Španělská LaLiga

Girona FC – CD Leganés

0:0

konec (0:0)

10.11.2018, 20:45 • Estadi Municipal de Montilivi, Girona • 12. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 2.21 3.26 3.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:38:21)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 0:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:13.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, který toho příliš nenabídl a branky jsme se nakonec nedočkali, takže Girona hrála s Leganés 0:0. Oba celky si vytvořily jednu větší šancí, ale brankou to neskončilo. Nutno dodat, že to žádný šlágr nebyl a remíza je nejspíše spravedlivá.

90+5

90+4

Hosté se málem dočkali, ale po hlavičce fantasticky zasáhl Jasín Bunú, který míč vyrazil!

90+2

Žlutou kartu dostává Recio (CD Leganés).

90+1

Rozhodčí přidal pět minutek.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

I tentokrát to domácí zvládli a ubránili se.

88

Rohový kop pro Leganés.

87

Hostující brankář Cuéllar se při výkopu zranil a nakonec nemůže pokračovat, nahradil ho Lunin.

86

A tyč na druhé straně! Na sebe to vzal střídající Anthony Lozano a také hosty zachránila tyč, takže stále je to 0:0!

84

Konec utkání patří hostujícímu celku, který je nebezpečnější a málem se dostal do vedení. Domácí ale zachránila tyč.

82

Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Borja García, přichází Álex Granell.

80

80. Domácí zachránila tyč

80

Hosté byli blízko! Po centru hlavičkoval Jonathan Silva a míč orazítkoval tyč domácí branky!

78

Na hráčích obou celků je vidět, že chtějí rozhodnout, tak uvidíme, jestli se nějaké branky konečně dočkáme.

76

Domácí se dočkali branky, ale ani ta neplatí, protože Anthony Lozano si v souboji pomohl faulem.

75

Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Daniel Ojeda, přichází Allan Nyom.

74

Žlutou kartu dostává Daniel Ojeda (CD Leganés).

73

Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Javi Eraso, přichází Michael Santos.

73

Nyní se hraje ze strany na stranu a hráči pořádně přidali, ale většina akcí stále končí před velkým vápnem.

71

Dvacet minut do konce. Na branku stále čekáme a zatím to nevypadá, že bychom se dočkali.

70

Žlutou kartu dostává Javi Eraso (CD Leganés).

68

Po stříleném centru se míč odrazil od jednoho z hostujících hráčů do zámezí a ani z této akce tedy nic nebylo.

67

Ani tentokrát to domácím nevyšlo a u míče jsou hosté, kteří nikam nepospíchají a drží míč na své polovině.

65

Domácím se dnes dopředu vůbec, ale vůbec nedaří. Nyní to zkouší dlouhými nákopy, ale ani to nevychází.

63

Javi Eraso to zkusil ze strany přímo na branku, ale Jasín Bunú byl připraven a míč vyboxoval daleko od své branky.

62

Hosté zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nebylo. Hráči Leganés jsou ale stále u míče.

61

Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Girona hraje s Leganés stále bez branek a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

59

Hosté jsou u míče a snaží se znovu něco vymyslet, ale zatím je to stále dokola, většina akcí končí nepřesnou přihrávkou.

57

Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Patrick Roberts, přichází Anthony Lozano.

54

K hlavičce se dostal Rodrigo Tarín, ale míč skončil nějaký dva metry nad domácí brankou.

53

Rohový kop pro hosty.

52

Stále čekáme na nějakou zajímavou akci. K vidění je i nadále mnoho nepřesných přihrávek a brankáři jsou téměř bez práce.

50

Domácí to zkusili po pravé straně, ale byl z toho znovu jen velmi nepřesný centr. Myslím si, že tento zápas rozhodne jedna branka, tedy pokud ovšem padne.

48

Začátek druhého poločasu je zatím velmi opatrný a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:45 hodin.
První poločas je za námi. Příliš jsme toho neviděli, branky jsme se nedočkali a Girona hraje s Leganés 0:0. Nutno dodat, že jsme sledovali poločas plný nepřesných přihrávek a velká fotbalová show to tedy rozhodně nebyla, tak uvidíme, co nám přinese druhé dějství.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43

Domácí na konci prvního poločasu ožili, ale do zakončení se zatím nedostali.

41

Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek a vypadá to, že branky se nedočkáme.

39

Óscar Rodríguez nyní fauloval a může být rád, že za svůj zákrok neuviděl druhou žlutou kartu.

38

Další nepřesná přihrávka ukončila akci domácích. Po této kombinaci už diváci pískali a není se čemu divit, zatím je to velká mizérie z obou stran.

37

Obraz hry je stále stejný. Na první branku i nadále čekáme, vlastně i na první větší šanci.

35

Nakonec se Girona dopředu vydala, ale akce domácích velmi rychle skončila.

34

Domácí drží míč na své polovině a nikam nepospíchají, spíše se snaží zklidnit hru, protože v posledních minutách jsou pod tlakem.

32

Dopředu se vydali i domácí, ale po centru z levé strany míč z vápna vyboxoval pozorný Iván Cuéllar.

30

Hosté se stále tlačí dopředu, ale do zakončení se nedostávají. Domácí stále velmi dobře brání.

28

Tentokrát ale nevymysleli vůbec nic. Pouze další nepřesnou přihrávku, kterých je dnes k vidění opravdu hodně.

27

Nyní jsou hosté lepším celkem, stále se tlačí dopředu, tak uvidíme, co vymyslí.

25

25. Branka hostů neplatila kvůli ofsajdu

25

Hostující celek se dočkal úvodní branky, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí, takže pokračujeme za stavu 0:0.

23

Stále je to hlavně boj o každý metr hřiště. K vidění je tak hlavně mnoho nepřesných přihrávek a samozřejmě faulů.

21

Óscar Rodríguez zastavil akci domácích a za svůj faul vyfasoval žlutou kartu.

20

Z rohu ale nic nebylo. Domácí se ubránili a jdou dopředu...

19

17

Na sebe to nyní vzal hostující Daniel Ojeda, ale ani on se neprosadil. Žádná fotbalová show to zatím rozhodně tedy není.

15

Ani tentokrát z toho nic nebylo. Po přihrávce do vápna byl u míče jako první Jonathan Silva, který poslal míč do bezpečí.

14

Domácí se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet.

12

Zatím je k vidění hlavně mnoho nepřesných přihrávek. Začátek utkání je velmi opatrný a Girona tak hraje s Leganés stále bez branek.

10

Zahrozili domácí! Po hezké individuální akci to vzal na sebe Cristhian Stuani, ale z hranice vápna branku hostů těsně minul!

8

Na trávníku se ale zatím nic zajímavého neděje a vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.

6

Hosté jsou stále aktivnější a nebezpečnější, ale zatím se k ničemu nedostali. Domácí brání na jedničku.

4

Z rohu nic nebylo, ale hosté zůstávají u míče a kombinují na polovině domácích, kteří se zatím pouze brání.

3

2

Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně a od první minuty se tlačí před branku domácího celku.

1

Hráči jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Girona FC: Bunú – Ramalho, Espinosa, Muniesa – Porro, Pons, B. García, Aleix Garcia – Planas, Roberts, Stuani.
Náhradníci: Iraizoz – Alcalá, Granell, Juanpe, Lozano, Doumbia, V. Fernández.

CD Leganés: Cuéllar – Tarín, Omeruo, Siovas, J. Silva – Recio, R. Pérez – Ojeda, Eraso, Óscar Rodríguez – Carrillo.
Náhradníci: Lunin – Gumbau, Nyom, Carnero García, Vesga, Santos, Nasjrí.

Rozhodčí: Cordero – Escuela, Cerezo.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Girona – Leganes 2:1
Girona FC zatím získala 16 bodů a nachází se na desáté pozici. Domácí celek má ale problémy směrem dopředu, protože v jedenácti zápasech nastřílel pouze 13 branek a má tak jeden z nejhorších útoků v lize. Doma zatím Girona odehrála 6 utkání a získala 7 bodů. Dnes domácí neberou nic jiného, než všechny body.

CD Leganés je na tom o něco hůře. Hosté zatím nasbírali 9 bodů a nachází se až na osmnácté pozici, tedy sestupové pozici. Jestli domácí dávají málo branek, tak hosté jich dávají ještě méně. Po jedenácti kolech jich mají na svém kontě pouze devět. Venku je celek Leganés nejhorší ze všech, protože z šesti zápasů získal venku jen jeden bod a skóre má 3:11.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. LaLiga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Gironou a Leganes. Mírným favoritem je domácí celek, ale tento zápas může dopadnout opravdu jakkoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.