Statistiky:
Konečné pořadí
1. Julija Džimová (UKR) 43:06,6 min (0)
2. Monika Hojniszová (POL) +5,9 s (1)
3. Markéta Davidová (CZE) +16,5 (1)
4. Paulina Fialková (SVK) +19,5 (2)
5. Baiba Bendiková (LAT) 20,8 (0)
6. Lisa Vittozziová (ITA) +27,1 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +33,4 (2)
8. Hanna Öbergová (SWE) +49,1 (2)
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +55,3 (1)
10. Franziska Preussová (GER) +59,1 (1)
11. Susan Dunkleeová (USA) +1:00,9 min (1)
12. Irina Starychová (RUS) +1:02,3 (1)
13. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:03,8 (0)
14. Iryna Krjuková (BLR) +1:09,3 (1)
15. Olena Pidhrušná (UKR) +1:12,0 (1)
16. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:12,4 (1)
17. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:13,3 (1)
18. Emma Nilssonová (SWE) +1:24,8 (1)
19. Linn Perssonová (SWE) +1:29,2 (1)
20. Julija Žuravoková (UKR) +1:32,8 (0)
21. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:33,9 (2)
22. Franziska Hildebrandová (GER) +1:39,3 (2)
23. Nadine Horchlerová (GER) +1:40,2 (1)
24. Julia Schwaigerová (AUT) +1:43,2 (1)
25. Anastasia Kuzminová (SVK) +1:48,1 (3)
26. Eva Puskarčíková (CZE) +1:59,7 (2)
27. Ivona Fialková (SVK) +2:05,4 (2)
28. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:08,6 (3)
29. Denise Herrmannová (GER) +2:12,4 (4)
30. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:12,6 (4)
31. Jevgenija Pavlovová (RUS) +2:14,6 (2)
32. Vanessa Hinzová (GER) +2:20,3 (2)
33. Julia Simonová (FRA) +2:21,2 (3)
34. Uljana Kajševová (RUS) +2:38,3 (2)
35. Alexia Runggaldierová (ITA) +2:38,6 (1)
36. Venla Lehtonenová (FIN) +2:42,0 (0)
37. Karolin Horchlerová (GER) +2:54,1 (2)
38. Veronika Vítková (CZE) +3:02,8 (2)
39. Synnøve Solemdalová (NOR) (1)
40. Fujuko Tačizakiová (JPN) (3)
...
74. Jessica Jislová (CZE) +5:39,6
76. Terezia Poliaková (SVK) +5:53,1
81. Lucie Charvátová (CZE) +6:56,9
Startovní listina
1. Rosanna Crawfordová (CAN)
2. Katharina Innerhoferová (AUT)
3. Susan Dunkleeová (USA)
4. Veronika Vítková (CZE)
5. Dorothea Wiererová (ITA)
6. Linn Perssonová (SWE)
7. Julia Simonová (FRA)
8. Iryna Krjuková (BLR)
9. Federica Sanfilippová (ITA)
10. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
11. Karolin Horchlerová (GER)
12. Elisa Gasparinová (SUI)
13. Eva Puskarčíková (CZE)
14. Anastasia Kuzminová (SVK)
15. Uljana Kajševová (RUS)
16. Sari Maedaová (JPN)
17. Lisa Vittozziová (ITA)
18. Franziska Preussová (GER)
19. Anastasija Merkušinová (UKR)
20. Franziska Hildebrandová (GER)
21. Vanessa Hinzová (GER)
22. Vita Semerenková (UKR)
23. Denise Herrmannová (GER)
24. Anna Frolinová (KOR)
25. Lena Häckiová (SUI)
26. Clare Eganová (USA)
27. Synnøve Solemdalová (NOR)
28. Jessica Jislová (CZE)
29. Célia Aymonierová (FRA)
30. Hanna Öbergová (SWE)
31. Magdalena Gwizdońová (POL)
32. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
33. Fujuko Tačizakiová (JPN)
34. Mari Ederová (FIN)
35. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
36. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
37. Baiba Bendiková (LAT)
38. Marte Olsbu Röiselandová (NOR)
39. Paulina Fialková (SVK)
40. Nicole Gontierová (ITA)
41. Mona Brorssonová (SWE)
42. Dzinara Alimbekavová (BLR)
43. Natalja Kočerginová (LTU)
44. Emily Dreissigackerová (USA)
45. Ivona Fialková (SVK)
46. Grete Gaimová (EST)
47. Monika Hojniszová (POL)
48. Julia Schwaigerová (AUT)
49. Thekla Brunová-Lieová (NOR)
50. Megan Tandyová (CAN)
51. Alexia Runggaldierová (ITA)
52.Lea Einfaltová (SLO)
53. Hanna Solaová (BLR)
54. Gabriele Leščinskaiteová (LTU)
55. Irina Starychová (RUS)
56. Jelizaveta Belčenková (KAZ)
57. Emilija Jordanovová (BUL)
58. Emma Nilssonová (SWE)
59. Venla Lehtonenová (FIN)
60. Julija Žuravoková (UKR)
61. Jevgenija Pavlovová (RUS)
62. Regina Ojaová (EST)
63. Ťia-lin Tchang (CHN)
64. Victoria Padialová Hernándezová (ESP)
65. Aita Gasparinová (SUI)
66. Kinga Zbylutová (POL)
67. Enora Latuilliereová (FRA)
68. Megan Bankesová (CAN)
69. Darja Jurkevičová (BLR)
70. Jurie Tanakaová (JPN)
71. Či-hi Mun (KOR)
72. Markéta Davidová (CZE)
73. Desislava Stojanovová (BUL)
74. Nadine Horchlerová (GER)
75. Anastassija Kondratěvová (KAZ)
76. Alla Gilenková (MDA)
77. Eun-džung Ko (KOR)
78. Ljudmila Achatovová (KAZ)
79. Anaïs Chevalierová (FRA)
80. Anna Magnussonová (SWE)
81. Asuka Hačisuková (JPN)
82. Polona Klemenčičová (SLO)
83. Jenny Fellmanová (FIN)
84. Nadia Moserová (CAN)
85. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
86. Jen Čang (CHN)
87. Olena Pidhrušná (UKR)
88. Irina Kručinkinovová (BEL)
89. Margarita Vasiljevová (RUS)
90. Kamila Żuková (POL)
91. Dunja Zdoucová (AUT)
92. Anais Bescondová (FRA)
93. Daniela Kadevová (BUL)
94. Julija Džimová (UKR)
95. Terezia Poliaková (SVK)
96. Urška Pojeová (SLO)
97. Valeria Vasněcovová (RUS)
98. Anna Weidelová (GER)
99. Emilie Ägheimo Kalkenbergová (NOR)
100. Tuuli Tomingasová (EST)
101. Justine Braisazová (FRA)
102. Lucie Charvátová (CZE)
Cíl
Julija Džimová ovládla dnešní závod! Markéta Davidová končí na fantastické třetí příčce.
Cíl
14,4km
13,7km
Cíl
Markéta Davidová je v cíli momentálně na druhém místě v životním závodě!
Cíl
4. stř
Julija Džimová dnes zastřílela čistě a bude útočit na první příčku.
4. stř
14,4km
13,7km
4. stř
4. stř
To je škoda! Markéta Davidová nakonec jednou minula.
4. stř
4. stř
Cíl
Monika Hojniszová střídá na čele Fialkovou.
Cíl
14,4km
3. stř
Markéta Davidová má za sebou patnáct čistých střel!
3. stř
Cíl
Cíl
Paulina Fialková je momentálně na prvním místě!
Cíl
14,4km
4. stř
Monika Hojniszová bojuje o nejvyšší příčky.
4. stř
2. stř
4. stř
Cíl
Lisa Vittozziová jde na první příčku!
Cíl
Start
1. stř
4. stř
Poslední rána se Evě Puskarčíkové nepovedla.
4. stř
Start
4. stř
Čtvrtá položka Veroniky Vítkové s jednou chybou.
4. stř
3. stř
3. stř
Rovněž čistě zastřílela také Eva Puskarčíková.
3. stř
3. stř
Třetí střelba se Veronice Vítkové povedla skvěle.
3. stř
2 .stř
Kuzminová s Puskarčíkovou zastřílely na první střelbě čistě.
2 .stř
1. stř
1. stř
Čistá první střelba Veroniky Vítkové.
1. stř