Španělský pohár

Sevilla FC – CF Villanovense

1:0

konec (0:0)

05.12.2018, 20:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • 1/16 finále • Ondřej Klos

Tipsport: 1.1 9.17 22.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (22:22:47)
Sledovali jsme odvetné utkání mezi Sevillou a Villanovense, který končí výhrou domácích 1:0. Utkání a celé dvojutkání rozhodl v 49.minutě André Silva, který sice neproměnil penaltu, jenže poté dokázal dorazit míč za záda skvěle chytajícího Gila, který je hráčem utkání. Sevilla naprosto dominovala. Muriel měl asi tisíc příležitostí, jenže hostující brankář byl bezchybný.

90+3

90+2

Villanovense se opět ubránila má ještě poslední šanci na překvapivé vyrovnání. Uvidíme, zda se jim to podaří.

90+1

Rozhodčí Jimenez se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Do ofsajdového postavení se dostal domácí Ben Yedder. Hosté prchají do útoku.

89

V dobré příležitosti se ocitl Nolito. Tomuto hráči chyběl zhruba metr, by dokázal umístit míč za záda Gila.

88

Villanovense se nedaří kvalitně zaútočit. Vypadá to, že to domácí fotbalisté zvládnou.

87

Muriel sice nedal branku, ale i tak si vysloužil velký potlesk celého stadionu.

86

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Muriel, přichází Sarabia.

85

Střídání v týmu CF Villanovense: ze hřiště odchází Martinez, přichází Neiva.

84

Banega u postranní čáry získal míč. Rozběhl se na osu hřiště, kde na hranici vápna vystřelil. Rána letí jen těsně vedle pravé tyče.

83

Roh nepřinesl žádné ohrožení brány. Hostující trenér připravuje poslední střídání v utkání

82

Obrovská šance domácích! Muriel se krásně dostal do vápna, kde vypálil k tyči, jenže Gil předvedl další skvělý zákrok. Murielsnad ten gól dneska nedá.

80

Posledních deset minut základní hrací doby a domácí celek nadále vede o jednu branku po trefě Silvy.

79

Domácí trenér jednoznačně posiluje střed zálohy pro případné problémy v obraně, které ovšem zatím vůbec nehrozí.

78

Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Vazquez, přichází Banega.

77

Domácí trenér Machín bude podruhé v utkání střídat.

76

Domácí se dožadovali odpískání penalty po faulu na Muriela, který je dnes velice aktivní. Rozhodčí ovšem nechává hru plynout dál.

1:0

konec (0:0)

Branky: 49. Silva

Karty:   34. Sanchéz (VNO)

Neproměněná penalta: 49. Silva (SEV), brankář Gil zneškodnil

Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 12:2. Rohy: 11:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:10.

Sevilla FC: Soriano- Amadou, Gnagnon, Mercado- Arana, Vazquez (78. Banega), Mesa, Promes- Muriel (86. Sarabia), Nolito- Silva (67. Ben Yedder)
Náhradníci: Vaclík- Banega, Ben Yedder, Escudero, Gomez, Lasso Borja, Sarabia

CF Villanovense: Gil- Romero, Munoz, Sanchez, Dominguez- García, Pajuelo- Martinez Ortiz (65. Montero), Poley (71. Carrasco), Martinez (85. Neiva)- Raillo
Náhradníci: Barrantes- Carrasco, Espin, Montero, Neiva, Selfa, Tapia

Rozhodčí: Jimenez D. (Esp)

Diváci: 19 908

První zápas: Villanovense - Sevilla 0:0