09.11.2018, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.05 3.96 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Roberto Luongo (FLA): 26 zák., 1 gól, úsp. 96,3%
2. Jevgenij Dadonov (FLA): 1+0
3. Aleksander Barkov (FLA): 0+1
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

-
Je dobojováno. Necelá dvouminutovka na začátku druhé třetiny, v níž Panthers vstřelili dva góly, nakonec rozhodla o osudu celého zápasu. Na samotném začátku třetí periody sice na 1:2 z pohledu Oilers snížil Leon Draisaitl, vzápětí ale v přesilové hře vrátil Floridě dvoubrankový náskok Huberdeau a necelou minutu před koncem přidal trefu do prázdné branky Sceviour. Skvělý výkon dnes podal floridský gólman Roberto Luongo, jenž chytil 26 z 27 střel soupeře.

59:11

59:11 Colton SCEVIOUR - 4:1

59:11

Florida právě vstřelila branku!
A už je to jasné, Panthers přidávají pojišťovací trefu do prázdné branky. Ze středního pásma se o to postaral čerstvý táta COLTON SCEVIOUR! Asistence: Vincent Trocheck a Mike Hoffman.

58:37

V tomto případě už domácím zakázané uvolnění odpískáno bylo, necelou minutu a půl před koncem se bude vhazovat před Luongem.

58:18

Panthers vyhodili puk přes všechny čáry, zakázané uvolnění se ale nepíská, a Larsson tak musí hrát.

57:25

Dvě a půl minuty před třetí sirénou odjíždí Talbot na střídačku!

56:20

Mike Hoffman nic nevymýšlel a od červené čáry vyhodil kotouč k Talbotovi, Nurse teď ve vlastním pásmu vyčkává na dostřídávající spoluhráče.

55:27

V závěru třetí třetiny McDavid prakticky neslézá z ledu, Edmontonu se ale čas na vstřelení potřebných dvou branek začíná krátit.

54:38

Connor McDavid se z pravého rohu prokousal až do předbrankového prostoru, ležícího Luonga se mu ale překonat nepodařilo!

54:02

Ta ale neměla dlouhého trvání, Benning teď musí zakládat další edmontonskou akci z hloubi vlastní třetiny.

53:16

Huberdeau z levého kruhu pálil nepřesně, svěřenci Todda McLellana už zakládají další protiakci.

52:22

Huberdeau mohl Floridu ještě více přiblížit k vítězství, po závaru před Talbotem se mu ale nepodařilo dostrkat puk do sítě!

52:10

Vincent Trocheck se prokousal až na levý kruh, odkud ale bekhendem vypálil nepřesně.

51:26

Colton Sceviour se vydal do protiútoku, spolu s ním se ale vrátil Nurse a nepustil domácího forvarda do zakončení.

4:1

Branky a nahrávky: 27. Dadonov (Barkov, Hoffman), 29. Bjugstad (Kiselevič), 44. Huberdeau (Trocheck, Yandle), 60. Sceviour (Trocheck, Hoffman) – 41. Draisaitl (McDavid)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Matheson, Ekblad, Yandle, Weegar, Kiselevič, Petrovic – Dadonov, Barkov, Hoffman – Huberdeau, Trocheck, Vatrano – Malgin, McCann, Bjugstad – Sceviour, Lammikko, Brouwer.

Edmonton Oilers: Talbot (Koskinen) – Klefbom, A. Larsson, Nurse, Russell, Gravel, Benning – Nugent-Hopkins, McDavid, Rattie – Rieder, Draisaitl, Chiasson – Lucic, R. Strome, Caggiula – Puljujärvi, Brodziak, Kassian.

Rozhodčí: Brenk, Pollock – Nowak, Smith

16:00 FLA 2 Trocheck, držení
18:48 EDM 2 Kassian, vražení na hrazení
19:14 FLA 2 Trocheck, sekání
23:18 FLA 5 Brouwer, bitka