konec (1:1)

11.11.2018, 17:00 • Roazhon Park, Rennes • 13. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 2.24 3.3 3.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:16. (18:59:21)
Ve druhém poločase se již ani jedno mužstvo nedokázalo prosadit. Herně navrch měli domácí, ale také jsme měli delší pasáž hry, kdy se často faulovalo a místo fotbalu jsem mohli pozorovat časté ošetřování a přerušování hry. Ke konci zápasu se hra opět zklidnila a již byla hodně opatrná, ač se domácí neustále snažili o rozhodnutí zápasu ve svůj prospěch. Hosté za remízu jsou rozhodně rádi. Domácí pak mohou hodně litovat neproměněné penalty, kterou vychytal dobrým zákrokem Ciprian Tătăruşanu.

90+6

90+5

Střelecký pokus hostí vystrašil brankáře domácích, ale míč šel hodně mimo jeho branku.

90+5

Anthony Limbombe vysunul míč až k brance soupeře, ale Mehdi Zeffane před ním stihl odehrát míč do autu.

90+4

Nantes je pod tlakem svého soupeře, který se zdržuje na jejich polovině a nyní bude vhazovat aut.

90+3

Ramy Bensebaini byl faulován na půlící čáře, ale brzy se zvedá a hra může pokračovat.

90+2

V nastaveném čase mají míč domácí, kteří by rádi ještě rozhodli zápas, ale jejich snaha je opatrná, neboť by také neradi, aby inkasovali.

90+1

A je to, oněch zmíněných pět minut navíc, ve druhém poločase!

90

Nepřesné zakončení domácího hráče a následuje odkop od branky Nantes.

89

Dvě minuty do konce zápasu, ale dá se očekávat i pětiminutové prodloužení. Pokud ne, tak to bude velké překvapení, neboť se ve druhém poločase v jednu chvíli spíše nehrálo, než hrálo.

88

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Gabriel Boschilia, přichází Anthony Limbombe.

88

Ten nepřinesl vůbec nic a bude následovat poslední střídání hostí.

87

Centrovaný míč před branku ihned odklízí obránce do zázemí a bude následovat roh pro Rennes.

86

Standardní situace pro domácí celek, který má velkou šanci ještě strhnout vedení na svou stranu.

85

Více hladovější po vítězství jsou domácí, kteří se však brání, ale bez větších obtíží.

84

Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Ismaïla Sarr, přichází M'Baye Niang.

82

S přibývajícím koncem zápasu jde pozorovat větší opatrnost na obou stranách, protože sebemenší chybička může rozhodovat zápas.