10.11.2018, 17:30 • Bouchalky • 16. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 1.13 8.5 9.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:39:47)

58:43

Žďár právě vstřelil branku!
Plameny chvíli před koncem třetí třetiny ještě zvyšují na – 6:3 a nejspíš tak završují dnešní vítězství. Střelou na vzdálenější tyč se trefuje z levého kruhu LUBOŠ KUNSTMÜLLER. Asistence: Jan Wasserbauer

56:48

Nahrávku zpoza brány dostával na levém kruhu Stehlík, ale Klestil si jeho pokus pohlídal.

56:26

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Procházka – 2 min., hákování).

56:20

54:20

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Ferebauer – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

54:20

Vakovu střelu ztečoval jeden z domácích útočníků mimo. Ale puk se odrazil na hokejku dalšího z hostí, kteří se stále drží před Slámovou bránou.

54:03

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kuřítko – 2 min hákování.).

53:50

Hosté jsou kompletní.

53:12

Po delší době si připisuje zákrok i Sláma, když po Šulčíkově střele musel vytasit svojí lapačku.

52:17

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Stehlík – 2 min., sekání).

51:50

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Grauer – 2 min., držení).

51:32

Plemeny teď tak na půl minuty slušně zatopily hostující obraně. V její konečné fázi Půžovu střelu od modré Klestil dobře viděl a přerušil tak hru.

50:15

Mezi kruhy se ocitl s pukem Kuřítko, ale než zpravoval kotouč tak o něj přišel. Hostujícího obránce potom obral o puk Jícha a domácí se tak dál drží v útočném pásmu.

47:26

Do puku se na levém kruhu opřel Franek, ale jeho pokus ztečoval jeden z hostujících obránců mimo. K puku se pak dostali hosté, kteří přenesli hru na druhou polovinu.

44:57

Plameny odskakují už o dvě branky – 5:3. Trefuje se TOMÁŠ FRANEK. Asistence: Marek Prokš, Jiří Kališ

44:21

Bureš našel parádní nahrávkou najetého Kuřítka, který mohl lehce zakončovat, jenže nepochopitelnou zpětnou nahrávkou ještě hledat právě znova Bureše, který jeho nahrávku nedostal.

42:38

Pleva zavezl puk do útočného pásma tam našel na levém kruhu čekajícího Stehlíka. Ten svým pokusem nastřelil jen Klestilův levý beton.

40:01

40:00

38:47

V poslední minutě druhé třetiny se ještě do dobré šance prokličkoval Šulcík, ale nastřelil pouze Slámův beton. K puku se teď dostali ještě domácí, ale do konce druhé sirény si hru již nejspíš pohlídají na svých hokejkách.

37:26

Plameny využívají přesilovku a ještě před koncem druhé třetiny otáčejí skóre zápasu na svojí stranu – 4:3. Z levého kruhu se pěknou střelou lehce nad ledem trefuje LUKÁŠ JÍCHA. Asistence: Lukáš Bureš

36:43

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Michal – 2 min., nedovolené bránění).

35:24

Plameny vyrovnávají na – 3:3. Kuřítko našel na modré čáře číhajícího ONDŘEJE STEHLÍKA, který pěknou střelou na zadní tyč rozvlnil síť za Klestilovýma zádama. Asistence: Lukáš Bureš

33:29

Obrovskou šanci měl teď hostující Kronus, když ho domácí nechali s kotoučem úplně osamoceného mezi kruhy. Šanci pak lehce promarnil, jelikož netrefil branku.

32:01

Plameny přece využívají přesilovku a snižují na – 2:3. Od modré se střelou k pravé Klestilově tyči trefuje VÁCLAV PŮŽA. Asistence: Tomáš Franek, Ondřej Stehlík

31:18

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Kronus – 2 min., hákování).

29:45

28:47

Pěkně se obtočil ve vlastním oslabení domácí Bureš kolem hostující branky, ale Klestila překvapit nedokázal. Puk se pak odrazil na hokejku jednoho z hostů, kteří tak okamžitě přenesli hru na druhou stranu.

27:45

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Koželuh – 2 min., hákování).

27:25

Teď měli hosté štěstí. U levého mantinelu stojící Jícha našel mezi kruhy najetého Kuřítka, který svým pokusem nastřelil Klestilovu pravou tyčku.

25:02

David Servis právě vstřelil branku!
Hosté během krátké chvíle odskakují už o dvě branky – 1:3. Druhou brankou v utkání se prosazuje RADEK ROLÍNEK. Asistence: Michal Michal, Jiří Bárta

24:11

Č. Budějovice přesilovku přece jen využívají – 1:2. Po Vakově nahrávce se trefuje ŠTĚPÁN HŘEBEJK. Asistence: Petr Procházka, Lukáš Sumerauer

23:39

Minutu se hosté drželi v útočném pásmu. Chvíli po ní po střele Michala od modré se dostal k puku Stehlík, který okamžitě vyhodil.

22:44

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Koželuh – 2 min., sekání).

20:29

Koldovu střelu tečoval vedle Klestilovy brány Stehlík. Plameny se dál drží v útočném pásmu.

20:01

20:00

19:19

V poslední minutě první třetiny se v přesilovce dobře před brankáře prokličkoval Kuřítko, ale z těžké pozice už ideálně nezakončil.

18:06

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Šulčík – 2 min., hákování).

18:05

Střelu Koželuha od modré Klestil opět dobře viděl. Je přerušeno a bude se vhazovat.

16:52

Po dobré Lojkově nahrávce přes jednu třetinu ledové plochy našel domácí obránce na modré najíždějícího Bureše, který se podél levého mantinelu procpal až před Klestila, ale z velkého úhlu už ho překonat nedokázal.

16:20

14:53

David Servis se teď necelou minutu ze své přesilovky dokázal udržet před Slámou, ale zatím ani jednou na Slámu nevystřelili. Teď se na puk dostali domácí, kteří okamžitě vyhazují.

14:20

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Gregar – 2 min., podrážení).

12:56

Oba týmy jsou v plném počtu.

11:44

Střelu Šulčíka z levého kruhu srazil padající Pleva mimo Slámovu bránu. K puku se pak dostal Michal, který stále drží hosty v útočném pásmu.

10:51

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Vak – 2 min., hákování).

10:42

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kolda – 2 min., nedovolené bránění).

07:27

Hosté jsou v plném počtu.

06:16

Plameny využívají přesilovku a srovnávají na – 1:1. Z pravého kruhu se trefuje po Plevově nahrávce z první JOSEF KOLDA. Asistence: Martin Pleva

05:44

Při přesilovce čtyři proti třem se Plameny celou dobu zatím drží před Klestilem, ale je to zatím jedna nahrávka za druhou. Až teď si připsal hostující brankář další zásah.

05:12

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Kubeš – 2 min., faul kolenem).

04:54

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Kříž – 2 min., hákování).

03:45

Při hře čtyři na čtyři se do dobré šance dostal domácí Kunstmüller, když sám ujel hostující obraně. Střelu na lapačku si, ale Klestil pohlídal.

03:40

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva – 2 min., napadení).

03:23

Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Sumerauer – 2 min., hákování).

01:48

Č. Budějovice jdou již ve druhé minutě do vedení – 0:1. O modré čáry se trefuje do odkryté Slámovy brány RADEK ROLÍNEK. Bez asistence.

00:47

Do prvního útoku se po buly dostaly Plameny, ale když se dostaly do útočného pásma tak si špatně předali puk. Do hry se tak dostali už i hosté kteří přenášejí hru na druhou stranu.

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Kolda, Půža, Koželuh, Lojek, Pleva, Peslar, Kališ – Gregar, Kovářů , Prokš, Kunstmüller, Bureš, Krupka, Jícha, Kuřítko, Hasoň, Franek, Stehlík, Wasserbauer

HC David Servis Č. Budějovice: Klestil (Němec) – Michal, Kubeš, Procházka, Grauer, Radoš, Kříž – Rolínek, Šulčík, Hřebejk, Ferebauer, Vak, Kronus, Bárta, Sumerauer

Rozhodčí: Pokorný – Urubčík, Kleprlík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

6:3

Branky a nahrávky: 7. Kolda (Pleva), 33. Půža (Franek, Stehlík), 36. Stehlík (Bureš), 38. Jícha (Bureš), 45. Franek (Prokš, Kališ), 59. Kunstmüller (Wasserbauer) (TS) – 2. Rolínek, 25. Hřebejk (Procházka, Sumerauer), 26. Rolínek (Michal, Bárta)

Rozhodčí: Pokorný – Urubčík, Kleprlík

01:48 DAS 0:1 Rolínek
03:23 DAS 2 Sumerauer, hákování
03:40 ZNS 2 Pleva, napadení
04:54 DAS 2 Kříž, hákování
05:12 DAS 2 Kubeš, faul kolenem
06:16 ZNS 1:1 Kolda (Pleva)
10:42 ZNS 2 Kolda, nedovolené bránění