Uniqa extraliga mužů

Volejbal Brno – VK Benátky nad Jizerou

3:0

konec (25:14, 25:18, 25:23)

08.11.2018, 18:00 • Městská hala míčových sportů, Brno • 10. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 1.12 5.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:38:59)

0:0

Je dobojováno! Brno si dnešní zápas zkušeně pohlídalo a zvítězilo v něm 3:0. Jediný moment, kdy trochu zaváhalo a ztratilo jasné vedení byl konec třetího setu, kdy to vypadalo, že se půjde minimálně do další sady. Naštěstí pro moravský celek této příležitosti Benátky nevyužily, a tak bylo zhruba po hodině hry utkání ukončeno.

25:23

Třetí set skončil.

25:23

A Brno v obrovsky dramatické koncovce třetí sady vítězí! Je tu konec zápasu!

24:23

Mečbol pro Brno!

23:23

Drobné chyby se Benátky v této výměně nedopustily, a tak si na setbol budeme muset počkat až do další výměny.

23:22

Třiadvacátý bod jde na stranu hráčů v černých dresech. Teď je přesně ten moment, kdy rozhodně o osudu utkání každá maličkost.

22:22

A zase máme srovnáno. Poprvé v utkání musím konstatovat, že jsme svědky kvalitního volejbalu.

22:21

Domácí celek je tři míče od výhry v utkání!

21:21

Jenomže Benátky jsou názoru opačného, což se ukázalo i v následné výměně.

21:20

Brno by bylo jednoznačně pro to, aby tomu tak nebylo.

20:20

Domácím se nepodařilo odskočit. Blížíme se ke konci třetího setu a stále není rozhodnuto, zda bude zápas i po něm pokračovat.

20:19

A tento trend se udrží i po následující výměně.

19:19

Oba celky si podání střídají jako na běžícím páse.

19:18

Domácí mužstvo se znovu ujímá vedení.

18:18

Skóre ve prospěch Brna nesvítilo na světelné tabuli příliš dlouho, neboť se prosadili hráči hostujícího týmu.