5:1
konec (3:0, 2:1, 0:0)
06.12.2018, 17:30 • Ice Palace • Vendula Zdražilová
Tipsport: 1.53 4.6 5.19 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.53 - 4.6 - 5.19
SKA Petrohrad – Ak Bars Kazaň
5:1
konec (3:0, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 8. Hersley (Chafizullin, N. Gusev), 13. S. Plotnikov (Dacjuk, Tokranov), 20. S. Plotnikov (Prochorkin, Hersley), 25. Kuzmenko (Tokranov, Dacjuk), 29. Jakupov (Karpov, Kablukov) – 34. Postma (M. Gluchov)
Karty:
Neproměněná penalta:
SKA Petrohrad:
Šesťorkin (Hellberg) – A. Bělov, Tokranov, Rundblad, Gavrikov, Hersley, Chafizullin, Sjomin – S. Plotnikov (A), Dacjuk, O. Li – Karpov, Prochorkin, N. Gusev – Barabanov, Byvalcev, Kuzmenko – Ketov (C), Kablukov (A), Jakupov – Nikolajev.
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň:
Podjapolskij (21. Garipov) – Abrosimov, Postma, Pedan, Jarullin, Manuchov, Ljamkin – Tkačov, Azevedo (A), Sekáč – Galijev, An. Popov, M. Gluchov – A. Potapov (A), A. Michejev, Lukojanov – Klinkhammer, Svitov (C), Osnovin – Kara.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman, Romaško – Kučava, Lazarev
Diváci: 12 081
1. třetina | ||||
02:19 | PET | 2 | Jakupov, vysoká hůl | |
07:22 | PET | 1:0 | Hersley (Chafizullin, N. Gusev) | |
12:09 | PET | 2:0 | S. Plotnikov (Dacjuk, Tokranov) | |
17:57 | KZN | 2 | M. Gluchov, vysoká hůl | |
19:14 | PET | 3:0 | S. Plotnikov (Prochorkin, Hersley) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:01 | KZN | -Garipov +Podjapolskij (Střídání) | ||
23:03 | KZN | 2 | Tkačov, podrážení | |
KZN | 2 | Jarullin, vysoká hůl | ||
24:30 | PET | 4:0 | Kuzmenko (Tokranov, Dacjuk) | |
28:55 | PET | 5:0 | Jakupov (Karpov, Kablukov) | |
33:03 | KZN | 5:1 | Postma (M. Gluchov) | |
35:50 | PET | 2 | Ketov, nafilmovaný pád nebo přehrávání | |
KZN | 2 | Pedan, podrážení | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:43 | KZN | 2 | Klinkhammer, sekání | |
Konec |
Plzeň – Mountfield HK 16:00 1:3
Vítkovice – Kometa Brno 17:00 4:1
Chomutov – Kobra 17:00 3:0
HC Litvínov – Kladno • po prodl. 17:30 6:5
Havířov – Pardubice 17:30 3:1
Sparta – PZ Kladno 17:30 5:4
Mladá Boleslav – Tábor 17:30 8:3
Jihlava – Č. Budějovice 17:30 2:3
Olomouc – HK MD Šumperk 18:00 1:3
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 18:15 7:2
Slavia – Liberec • po prodl. 18:15 1:0
Přerov – Warriors Brno 18:45 3:1
Jiří Sekáč (KZN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:44
Bez frází v knižní podobě, nebo Kalendář Bez frází 2019 s erotickým nádechem. Vynikající ohlasy má též životopis Luďka Bukače Moje hokejové století. Všechny tři knihy jsou k dostání i v Síni slávy českého hokeje v Galerii Harfa v Praze.
59:52
59:31
58:59
58:15
58:00
57:29
56:34
56:04
54:55
54:04
53:30
53:19
53:19