0:0

po penal. (6:7) (0:0)

10.11.2018, 14:00 • 14. kolo • Michal Janoštík

Tipsport: 1.35 4.0 6.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Na penalty vyhrávají hosté a z vyrovnaného zápasu tak berou bod navíc. Remíza byla zasloužená a jak to tak bývá, rozstřel je hodně o štěstí (16:21:00)

(ZIV)

7. série 6:7

TJ Sokol Živanice proměňuje.

7. série 6:6

| TJ Jiskra Ústí nad Orlicí nepromenuje.

90

To samé na druhé straně. Branky se dnes nedočkáme.

90

Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Gorol, přichází Pánek.

89

Faul na domácí. Volný kop na polovině. Stále daleko od branky.

87

Ani hosté nezakládají zbraně. Snaží se útočit. Po pravé straně to ale nejde.

86

Protiútok hostů zastavil posledni obránce a zasloužil si potlesk.

85

Posledních pět minut. Fanoušci by si přáli branku. Na ni už ale nezbývá moc času.

85

Žlutou kartu dostává Brabec (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

84

Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Krátký.

83

Ústí se usadilo před brankou soupeře. Centry do vápna zatím nefungují.

81

Akce po pravé straně nevyšla. Další odkop od branky.

80

Poslední desetiminutovku začínají s míčem hosté.

79

Zatím se zdá, že vyrovnaný zápas branku nenabídne.

77

Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Živný.

77

Ústí zvyšuje tempo. Bude to ovšem stačit?

76

Žlutou kartu dostává Gorol (TJ Sokol Živanice).

75

Domácí se provinili otočným faulem. Jejich postup je zastaven.

74

Hosté se odhodlali ke střele, ale opět minuli.

73

To samé nyní pro histy. Zdá se, že dnes gól nepadne.

70

Faul na středu hřiště. Hra je opět přerušena.

69

A ani po domácím centru nepřijde. Ten byl příliš dlouhý.

68

Hraje se kolem středového kruhu. Stále čekáme na nějakou větší šanci.

67

Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Ujec, přichází Štěpánek.
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Petrus, přichází Polák.

66

Na středu hřiště zůstal ležet jeden z hráčů. Hra je tak na chvíli přerušena.

64

Bude to způsobeno i velkým počtem nepřesností. Centr hostů končí hodně vedle.

63

Hra se opět vyrovnala, útok střídá útok, větší šance ale nepřichází.

62

Domácí to zkouší obstřelují branku, ale zatím vše míří mimo.

62

Žlutou kartu dostává Petrus (TJ Sokol Živanice).

61

Obdobná situace na druhé straně, znova tedy pouze odkop od brány.

60

Hosté to zkusili z dálky, ale vůbec se jim to nepovedlo. Míč se třepotá v ochranné síti.

59

Jako správné derby je i tento zápas spíše hodně ubojovaný. Snad se ale přeci jen branky dočkáme.

58

To jakoby Ústí nakoplo a to znova trochu přidalo.

57

No a tak mohl přijít trest po chybě v rozehrávce. Domácí už se hnali z levé strany sami na branku, ale přízemní střelu z relativní dálky gólman lapil.

56

Zatím těžko říci. Snaha jim upřít nejde, ale velký počet nepřesností moc hře neprospívá.

55

Hosté získávají více zee hry a snaží se něco vymyslet. Povede se jim to?

54

Ofsajd hostů. Stále čekáme na gól, který by utkání rozproudil.

53

Dva nepovedené odkopy Ústí dostaly do šance soupeře, ale ani ten skákavý míč netrefil ideálně a branku moc neohrozil.

52

Tvrdý zákrok na polovině hřiště. Hra je přerušena, volný k op s i budou moci rozehrát hosté.

50

I hosté se pokusili o nějaký ten útok, pas byl ale příliš dlouhý a končí jen odkopem od branky soupeře.

49

Další přetažený centr končí v zámezí. Odkop od hostující branky.

48

Domácí ovšem pokračují v aktivitě a snaží se vstřelit první branku!

47

Druhý poločas začal volným kopem pro domácí tým, ale centr do vápna se příliš nepodařil.

46

Rozhodčí nenastavil ani minutu. První část byli lepší hosté, ale domácí poté přidali a převzali iniciativu. Každý celek si vytvořil nějakou tu šanci, ale zakončení dnes zatím nic moc. Snad se zlepší v dalším poločase.

45

44

Tyto standardní situace ale dnes zatím úplně nefungujou. Zdá se, že první poločas branku nenabídne.

43

Domácí protáhli brankáře soupeře, který se musel pořádně snažit, aby tvrdou střelu vyrazil na rohový kop.

41

Ten se ale nepovedl. Snažení obou týmů je zjevné, ale v zakončení je to zatím, bohužel, nuda.

40

Šance na druhé straně. Ústí nad Orlicí čeká rohový kop.

39

Hostující centr do vápna našel pouze obránce soupeře. Úspěch tedy neslaví a vrací se až na polovinu hostů.

38

Střela sice přišla, ale z velkého úhlu a navíc postrádala i razanci.

37

Domácí jsou za svou aktivitu odměněni rohovým kopem. Tak že by nyní?

36

Do konce poločasu zbývá deset minut, branka stále nepřišla. Dočkáme se ještě?

35

Po delší době v útoku i hosté, ale těm se poslední minuty opravdu nedaří.

34

Volný přímý kop ale skóre nezmění. Centr letí opravdu hodně mimo.

33

Tlak hostů ze začátku zápasu je definitivně ten tam, otěže přebralo Ústí.

32

Ofsajd Ústí nad Orlicí. Domácích snažení je u konce.

31

Hra se opět trochu uklidnila. Na první gól čekáme.

30

A další dýmovnice v ochozech. Jde vidět, že derby opravdu táhne.

28

Hraje se ze strany na stranu. Živanice vybojovaly rohový kop, ale centr pouze proletěl vápnem a nikoho nenašel.

27

Teď to mohlo ale dopadnout hůře. Ústí opět pohrozilo po rychlé akci, míč se odrážel ve vápně, ale přeci jen jej domácí nakonec do sítě neprotlačili. I když byli blízko.

26

Rychlý protiútok na druhé straně již brankáře k zákroku donutil. Ten to ale zvládl bez větších problémů

25

A tak dalekonosnou střelou opět zahrozili hosté, ovšem gól z ní nedali.

24

I nadále se však hraje hlavně ve středu hřiště. Na šance marně čekáme.

22

Domácí, zdá se, trochu přidali a po ospalém začátku začínají více kontrolovat míč.

21

Obdobně ale soupeř na druhé straně. Hodně nepřesností v rozehrávce poslední minuty.

20

Po delší době v útoku také domácí, nic se jim však vymyslet nepodařilo a už se vracejí.

19

Hundnák pálil z dvaceti metrů jen těsně kolem tyče.

18

O něco aktivnější hosté se znova vrhli do útoku. Obrana domácích ovšem zatím odolává.

17

Fanoušci už rozjeli i dýmovnice, to se v této lize často nevídá.

15

Langer zajel soupeře a po zásluze vidí žlutou. (ÚST)

14

Gorol se položil do střely zpoza vápna, která ovšem zamířila těsně vedle tyče.

13

Další faul zastavuje snažení domácích. Volný kop pro hosty u jejich vápna.

12

Hosté zatím vypadají o něco aktivněji. Na vážnější ohrožení branky však stále čekají.

11

Faul na polovině hřiště, žlutá karta pro Matěje Ptáčka (ŽIV).

10

Zajímavá akce na druhé straně od Ústí. Po dlouhém centru šlo zakončení ze skluzu těsně nad branku.

9

Nakonec došlo po delší době i ke střele, ale ta zamířila poměrně dost vedle. Po nebezpečné situaci tak následuje jen odkop od domácí branky.

7

Hosté vybojovali rohový kop. Dočkáme se nějaké gólové příležitosti?

6

Zatím se hraje poměrně vyrovnaně, ani jeden tým nemá více ze hry.

5

Pochválit si zaslouží i fanoušci hostů, kterých dorazilo opravdu dost a hlasitě povzbuzují svůj tým.

4

Další akce končí v zámezí. Odkop od hostující branky.

3

Domácí se po kolmé přihrávce na levém křídle dostali do velké šance, střela na vzdálenější tyč šla velmi zajímavě, ale trefila pouze konstrukci branky.

1

Utkání odstartovali hosté, kteří nastupují v oranžových dresech, domácí naopak v bílých.

1

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký – Nikodem, Chleboun, Souček ("K"), Langer, Smejkal, Čech, Pazdera, Lněnička, Brabec
Náhradníci: Jech – Mory, Pavlásek, Krátký, Smíšek, Kopecký

TJ Sokol Živanice: Volšík – Staněk, Herzán ("K"), Gorol, Buriánek, Hundák, Ptáček, Ujec, Motyčka, Košťál, Petrus
Náhradníci: Hrnčíř – Živný, Pánek, Gašpar, Štěpánek, Polák, Pánek

Rozhodčí: Janoch – Paták, Kříž.
Představení týmů

Domácí tým má za sebou osm výher, jednu navíc v prodloužení a šest proher při mírně záporném skóre 18:20. Stačí to však na velmi dobré šesté místo se ztrátou tří bodů na druhý Vyšehrad.

To hosté jsou na tom o poznání hůře. Živanice jsou na šestnácté pozici po třech výhrách v řádné hrací době a dalších třech po penaltách. Osm zápasů ale prohrály a jednou také na penalty. Se skóre 17:23 mají 16 bodů, ale v případě výhry se mohou posunout až na místo dvanácté.
Dobrý den u dalšího kola ČFL. V dnešním zápase se střetne TJ Jiskra Ústí nad Orlicí s hostujícím celkem TJ Sokolo Živanice. Doufejme, že uvidíme skvělý, líbivý fotbal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

0:0

Karty:   15. Langer (UNO), 85. Brabec (UNO) – 11. Ptáček (ZIV), 62. Petrus (ZIV), 76. Gorol (ZIV)