06.12.2018, 17:30 • Viťaz Ice Palace • Jan Prošek

Tipsport: 2.52 4.0 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Vojtěch Mozík (VZT) 1+1, 6 střel, čas na ledě 21:58
Adam Polášek (NIZ) 1+0, 2 střely, čas na ledě 06:49
Andrej Nestrašil (NIZ) 0+0, 3 střely, čas na ledě: 17:03 (19:58:05)
Domácí celek vyhrává tento zápas 3:1 a do tabulky získává další dva body. Moskevská oblast se dokázala prosadit ve všech třetinách. Za hosty vstřelil jedinou branku v přesilovce obránce Adam Polášek.

59:30

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:02

59:02 Miro AALTONEN - 3:1

59:02

Viťaz právě vstřelil branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, třetí gól Viťazu dává do prázdné branky MIRO AALTONEN. Asistence: Alexandr Sjomin.

57:43

Borna Rendulić vede rychlou protiakci, Denis Kokarev se ke kotouči nedostal.

57:23

Neftěchimik Nižněkamsk se dostal nyní do útočného pásma, Joonas Nättinen se však ke střele nepropracoval.

56:30

Mnoho šancí k vidění není, domácí hokejisté míří za výhrou.

56:02

Nikolaj Timašov nahazoval kotouč před branku, jeho nepovedený pokus vyrazil Joni Ortio před sebe.

55:16

Adam Polášek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Domácí vyhazují přes všechny čáry. Icing to není.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Nižněkamsk prohrává o jednu branku.

54:52

Hra se bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu.

52:26

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, Viťaz stále vede o jednu branku.

52:05

Domácí celek se pokouší své vedení uhájit. Hraje aktivně a nyní musel po ráně od modré čáry zasahovat Fjodor Korotajev.

3:1

Branky a nahrávky: 4. Švec-Rogovoj (Kokarev, Mozík), 27. Mozík (M. Aaltonen), 60. M. Aaltonen (A. Sjomin) – 50. Polášek

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Jepišin, Voronkov, S. Romanov – A. Sjomin, M. Aaltonen, Stoljarov – A. Nikulin, Rendulić, Makejev – Kokarev, N. Komarov, Švec-Rogovoj – Vyglazov, Potěchin, Mojsejev.

Neftěchimik Nižněkamsk: Korotajev (I. Ježov) – Polášek, An. Sergejev, Bryncev, D. Musin, Šaripzjanov, Timašov, Semjonov – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Puustinen – Nestrašil, E. Galimov, Bikmullin – P. Kulikov, Padakin, Chajrullin – Arkalov, Šiksatdarov, Zdunov.

Rozhodčí: Ovčinnikov, Ščenjov – Zacharenkov, Šeljanin

Diváci: 2 056

03:58 VTZ 1:0 Švec-Rogovoj (Kokarev, Mozík)
10:04 VTZ 2 Jepišin, hákování
22:16 VTZ 2 A. Sjomin, sekání
25:14 NIZ 2 Padakin, nedovolené bránění
26:44 VTZ 2:0 Mozík (M. Aaltonen)
29:06 VTZ 2 Stoljarov, podrážení
33:38 NIZ 2+10 Polášek, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Bikmullin
47:52 VTZ 2 A. Sjomin, nedovolené bránění
49:19 NIZ 2:1 Polášek
59:02 VTZ 3:1 M. Aaltonen (A. Sjomin)