09.11.2018, 20:00 • Sportovní hala VŠB Ostrava • 7. kolo • VSK VŠB-TU Ostrava

Tipsport: 15.5 12.0 1.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

40

Teplice právě vstřelily branku!
Autorem branky je RAMOS DÁ SILVA. Asistence: Nene.

36

Tepličtí rychle otáčí vývoj zápasu zpět ve svůj prospěch, tentokrát se Jairo předvedl v roli nahravače, když vybídl ke skórování CLAUDINHA. Asistence: Joao Jairo.

35

Gólman Kodeš vyrazil střelu pouze před sebe a z následné dorážky JOAA JAIRA už kapituloval a je srovnáno na 3:3.

29

Ostrava právě vstřelila branku!
V polovině druhého poločasu domácí otáčí skóre ve svůj prospěch, brankář Kodeš nahrál na MICHALA KYSELÁKA, jenž posílá Ostravu do vedení 3:2. Asistence: Jakub Kodeš.

19

V závěru první půle domácí srovnávají stav utkání, po přihrávce od Lukáše Kundrátka se podruhé v utkání prosadil KAMIL PŮDA. Asistence: Lukáš Kundrátek.

17

Hosté zahráli ve svém pokutovém území míč rukou a rozhodčí nařídili pokutový kop. Jeho exekuce se ujal KAMIL PŮDA, jenž snižuje na rozdíl jedné branky.

8

Hosté ustáli krátký tlak soupeře a následně udařili po rozehrávce rohu, kdy přihrávku od Neneho využil DANIEL RAMOS. Asistence: Nene.

6

Nyní už ale domácí kapitulují, když po nahrávce od Claudinha propálil brankáře Kodeše DANIEL RAMOS. Asistence: Claudinho.

3:5

konec (2:2)

Branky: 17. Půda (pen.), 19. Půda (L. Kundrátek), 29. Kyselák (Kodeš) – 6. Ramos (Claudinho), 8. Ramos (Nene), 35. Jairo, 36. Claudinho (Jairo), 40. Silva (Nene)

Karty:   2. Půda (OVA)

VSK VŠB-TU Ostrava: Kodeš (Zalacko) – Černohorský, L. Kundrátek, P. Kundrátek, Kyselák, Mikyska, Petr, Půda, Uher, Chromečka, Pánek.

Svarog FC Teplice: Hůla – Baran, Jeronimo, Joao, Künzl, Luiz, da Silva, Nene, Šebek, Vobořil, Soukup, Daniel.