konec (0:2)

11.11.2018, 16:15 • Camp Nou, Barcelona • 12. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 1.2 7.69 15.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:23:26)
Více jak dva roky neprohrála Barcelona domácí ligové utkání, naposledy 10. září 2016, kdy doma podlehla Alavésu 1:2. Pak přišel dnešní zápas s Betisem, který vyhrál venku v této sezóně jediné utkání z pěti a který na Barcelonu ztrácel jedenáct bodů... a přesto s ním Barcelona padla, když zejména kvůli vlastním chybám v defenzivě si nechala dát čtyři góly, což se povedlo naposledy 12. dubna 2003 Deportivu La Coruña, které tehdy vyhrálo 4:2.

90+5

90+5

Měly se nastavovat čtyři minuty, ale díky ztrátě času při řešení gólu Messiho se hraje i v páté nastavené minutě.

90+4

90+4. Lionel MESSI - 3:4

90+4

Barcelona právě vstřelila branku!
Domácí dali gól, který nejprve sudí neuznal a až po urgenci videorozhodčího své rozhodnutí změnil. Původně měl být přihrávající Vidal v ofsajdu, což ale viderozhodčí vyvrátil a gól LIONELA MESSIHO tak platí, domácí snižují na rozdíl jediného gólu!

90+2

Munir (Barcelona) efektní patičkou vyzval ve vápně Suáreze, kterému ale uskočil míč, nicméně je z toho roh. Ten domácí rozehráli z levé strany, na vzdálenější tyči ale opět nepřesně hlavičkuje Gerard Piqué.

90+1

Sergio Canales (Real Betis) v ofsajdu, domácí jdou dopředu v první nastavené minutě, z celkových čtyř.

90

Statistika držení míče – 55% : 45%.

89

Gerard Piqué (Barcelona) leží na trávníku ve vápně Betisu poté, co hlavou netrefuje branku soupeře.

89

Lionel Messi (Barcelona) sice neuspěl ve vápně proti dvojici bránících hráčů, ale je z toho roh, tentokrát domácí rozehrají z levé strany.

88

Z rohového kopu se domácí prosadit nedokázali, ale ještě se udrží na polovině Betisu, Munir vhazuje z pravé strany.

87

Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Giovani Lo Celso, přichází Takaši Inuj.

86

Luis Suárez (Barcelona) se zkouší prosadit na pravé straně přes bránícího Sidneiho, to se mu nepovedlo, ale nakonec vybojoval roh.

85

Posledních pět minut má Barcelona na to, aby s výsledkem něco udělal. Vzhledem k tomu, co ale sledujeme celou dobu se to zdá celkem nereálné, že by ještě domácí dokázali něco s výsledkem udělat.

83

83. Sergio CANALES - 2:4

83

Real Betis právě vstřelil branku!
To se dějí věci! Nejprve Júnior Firpo neuspěl v dobré pozici, když si ukopl míč, krátce poté ale přihrává z levé strany velmi dobře za obranu Barcelony, kde ve skluzu sklepává míč do branky SERGIO CANALES.

82

Ivan Rakitić (Barcelona) šel do skluzu ve středovém kruhu, míč netrefil, ale nohy protihráče ano, to znamená jediné – druhá žlutá a tím pádem vyloučení!

79

79. Arturo VIDAL - 2:3

3:4

konec (0:2)

Branky: 68. Messi (pen.), 79. Arturo Vidal (Munir), 90+4. Messi (Arturo Vidal) – 20. Firpo (W. Carvalho), 34. Joaquín (Tello), 71. Lo Celso (Tello), 83. Canales (Firpo)

Karty:   44. Rakitić (BAR), 60. Busquets (BAR), 73. Arturo Vidal (BAR) – 24. Guardado (RBE), 69. Mandi (RBE)   82. Rakitić (BAR)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 15:7. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:11.

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Lenglet, Alba – Rakitić, Busquets (69. Aleñá), Arthur (46. Arturo Vidal) – Messi, L. Suárez, Malcom (57. Munir).
Náhradníci: Cillessen – Semedo, Denis Suárez, Munir, Arturo Vidal, Umtiti, Aleñá.

Real Betis: Pau López – Mandi, Bartra, Sidnei – Tello, Lo Celso (87. Inuj), W. Carvalho, Guardado, Firpo – Joaquín (62. Canales), Morón (76. León).
Náhradníci: Robles – Feddal, Canales, León, Inuj, A. Sanabria, Barragán.

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, De Francisco