08.11.2018, 04:00 • Pepsi Center, Denver • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.68 3.91 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:06

57:06 Ryan HARTMAN - 1:4

57:06

Nashville právě vstřelil branku!
P.K. Subban u hrazení vyhrál osobní souboj a Nick Bonino diagonální přihrávkou oslovil RYANA HARTMANA, který ho převzal na ose ledové plochy před útočnou modrou čárou a střelou po ledě z vrcholu mezikruží zamířil do prázdné brány! Asistence: Nick Bonino a P. K. Subban.

56:44

Semjon Varlamov naskočil na střídačku a Colorado se snaží snížit při hře bez brankáře!

53:29

Dnešní utkání sleduje 16923 diváků.

49:57

Anthony Bitetto vyhodil puk na levé straně obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Třetí přesilová hra pro Colorado.

48:56

Colin Wilson po rychlém objetí brány Pekku Rinneho nepřekonal, stejně jako vzápětí Sheldon Dries, který nejprve neuspěl střelou z mezikruží a poté na pravém křídle ranou z otočky, jenž z ostrého úhlu zamířila do tyče!

47:39

47:39 Coloradu podruhé v zápase nebyl gól uznán pro ofsajd!

47:39

Colorado právě vstřelilo branku, která neplatí!
Ian Cole v pravém kruhu pro vhazování dobře zablokoval puk a poté, co ho dokázal dobruslit, kotouč parádní přihrávkou z otočky poslal z pravého rohu útočného pásma na vzdálenější levou tyč, kde ho z blízkosti zametl do odkryté brány Colin Wilson! Rozhodčí zkoumají video a branka pro ofsajd neplatí! Skóre zůstává 1:3.

45:55

Nathan MacKinnon asistoval u jediného gólu Colorada v dnešním zápase a zaznamenal svou jubilejní 200. asistenci během kariéry v NHL.

39:57

39:57 Colton SISSONS - 1:3

39:57

Kyle Turris si v pravém kruhu řekl klepnutím hole o puk a po zpětné přihrávce Kevina Fialy z pravého rohu útočného pásma napřáhl bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem, kterou těsně před bránou tečoval COLTON SISSONS, a puk se odrazil do pravého horního rohu brány nad lapačkou bezmocného Semjona Varlamova! Hattrick! Asistence: Kyle Turris a Kevin Fiala.

39:23

Mikko Rantanen dostal dvě minuty za sekání a Nashville má k dispozici v dnešním utkání třetí přesilovou hru.

36:25

36:25 Filip Forsberg se parádně protáhl před bránu Avalanche

36:25

Filip Forsberg se protáhl skvěle před bránu Colorada a samostatný únik se snažil zakončit bekhendem, jenže mezi betony brankáře Semjona Varlamova puk do sítě nezasunul!

35:06

35:06 Nathan MacKinnon opět prokázal obrovský přehled!

35:06

Nathan MacKinnon předvedl obrovský přehled, když si v levém kruhu hodil puk mezi bruslemi jednoho z hráčů Nashvillu do jízdy a po jeho stáhnutí z bekhendu na forhend se ho snažil u levé tyče poslat mezi betony Pekky Rinneho, jenže neuspěl! Málem bylo vyrovnáno na 2:2.

29:22

Vladislav Kameněv držel za vlastní bránou Coltona Sissonse a po poskytnuté výhodě pro Nashville usedl na trestnou lavici, když dostal dvě minuty za držení.

27:08

27:08 Matt CALVERT - 1:2

27:08

Colorado právě vstřelilo branku!
Samuel Girard na ose útočného pásma po krátké přihrávce Nathana MacKinnona z levého křídla napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele bez přípravy, kterou v mezikruží MATT CALVERT čepelí hole na úrovní horní tyče fantasticky tečoval a puk vymetl pravý horní roh brány! Rozhodčí sice signalizovali hru vysokou holí a gól na ledě neuznali, po přezkoumání videa ale rozhodnutí změnili a tentokrát se již Colorado snížení opravdu dočkalo. Skóre utkání: 1-2. Asistence: Samuel Girard a Nathan MacKinnon.

26:17

Colton Sissons dnes vstřelil dva góly, nyní ale fauloval a dostal dvě minuty za hákování. Colorado si po reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru.

22:18

22:18 Sheldon Dries se během oslabení řítil sám na bránu!

22:18

Sheldon Dries na ose ledové plochy vyrazil v oslabení do samostatného úniku, jenže u levé tyče ztroskotal na vyrážečce Pekky Rinneho!

22:02

Nikita Zadorov byl vyloučen za nedovolené bránění a Nashville si zahraje svou první přesilovou hru.

21:29

21:29 Girard během otočky puk na útočné modré neudržel

21:29

Samuel Girard na útočné modré čáře předvedl na pravém křídle nádhernou otočku a po udržení puku na opačné levé straně zpětnou přihrávkou přiťukl kotouč Ianovi Coleovi, který tvrdou ránou bez přípravy od modré čáry mezi pravou rukou a tělem propálil Pekku Rinneho, jenže Peter Laviolette si vzal Coach Challenge kvůli postavení mimo hru a byl úspěšný! Skóre: 0-2.

17:21

17:21 Colton SISSONS - 0:2

17:21

Nick Bonino a Roman Josi u střídaček vybojovali puk a COLTON SISSONS po diagonální přihrávce druhého jmenovaného muže napřáhl na vrcholu pravého kruhu pro vhazování ke krátké střele s příklepem, která poté mezi pravým betonem a vyrážečkou Semjona Varlamova zamířila ke vzdálenější levé tyči! Dočkáme se hattricku? Je to 2:0. Asistence: Roman Josi a Nick Bonino.

13:39

13:39 Colton SISSONS - 0:1

13:39

Obránce Mattias Ekholm krásnou bekhendovou přihrávkou z vrcholu mezikruží oslovil u pravé tyče Nicka Bonina, který se sice ocitl příliš blízko brány a trefil pouze hruď Semjona Varlamova, jenže odražený puk na vzdálenější levé tyči rychle dojel COLTON SISSONS a poslal ho do odkryté sítě! Nashville vede v Denveru 1:0! Asistence: Nick Bonino a Mattias Ekholm.

11:39

11:39 Gabriel Landeskog měl na svědomí další slibnou šanci

11:39

Gabriel Landeskog si z levého kruhu parádně najel před bránu, bekhendem ale mezi betony Pekky Rinneho puk do sítě neprocedil! Komerční přestávka, během níž je skóre bezbrankové.

06:09

06:09 Nathan MacKinnon a jeho parádní individuální akce!

06:09

Nathan MacKinnon předvedl parádní sólo, když si z levého křídla navedl puk obloukem do pravého kruhu pro vhazování, položil jednoho z hráčů Predators na led, poté udělal zpětnou stahovačku a po bruslení vzad na bodu pravého kruhu napřáhl ke střele zápěstím, kterou Pekka Rinne nadvakrát zastavil! Komerční přestávka.

03:11

03:11 Ryan Ellis mohl zmrazit Colorado gólem během oslabení!

03:11

Ryan Ellis se v oslabení řítil sám na bránu po skvělém vystižený rozehrávky Avs, jenže na poslední chvíli se ocitl v tísni a jeho střela z vnitřního oblouku pravého kruhu pro vhazování minula vzdálenější levou tyč domácího týmu!

01:21

Roman Josi dostal dvě minuty za sekání a úvodní přesilovou hru dnešního zápasu si zahraje Colorado.

1:4

Branky a nahrávky: 28. Calvert (Girard, MacKinnon) – 14. Sissons (Bonino, Ekholm), 18. Sissons (Josi, Bonino), 40. Sissons (Turris, Fiala), 58. Hartman (Bonino, P. K. Subban)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Cole, Girard, Nemeth, E. Johnson (A), Zadorov, Barrie – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Dries, Kerfoot, C. Wilson – Nieto, Söderberg, Calvert – Daňo, Kameněv, G. Bourque. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Bitetto, Y. Weber – F. Forsberg (A), Johansen, Hartman – Järnkrok, Turris, C. Smith – F. Gaudreau, Bonino, Fiala – Rinaldo, Sissons, Salomäki. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Eric Furlatt. Čároví: Ryan Gibbons, Derek Amell

Diváci: 16923

01:21 NSH 2 Josi, sekání
13:39 NSH 0:1 Sissons (Bonino, Ekholm)
17:21 NSH 0:2 Sissons (Josi, Bonino)
22:02 COL 2 Zadorov, nedovolené bránění