po prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)

06.12.2018, 16:30 • O2 arena • Čtvrtfinále • MCh

Tipsport: 1.08 12.0 15.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z O2 areny vše, ale nezapomeňte že už za necelou hodinou nás čeká druhé semifinále z českou účastí, kterým vás provede můj kolega Ondra Jícha. (18:36:01)
Skončilo nám první čtvrtfinále, skončilo nám obrovské drama! Norové byli hodně nebezpeční a překvapivě i vyrovnaní soupeři papírovému favority ze Švýcarska. Nakonec muselo rozhodnout prodloužení, které rozhodl po třiceti sekundách zlatým gólem Tim Brailard. Švýcarsko se tak stalo prvním semifinalistou letošního MS. Norsko budou čekat boje o 5 – 8. místo.
Počet střel celkem:
Švýcarsko: 27
Norsko: 15
Počet střel v prodloužení:
Švýcarsko: 1
Norsko: 0
Nejlepší hráči: Kevin Berry (Švýcarsko) – Markus Jelsnes (Norsko)

60:30

60:30

60:30 Tim BRAILLARD - 3:2

60:30

Švýcarsko právě vstřelilo branku!
JE ROZHODNUTO! Zlatým gólem do semifinále postupují Švýcaři. Střelou z pravé strany umístil míček přesně k tyči TIM BRAILARD. Asistence: Claudio Laely.

60:25

Švýcaři kombinují na polovině Norska.

60:05

O míček ale hned vzápětí jeho hráči přišli.

60:01

Norsko v prodloužení úspěšne na buly.

60:01

Prodloužení nám za chvíli začne. Hráči už jsou připraveni.
Počet střel ve 3. třetině:
Švýcarsko: 8
Norsko: 7
Třetí třetina nepřinesla rozuzlení. K vidění byly dva góly, na každé straně po jednom. Švýcary dostal do vedení v úvodu třetí třetiny Maurer, za Nory vyrovnal tři minuty před koncem Kronberg.
Nyní bude následovat desetiminutové prodloužení náhle smrti.

60:00

59:50

Zápas nám pomalu překvapivě směřuje do prodloužení.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Ruegger (Laely), 42. Maurer (Chri Meier), 61. Braillard (Laely) – 14. Bjerknes (Fredriksen), 57. Kronberg (Jelsnes)

Švýcarsko: Pa Meier (Eder) – Camenisch, Conrad, Heller, Bischofberger, Berry, Graf, Burki – Zaugg, Hofbauer, Hartmann – Chri Meier, Riedi, Maurer – Laely, Braillard, Ruegger – Kanzig, Mendelin.

Norsko: Jelsnes (Falkeid) – Fossum Normann, Kvisvik, Gidske, Øistad, Martinsen, Fredriksen, Buraas – Jansson, Lindgjerdet, Olesen – Hjemgård, Kronberg, Bjerknes – Nilsson, Norstrøm, Næss Valbye – Hansen, Pedersen.

Rozhodčí: Mārtiņš Gross a Mārtiņš Larinovs