan, držení