Tipsport: 2.4 4.0 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (19:57:34)

Vyloučení 3 – 0.
Využití přesilovek: 0 – 0.
Hity: 11 – 8.
HC Dinamo Minsk – Traktor Čeljabinsk 3:1!

Domácí Dinamo bere z dnešního utkání dva body, a to především za povedený úvod střetnutí, když se během první pěti minut dostal do dvou brankového vedení. Dva body za dvě asistence si dnes připsal Patrik Wiercioch a podílel se tak bodově nejvíce na dnešním vítězství běloruského týmu.

59:40

Bratři Kosticinové dostali kotouč po vzájemné spolupráci do střední třetiny, to bude Dinamu již stačit.

59:31

Arťom Volkov vykázán z vhazování, to se tak bude opakovat.

59:31

Další vhazování před Enrothem.

59:10

Jhonas Enroth se pokoušel vyhodit kotouč přes celé hřiště do prázdné branky, kotouč však zastavil obránce Traktoru ve střední třetině.

58:45

Patrik Wiercioch se snažil ze středního pásma trefit odkrytou branku Traktoru, ale minul!

58:38

Christian Thomas trefil po vhazování svou střelou pouze Enrotha, ten kotouč ve své výstroji raději podržel.

58:29

Brankář Vladislav Suchačov zůstává na střídačce, Traktor bude riskovat v šesti bez brankáře.

58:29

Traktor si vzal oddechový čas.

58:29

Dinamo zahrálo na icing, tohle bude šance pro Traktor na poradu a případné odvolání brankáře.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny. Dinamo má kotouč za svou brankou.

57:08

Minsk teď hraje dobře střední pásmo a vůbec nepouští Traktor do útočné třetiny. Zdá se že nejhorší chvilky běloruský tým přežil.

56:14

Dinamo přežilo oslabení s velkou porcí štěstí a hraje plném počtu.

55:31

Teď už Christian Thomas dostal kotouč za brankovou čáru! Nicméně stalo se tak po jeho zásahu bruslí a branku nakonec sudí po konzultaci s videem neuznali! Stav tak zůstává 3-1.

55:12

Potřetí ve třetí části zvoní tyč za Enrothem! Tentokrát ji orazítkoval Kanaďan Christian Thomas!

3:1

Branky a nahrávky: 1. S. Kosticyn (Kogaljov, Wiercioch), 6. Bujnickij (Kovyršin), 38. A. Volkov (Wiercioch, Drozdov) – 18. Borodkin (Glinkin, Polygalov)

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Wiercioch, Gotovec, Chenkel, Lisovec, Znacharenko, D. Osipov, Jevenko – A. Kosticyn (A), S. Kosticyn, Kogaljov – Q. Howden (A), Denis Kazionov, Parfejevec – Kovyršin, Bujnickij (C), An. Stěpanov – Drozdov, A. Volkov, Litvinov.

Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (6. Suchačov) – Šinin, Bailen, Borodkin, Nikitin, A. Petrov (C), Isajev, N. Chlystov – Enlund, Thomas, Stoa – Glinkin, Polygalov (A), Šolochov – Rybakov (A), Kokujov, Gubarev – Šarov, Tridčikov, Dugin – Zinovjev.

Rozhodčí: Ravodin, Fraňo – Majtak, Strelcov