11.11.2018, 01:00 • TD Garden, Boston • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.04 3.98 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

David Pastrňák (BOS) 3+1, 7 střel, čas na ledě 17:38
David Krejčí (BOS) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:17
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:04
Jaroslav Halák (BOS) 60 minut, 40 zákroků, 1 gól, 97,6%
Martin Marinčin (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:08 (04:04:36)

1. David Pastrňák (BOS) 3+1
2. Jaroslav Halák (BOS) 41 zák., 1 gól, 97,6%
3. Patrice Bergeron (BOS) 1+2
Statistiky: Střely na bránu: 34-41; Zablokované střely: 12-12; Vhazování: 53%-47%; Hity: 22-20; Přesilové hry: 2/4-0/3; Trestné minuty: 6-8.
Boston si na domácím ledě v TD Garden velmi snadno poradil v souboji dvou velkých rivalů s Torontem, proti němuž odchytal fantastický zápas Jaroslav Halák a David Pastrňák zkompletoval během čtyřbodové noci hattrick, jehož zásluhou je nejlepším střelcem v letošní sezóně NHL. Maple Leafs odehráli fantastickou první třetinu, jenže slovenského brankáře nepřekonali a poté inkasovali, což byl zlomový okamžik. Konečný výsledek. Boston Bruins 5 Toronto Maple Leafs 1.

59:29

Steven Kampfer je zpět na ledě a Maple Leafs jsou po skvělé první třetině na pokraji vysoké porážky.

59:03

Maple Leafs mohli udeřit u pravé tyče, Jaroslav Halák ale jejich střelu mířící ke vzdálenější levé tyči vyrazil pravým betonem a poté podržel střelu z vrcholu levého kruhu, o níž se postaral hostující Josh Leivo.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:40

Maple Leafs nedokázali udržet puk na útočné modré čáře a Bruins se zadarmo osvobodili.

57:29

Steven Kampfer byl podruhé v zápase vyloučen, tentokrát v jeho závěru na dvě minuty za sekání.

56:25

Dnešní utkání sleduje 17565 diváků.

54:48

Hra byla přerušena a na řadu po dvou slepených gólech domácích Bruins přichází reklamní přestávka.

54:30

54:30 Joakim NORDSTRÖM - 5:1

54:30

Bruins právě vstřelili branku!
Jen co z ledu zmizely čepice po hattricku Davida Pastrňáka, JOAKIM NORDSTRÖM si u levé tyče najel na krátkou kolmou přihrávku od Davida Krejčího a procedil puk mezi Sparksovými betony do sítě! Boston udeřil dvakrát v rozmezí pouhých 26 sekund! Asistence: David Krejčí.

54:04

54:04 David PASTRŇÁK - 4:1

54:04

DAVID PASTRŇÁK po nádherné výměně puku přes šířku útočného pásma tam a zpět s Bradem Marchandem z levého kruhu zamířil mezi betony Garreta Sparkse, využil druhou přesilovou hru v zápase a zkompletoval hattrick! Bruins vedou již 4:1. Asistence: Brad Marchand a Torey Krug.

5:1

Branky a nahrávky: 17. Bergeron (Pastrňák), 26. Pastrňák (Bergeron, Grzelcyk), 31. Pastrňák (Marchand, Bergeron), 55. Pastrňák (Marchand, Krug), 55. Nordström (Krejčí) – 40. Tavares (Marner, Rielly)

Boston Bruins: Halák (Vladař) – Chára (C), Carlo, Krug, J. Moore, Grzelcyk, Kampfer – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – Nordström, Krejčí (A), DeBrusk – Heinen, Forsbacka-Karlsson, Bjork – Wagner, Kuraly, Backes. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.

Toronto Maple Leafs: Sparks (Andersen) – Rielly (A), Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Marinčin – Hyman, Tavares (A), Marner – Marleau (A), Kadri, Kapanen – A. Johnsson, P. Lindholm, Co. Brown – Ennis, F. Gauthier, Leivo. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Tim Peel, TJ Luxmore. Čároví: Brian Mach, Ryan Daisy

Diváci: 17565

05:48 BOS 2 Kampfer, nedovolené bránění
16:12 BOS 1:0 Bergeron (Pastrňák)
20:41 TOR 2 Hyman, krosček
25:46 BOS 2:0 Pastrňák (Bergeron, Grzelcyk)