0:2

konec (0:2)

10.11.2018, 14:30 • Mestský štadión Trenčín • 15. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 2.14 4.02 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý poločas byl ve znamení platonického tlaku Trenčína, který měl územní převahu, ale Žilině stačilo velmi dobrých 45 minut a průměrný druhý poločas. Žilina bere tři body do ligové tabulky, brankář Holec udržel další nulu na svém kontě a Trenčín se modlí, aby se v reprezentační přestávce dostal ze svého neskutečného marasmu a krize. Čtenářům onlajnů přeji hezké sobotní odpoledne. (16:22:44)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 21:19.

90+2

90+2

Na hrací ploše jsou dva míče, ale zrovna v ten moment rozhodčí Hrčka ukončuje zápas.

90+1

Už se jeví snaha Trenčína na zkorigování stavu jako marná.

90

Rozhodčí nastavuje 2 minuty!

90

Mihalíka sice míč našel, ale v ofsajdové pozici.

89

Umeh si v souboji s Králikem pomohl rukoua tak je mu odpískán útočný faul.

89

Zubairu se v pokutovém území nedokázal dostat přes Filipa Kašu v pokutovém území.

88

Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Ivan Santiago Diaz, přichází Michal Tomič.

87

Corryn se snažil najít vysokého Umeha, ale před ním bere míč pohotový Holec.

87

Bukari se v souboji jeden na jednoho dostal přes Šušnjara, ale Káčer uklízí míč na rohový kop.

86

Bukariho centr končí pouze u brankáře Holce.

85

Šušnjar s Králikem si poradili s průnikem Sleegerse.

84

Útočný faul v podání hráčů ve žlutých dresech.

83

Holúbek pro Žilinu získal rohový kop.

82

Diaz si přeci jen došel pro faul u Bukariho.

81

Trenčín se opět provinil porušením pravidla o ofsajdu.

80

Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Michal Škvarka, přichází Martin Králik.

79

Centr do pokutového území do bezpečí vyboxoval Holec.

78

Corryn zastavil Kačera jen díky nedovoleného zákroku.

77

Umeh si pomohl útočným faulem.

77

Zajímavá situace, trenér Cifranič pomocí papírku přes Umeha posílá pokynu pro své hráče respektive kapitána El Mahdiouia.

76

Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Reuben Yem, přichází Emeka Umeh.

76

Diaz sice udržel míč na hrací ploše, ale nacházel se v ofsajdovém postavení.

75

Diaz byl faulován, Žilina i tak nadále bude u míče.

74

Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Róbert Boženík, přichází Jakub Holúbek.

73

Boženík dozadu dal míč na Škvarku, ten však slabou střelou trefuje pouze brankáře Hrdličku.

72

I lavička Žiliny chystá svou první změnu v kádru.

71

Kaša předvedl dobrý zákrok ve svém pokutovém území, následně byl navíc odpískán útočný faul trenčínského hráče.

71

Dnešní utkání sleduje 415 diváků.

70

Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Philipp van Arnhem, přichází Abdul Zubairu.

69

Nedovolený zákrok domácího hráče.

67

Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Milan Kvocera, přichází Osman Bukari.

67

Kvocera jen těžko se zvedá z hrací plochy a drží se za stehno.

66

Káčerova střela se nevyvedla ze střední vzdálenosti dle představ.

66

Šulek se vydal na individuální útočnou akci, jenže se ztratil nevěděl co má udělat snažil se nahrát, ale totálně to zkazil.

65

Káčer dokázal v souboji jeden na jednoho ubránit Manceho.

64

Druhý poločas zatím patří Trenčínu, který však nedokáže zatím vstřelit branku.

63

Rohový kop pro Trenčín, k odraženému míči se dostal Skovajsa vystřelil z voleje svou slabší pravou nohou a branku Žiliny míjí o pár centimetrů!

62

Corryn si došel pro faul.

62

Centr od Skovajsy našel v pokutovém území Manceho, ten však těsně míjí žilinskou branku.

61

Skovajsa zasáhl Mihalíka faulem.

60

Střela ze střední vzdálenosti Manceho umístěná přesně k tyči a Holec míč tlumí nadvakrát!

59

Mihalík sice obešel Mašoviče, ale u míče byl první brankář Hrdlička.

58

Káčer perfektně našel Mihálika, který kolmou střelou jen těsně mimo minul tyč branky. Po tlaku Trenčína velká šance Žiliny a mohlo být rozhodnuto.

57

Fazlagič skvělým blokem nahradil svou předcházející chybu.

56

Po chybě Fazlagiče, vystřelil z dvaceti metrů Corryn, ale pouze po zemi a tak si Holec připisuje další snadný zásah.

55

Skovajsa v souboji o odražený míč sestřelil Ananga.

54

Skovajsova bomba zpoza pokutového území byla opět zablokována.

53

Střela El Mahdiouiho byla sražena obráncem na roh pro AS Trenčín.

52

Sleegersova střela neprošla žilinským blokem.

51

Skovajsova střela z velké dálky byla velmi nepřesná a šla mimo branku.

50

Centr z rohového kopu vyboxoval Holec míč mimo pokutové území.

49

Mance pro svůj celek získal další rohový kop.

48

Míč končí za brankovou čárou, takže to bude jen výkop od branky Holce.

47

Centr Sleegerse byl zablokován na rohový kop.

46

Postup Trenčína byl zastaven jen za cenu faulu.

46

První poločas se opticky sice jeví vyrovnaně, ale největší rozdíl je v tom, že Žilina umí trestat chyby svého soupeře nejprve skóroval ve 14. minutě Škvarka a následně i ve 32. minutě Boženík, oba góly padly po přihrávkách z pravé strany. Druhý poločas bude zahájen cca v 15:30 hodin.

45

44

Žlutou kartu dostává Philipp van Arnhem (AS Trenčín).

44

Annyg vyvážel míč při čemž ho zápasnickým chvatem dostal na zem van Arnhem.

44

Centr Kvocery byl sražen na rohový kop, střela po rohovém kopu Skovajsy neprošla obranným valem.

43

Útok Žiliny po levé straně hatí hvizd rozhodčího, který viděl útočný faul Boženíka.

42

Mance sice dokázal dostat míč do sítě za záda Holce, ale bylo to z ofsajdové pozice, branka nemůže proto platit.

42

Trenčín je co se týče ofenzivní hry velmi bezradní.

41

Corryn ideálně nezpracoval míč a tak o něj přišel.

40

El Mahdioui posílá míč z přímého kopu směrem k pokutovému území Žiliny.

39

Před Kvocerou zasáhl jistě Dominik Holec.

38

Sprint Sleegerse byl zbytečný, míč na hřišti již nemohl zasáhnout.

37

Mašovič nyní předvedl dobrou práci v defenzívě a čistě obral Boženíka o míč.

36

Nedovolený zákrok hráče Žiliny u postranní čáry.

35

Corryn již neudržel míč na hrací ploše.

34

Van Arnhemův centr byl sražen Šušnjarem na další rohový kop.

33

Teprve devatenáctiletý kanonýr Boženík si tak připsal již devátou gólovou trefu.

32

Žilina právě vstřelila branku!
Mašovič neskutečně zakiksoval Michal Škvarka skvěle potáhl po pravé straně hřiště získaný míč a centrem přesně našel RÓBERTA BOŽENÍKA, který hlavou koníčkem umisťuje míč do sítě – 0:2!

31

Dva rohové kopy pro Trenčín v rychlém časovém sledu, z kterých nic nebylo.

30

Centr do pokutového území z přímého kopu Skovajsy nikdo netečoval a tak musel pořádně zasáhnout Holec – rohový kop!

29

Kvocera uklouzl ve chvíli kdy chtěl odcentrovat a tak míč je snadnou kořistí pro brankáře Holce.

28

Káčerova střela končí pouze nad břevnem branky Hrdličky.

28

Žilina má hru zatím pod kontrolou, Trenčín se nemůže k ničemu dostat.

27

Ofsajd hostujícího celku.

26

Ze země se jen těžko zvedá hráč Trenčína.

25

Anang ukázkově podkopl protihráče, přímý kop pro Trenčín.

24

Mihalík udržel míč na svých kopačkách a ještě mu byl navíc odpískán faul na jeho osobu.

23

Míč byl poslán na zadní tyč, ale ke Kašovi nedoputoval.

22

Tečována střela končí rohovým kopem pro Žilinu.

21

Mihalík chtěl uličkou najít Fazlagiče, to však včas zatrhl dobrým zásahem trenčínský Mašovič.

20

Hráči Žiliny kontrolují míč a nikam se neženou.

18

Rohový kop byl zahrán na vzdálenější tyč u které vše kontroloval brankář Holec.

18

Mance povodil obranu Žiliny na levé straně a získal svou bojovností rohový kop pro Trenčín.

17

Škvarka si po zisku míče došel pro faul od Šuleka, který míč ztratil.

15

Centr do pokutového území vyboxoval brankář Holec, který byl následně faulován.

15

Van Arnhem byl faulován tvrdě Kašou.

14

Mihalík od téměř rohového praporku poslal zprava míč do pokutového území, kde z první perfektně do sítě umístil míč MICHAL ŠKVARKA – 0:1!

13

Centr do pokutového území je zastaven dalším ofsajdem Trenčína.

12

Fazlagič byl zastaven jen za cenu faulu.

12

Centr z pravé strany neprošel do pokutového území Žiliny.

11

Mance byl sice skvěle nalezen svým spoluhráčem, ale nepohlídal si své ofsajdové postavení.

10

Další slabé zakončení domácího celku pouze do míst, kde čekal na střelecký pokus Holec.

10

Ofsajd Žiliny.

9

Jenže špatná rozehrávka dostala do přečíslení čtyři na tři Trenčín, ale ten končí mimo branku.

8

Obrana Žiliny dobře zapracovala a žlutí mohou kvapit dopředu.

7

Sražený centr znamená rohový kop pro AS Trenčín.

6

Mancého střela jen těsně minula tyč branky Holce.

5

Nedovoleně byl zastaven Philippe Van Arnhem, když inkasoval úder do oblasti obličeje.

4

Hráč Trenčína byl zachycen v ofsajdové pasti.

3

Na polovině hřiště byl faulován Jaroslav Mihálik.

2

Slabá střela do středu branky nemohla brankáře Holce překvapit.

1

Trenčín vstoupil do utkání hodně aktivně centr z levé strany hřiště však neprošel.

1

Trenčín nastoupí v bílých dresech, Žilina v zelenožlutých.
Trenčín kvůli rekonstrukci svého hřiště hraje své domácí utkání na stadionu v Myjavě.

Žilina – Michalovce 2:2
V patnáctém kole nejvyšší slovenské soutěže se utkají AS Trenčín (7), který je naprosto z formy s MŠK Žilina (3), která je naopak ve velmi dobré formě. Žilina nasbírala o 12 bodů více než její soupeř.

Vzájemné utkání 2018 – 19:

Žilina – Trenčín 2:3 (1:1)

Branky: 24. Cociuc (penalta), 74. Boženík – 39. a 71. Sleegers, 80. Škvarka (vlastní)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.