1:5

konec (0:1, 1:2, 0:2)

10.11.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 2.41 3.84 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po první třetině, ve které byla lepší Minnesota, vedl hostující celek o jednu branku. Hned v úvodu utkání se dokázal prosadit Jordan Greenway.

Jason Zucker poslal hostující celek do dvoubrankového vedení. To navýšil Mikael Granlund. Za domácí v závěru druhé třetiny snižoval Pontus Åberg. Ducks prohrávají o dva góly po čtyřiceti minutách.

Ve třetí třetině padly dvě branky, prosadil se Jonas Brodin a Mikael Granlund. Minnesota vyhrála zcela zaslouženě 5:1 a získává další doby do tabulky. (06:58:17)
Československá stopa v utkání:
Český ani slovenský hokejista do zápasu nezasáhl.
1. Mikael Granlund (MNS) 2+1
2. Jason Zucker (MNS) 1+2
3. Pontus Åberg (ANA)1+0
Hostující Minnesota Wild po skalpu Los Angeles nyní porazila také Anaheim a to výrazněji. Wild vyhráli nad Ducks 5:1. Mikael Granlund zaznamenal v tomto zápase tři body, dva góly dal, na jeden přihrál.

59:06

Joel Eriksson Ek vypálil a jeho ránu zblokoval Jacob Larsson.

58:54

Vhazovat se bude po postavení mimo hru ve středním pásmu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:07

Nick Ritchie pálil střelou zápěstím, hostující brankář přerušuje hru. Vhazovat se bude v obranném pásmu Wild.

56:03

56:03 Mikael GRANLUND - 1:5

56:03

Minnesota právě vstřelila branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, k odraženému puku se dostal MIKAEL GRANLUND. Ten jej bekhendovou stanou hokejky poslal do branky. John Gibson nedokázal puk zastavit. Asistence: Jason Zucker a Eric Staal.

55:34

Greg Pateryn pálil od modré čáry, domácí brankář přerušuje hru, vhazovat se bude pře brankou Gibsona.

55:15

19:40, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Wild jsou střelecky aktivnější. Domácí celek doplácí na neproměňování šancí.

53:54

Vhazovat se bude před domácí brankou. Ducks hrají hodně pasivně.

53:43

Wild kontrolují hru, nyní Mikko Koivu dostal kotouč do branky, ta však byla posunutá, Gól tak neplatí.

53:23

Hra je nyní přerušena, mnoho šancí momentálně k vidění není.

51:51

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Luke Schenn – 2 min., nedovolené bránění).

50:51

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:06

50:06 Jonas BRODIN - 1:4

50:06

Hostující celek navyšuje vedení, tentokrát domácho brankáře dokázal prostřelit JONAS BRODIN. Jeho projektil zapadl do horní části branky. Asistence: Jared Spurgeon.

48:40

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, Wild drží hru daleko od své vlastní branky.

47:48

Hraje se v útočném pásmu Ducks, jenže domácí hráči se nemohou propracovat do zakončení.

47:12

Po krátké přestávce hra pokračuje dál.

47:00

Hraje se spíše ve středním pásmu, následně Ryan Getzlaf byl v postavení mimo hru. Komerční přestávka.

45:42

Jacob Larsson pálil od modré čáry po rychlé akci svého celku. Jeho rána končí mimo branku, gólman Alex Stalock zasahovat nemusel.

44:11

Brandon Montour rozehrává od své branky, s rozehrávkou nikam nespěchá.

43:45

15:34, tak vypadá statistika střel na branku.

43:06

Mnoho šancí v této fázi zápasu k vidění není

41:16

Hostují celek střídá, rozehrává od své branky. Následně přerušuje hru hostující brankář Alex Stalock.

40:10

Zápas pokračuje třetí třetinou.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:14

Vhazovat se bude před brankou Wild. Brandon Montour následně trefil od modré čáry jen brankáře.

39:00

Byla oznámena poslední minuta hry v této třetině.

38:32

V poklidném tempu se druhá třetina dohrává.

36:53

36:53 Pontus ÅBERG - 1:3

36:53

Anaheim právě vstřelil branku!
Přesilovka je využitá, domácí celek se konečně prosazuje. Hampus Lindholm našel zcela volného spoluhráče. PONTUS ÅBERG se zakončením nespěchal, položil si brankáře, a pak poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Hampus Lindholm a Brandon Montour.

35:51

V závěru druhé třetiny hrají hostující hokejisté v oslabení, nicméně domácí hráči se nemohou stabilněji dostat do útočné třetiny.

35:38

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Suter – 2 min., vysoká hůl).

35:20

Jason Zucker se z ničeho nic dostal do šance, špatně domácí beci vyhodnotili situaci, atak mohl hostující hráč zakončovat.

35:13

Alex Stalock přerušuje hru, komerční přestávka.

34:10

Hampus Lindholm přišel v obranném pásmu o puk, následně ho získal hostující celek, a tak musel zasahovat domácí John Gibson.

33:20

Akce domácího celku je přerušená, Kiefer Sherwood se dostal do postavení mimo hru.

31:52

Jakob Silfverberg dostal hru do útočného pásma, následně ale jeho spoluhráč přes brankou nedokázal tečovat kotouč.

31:25

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

30:36

John Gibson kryje kotouč, komerční přestávka.

30:05

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek se snaží hrát aktivně.

29:54

29:28

Hampus Lindholm pálil bez přípravy z kruhu. Jeho rána postrádala přesnost, a tak musí Anaheim až za svou branku.

28:51

Domácí celek v přesilové hře rozehrává od své branky, kam hostující tým dostal puk.

28:06

Rickard Rakell pálil na branku od modré čáry, tentokrát byl brankář Wild pozorný a snadno si dokázal poradit s ránou soupeře.

27:54

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Matt Dumba – 2 min., krosček).

27:17

27:17 Mikael GRANLUND - 0:3

27:17

Zucker měl kotouč za brankou, počkal si na ideální moment, a pak poslal puk před branku, kam si najel MIKAEL GRANLUND. Jeho rána z první zapadla přesně do brány. Hostující celek navyšuje své vedení. Asistence: Jason Zucker a Jonas Brodin

26:00

Šest minut hry ze druhé třetiny je pryč, domácí celek se nemůže dostat do výraznější střelecké pozice.

25:14

J.T. Brown sice dostal kotouč do útočného pásma, ale jeho akci zastavuje postavení mimo hru.

24:22

23:5, střelecky je aktivnější jednoznačně hostující celek, který před malou chvílí navýšil své vedení.

23:19

23:19 Jason ZUCKER - 0:2

23:19

Hostující celek navyšuje vedení v zápase. První chyba domácí obrany ve druhé třetině, Mikael Granlund našel před brankou zcela volného JASONA ZUCKERA, jehož projektil zapadl přesně do brány. Asistence: Mikael Granlund a Jared Spurgeon.

22:32

Ducks rozehrávají od své branky, následně se ale píská domácí zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Ducks.

21:42

Wild přišli o kotouč, ale domácí hráči se do šance dostat nedokázala. Minnesota dobře zapracovala.

21:23

Sledujeme rychlý hokej v úvodu druhé třetiny, domácí rozehrávají od své branky.

20:47

John Gibson byl pozorný, a tak si dokázal poradit s pokusem, kterým vyslal jeden z hostujících hráčů od modré čáry.

20:01

Po první třetině, ve které byla lepší Minnesota, vede hostující celek o jednu branku. Hned v úvodu utkání se dokázal prosadit Jordan Greenway.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:30

Anaheim hraje výborně tuto pasáž hry.

19:00

Adam Henrique to zkoušel při vlastním oslabení, Alex Stalock byl pozorný.

18:42

Wild se nedaří získat stabilněji útočné pásmo, domácí celek hraje zodpovědně.

18:18

Josh Manson vyhazuje přes všechny čáry, oba celky střídají.

17:50

Přesilovku v závěru první části hry hraje hostující celek. Ten se však nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

17:42

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., držení).

16:40

Hostující celek pokračuje v aktivní hře, nyní pálil od modré čáry Jonas Brodin. Jeho projektil však postrádal přesnost.

15:51

Vhazovat se bude před domácí brankou, Matt Dumba pálil bez přípravy, domácí gólman tak musel znovu zasahovat.

15:44

Hra je přerušená, brankář Ducks kryje kotouč, vhazovat se tak bude po vystřídání hráčů před jeho brankou.

15:18

Hostující celek má převahu v první třetině, domácí hráč se jen těžko dostávají do střeleckých pozic.

14:54

John Gibson kryje kotouč, následně se před jeho brankou strhla potyčka.

14:25

Eric Staal už viděl kotouč za brankovou čárou, domácí gólman spolu s obránci dokázal uhájit svou branku. Komerční přestávka.

13:54

John Gibson nyní podržel své spoluhráče, předvedl dva výborné zákroky proti střelám hostujícího celku.

13:30

Zakázané uvolnění se nepíská, Pontus Åberg rozehrává od své branky. Rychle se dostal do útočného pásma.

12:53

Hampus Lindholm čekal na lepší střeleckou pozici, a tak pravděpodobně dobrý moment pro zakončení zmeškal.

12:14

Hostující celek vyhrál buly ve svém obranném pásmu, následně ale Minnesota o puk přišla.

12:07

Brandon Montour pálil jaké správný bek od modré čáry, jeho ránu kryje brankář Alex Stalock.

11:48

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Luke Schenn – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Marcus Foligno – 5 min., bitka).

11:30

3:13, tak vypadá statistika střel na branku, hostující celek je střelecky aktivnější.

11:18

Komerční přestávka.

11:00

Nino Niederreiter tečoval kotouč před brankou, brankář domácího celku byl připravený.

10:33

Hostující celek rozehrál špatně, píská se postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

10:12

Minuta ještě zbývá z dlouhé přesilovky Wild, John Gibson je zatím pozorný a se všemi střelami si dokázal poradit.

09:54

Přesilovku hraje hostující celek dobře, ale domácí obrana je zatím pozorná.

09:17

Mikael Granlund pálil z první, před brankou byl jeho spoluhráč Coyle, který se pokoušel tečovat. Kotouč vyrazil domácí gólman.

08:54

Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry.

08:30

Zach Parise měl velkou šanci, výborně zasáhl domácí brankář.

07:05

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Patrick Eaves – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

07:05

John Gibson kryje kotouč. Komerční přestávka.

06:50

Josh Manson si vybruslil do dobré střelecké pozice, brankář Wild byl pozorný.

06:30

Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje, mnoho šancí k vidění není.

05:55

Ben Street a Kiefer Sherwood dostali puk do útočného pásma, k přímé střele na branku se nepropracovali.

05:27

Matt Dumba se propracoval ke střele, domácí brankář však nedokázal zasáhnout, a tak akce Wild pokračuje.

04:35

Hostující celek je v úvodu zápasu střelecky aktivnější, vede 5:1 na střely na branku.

03:38

John Gibson byl připravený, a tak musel znovu zasahovat proti střele hostujícího hráče.

03:32

Mikael Granlund pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě. Buly před brankou Ducks.

03:21

Oba celky střídají, na led přicházejí odpočinutí hráči.

01:48

01:48 Jordan GREENWAY - 0:1

01:48

Hostující celek se krátce po začátku zápasu dostává do vedení. JORDAN GREENWAY byl sice faulovaný, ale dokázal zakončit a jeho střela se dostala za brankovou čáru. Teprve pak zasahoval brankář Ducks. Gól platí, hosté vedou. Asistence: Joel Eriksson Ek a Charlie Coyle.

00:10

V poklidném tempu zápas začíná.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Minnesota Wild.

Anaheim Ducks poslední odehraný zápas vyhrál. Poradil si s Calgary Flames. Rozhodující branku připravili Fowler a Rakell pro Getzlafa. Nick Ritchie, kterého trápilo zranění v horní části těla, se připojil k týmu a už trénuje. Otázkou zůstává, kdy se vrátí do zápasového tempa. Nejproduktivnějším hráčem Ducks v zápasech s Wild je Perry (19+19;38 bodů) ve 44 vzájemných zápasech.

Minnesota Wild dokázala v posledním zápase porazit Los Angeles Kings 3:1. Po dvou třetinách vedla o gól, v té třetí hrála velmi dobře takticky a poslední gól vstřelila do prázdné branky. V pěti z posledních šesti zápasů proměnili Wild přesilovku. V posledních devíti zápasech tým ubránil 28 z 31 přesilovek soupeře. A mimochodem, v úterním zápase proti Sharks Minnesota neměla ani jeden trest. V historii klubu to byl devátý zápas bez trestu, čtvrtý venkovní duel.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

1:5

Branky a nahrávky: 37. Åberg (H. Lindholm, Montour) – 2. Greenway (J. Eriksson Ek, Coyle), 24. Zucker (Mikael Granlund, Spurgeon), 28. Mikael Granlund (Zucker, Brodin), 51. Brodin (Spurgeon), 57. Mikael Granlund (Zucker, E. Staal)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Ja. Larsson, Fowler, Manson, L. Schenn, Montour – Rakell, Getzlaf, Eaves – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Lundeström, Henrique, Åberg – Street, N. Ritchie, Sherwood.

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Dumba, Brodin, Spurgeon, Seeler, Pateryn – Parise, M. Koivu, Niederreiter – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Greenway, J. Eriksson Ek, Coyle – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown.

Rozhodčí: Nicholson, Furlatt – Driscoll, Murphy

Diváci: 16 464

01:48 MNS 0:1 Greenway (J. Eriksson Ek, Coyle)
07:05 ANA 2+2 Eaves, vysoká hůl+vysoká hůl
11:48 ANA 5 L. Schenn, bitka