Španělský pohár

Real Valladolid – RCD Mallorca

2:1

konec (0:0)

05.12.2018, 21:30 • Estadio José Zorrilla, Valladolid • 1/16 finále • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.76 3.25 5.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, dobrou noc. (23:25:09)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:9.
Je dobojováno! Valladolid si do dnešního střetnutí přenesl náskok 2:1. Ten si v první půli bez problémů uhlídal, ovšem po změně stran musel zpozornět kvůli trefě Pratse. Real tak i učinil a prakticky z následné akce vyrovnal na 1:1, o což se postaral Plano. Tahle trefa mohla domácí tým uklidnit, Čop v 82. minutě nedal penaltu, ovšem o chvíli později se prosadil střídající Verde a strhl vedení na stranu Valladolidu, jenž celkově zvítězil 4:2 a postupuje do osmifinále.

90+3

90+2

Málem tu byla ještě jedna domácí trefa! Moi napřáhl z velké dálky a povedenou ranou orazítkoval Montagudovu pravou tyč!

90+1

Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Óscar Plano, přichází Antonio Cotán.

90

Nad rámec druhého poločasu jsou přidány tři minuty. Mallorca v nich potřebuje dát dvě branky, což se zdá být jako utopie.

88

88. Daniele VERDE - 2:1

88

Real Valladolid právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Moi poslal z levé strany vynikající přihrávku za obranu. Do volného prostoru si naběhl DANIELE VERDE a ke dvěma trefám ze hřiště Mallorcy přidal přesný zásah i před vlastními fanoušky, když zblízka nekompromisně zakončil nad vybíhajícího Montaguda.

87

Valladolid se nikam nežene a neriskuje ztrátu míče. Raději si přihrává na vlastní polovině a do kombinace se zapojil i Yoel.

86

Sergio Buenacasa převzal Ginerův centr z levé autové čáry. Z hranice šestnáctky vystřelil jen doprostřed branky a Yoel měl znovu snadnou práci.

85

Verde zprava pronikl do vápna a přihrával přesně na nohu Iviho. Ten na to nebyl připravený a ze stoje nedokázal vystřelit.

84

Tak přece jen si hlavní sudí žluté karty nezapomněl. Za hru rukou daleko od obou branek ji dostal hostující stoper Xisco Campos.

83

Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Javier Aparicio, přichází Alberto Guitián.

83

83. Čop nepotvrdil domácí postup

83

Duje Čop neodehrál příliš dobrý zápas a teď to korunoval neproměněnou penaltu! Montagud sice skákal na špatnou stranu, ale chorvatský útočník o půlmetr minul ze svého pohledu pravou tyč.

82

Leandro Montagud dostal malou domů, po které ho zradil první dotek. Toho využil Plano, kterého hostující gólman fauloval. Je z toho penalta pro Real!