konec (21:25, 35:33, 25:19, 26:24)

20.11.2018, 18:00 • Energia Belchatow • Skupina D • Jan Přikryl (@PrikrylJ)

Tipsport: 1.15 5.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek úterního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (20:43:13)

0:0

Máme tu konec dnešního velice zajímavého a vyrovnaného úvodního střetnutí skupinové fáze skupiny C. Úvodní tři "povinné" body si připsal do tabulky domácí Belchatow. Hostující Gdaňsk dnes byl domácím více než vyrovnaným soupeřem. První set si připsali na svojí stranu právě hosté. Druhý set byl velice vyrovnaný, ale nakonec ho "urvali" domácí. Třetí set byl v režii domácích. Čtvrtý set byl dlouho v režii domácích, kteří vedli již 19:14. Hosté, ale nesložili zbraně a nakonec udělali ze čtvrtého setu ještě drama, domácí si však třetím využít matchballem velice "oddychli".

26:24

Čtvrtý set skončil.

26:24

Druhý matchball využit. Trojblok domácích byl pevný a nepustil míč na svojí stranu. Video prostest Gdaňsku nebyl úspěšný bloky v síti nebyly.