Italský pohár

Chievo Verona – Cagliari Calcio

1:2

konec (1:1)

05.12.2018, 20:45 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • 4. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 2.82 3.3 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas se celý vyvíjel ve prospěch Cagliari, které sice odehrálo poločas jen 1:1, ve druhém poločase ale zabralo, vstřelilo gól a vystřelilo si tím zasloužený postup. V dalším kole je čeká Atalanta Bergamo. (22:42:40)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 5:7. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 18:10.

90+4

Zápas právě skončil.

90+4

Ještě jeden velký faul od Cagliari. Obětí se stal Kiyine.

90+3

A hosté podle očekávání drží míč. Ne v obraně ale někde u půlky. Zbývá minuta.

90+2

Další šanci Chieva opět ukončuje Faul. Cagliari je 2 minuty od postupu. Navíc bude rozehrávat.

90+1

první minuta zahrána zatím v klidu.

90

Nastavují se 4 minuty. To je stále dost času pro Chievo.

90

Rossettini dostává žlutou kartu za faul a může být rád, že jen žlutou.

89

Depaoli odcentroval ale bylo to moc blízko gólmana Rafaela, ten přesto míč nechytil a na druhé straně vápna zachytili míč opět hráči z Verony.

88

Nyní je zase Cagliari v ofsajdu. Do konce hry zbývají už jen 2 minutky + nastavení.

86

Střelec vedoucího gólu Pisacane přepouští místo legendě Shakhtaru a Chorvatské reprezentace Dariu Srnovi!

85

Další velkou šanci domácích zastavil ofsajd.

84

Depaoli se narval ve vápně k hlavičce a brankář Rafael měl co dělat, aby vůbec vyrazil!