07.11.2018, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 2.2 3.93 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin Frk (DET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:51
1. Jimmy Howard (DET) 40 zák., 2 góly, 95,2%
2. Jacob Markström (VAN) 28 zák., 2 góly, 93,3%
3. Gustav Nyquist (DET) 1+0
Hokejisté Detroitu v samostatných nájezdech dokonali obrat a vítězí 3:2. Kromě první třetiny se hrál vyrovnaný duel, kterému remíza i slušela. Vancouver vedl o dvě branky, nakonec ale končí pouze s jedním bodem.

65:00

65:00 Dylan LARKIN - 3:2

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.
Autorem vítězné branky je DYLAN LARKIN.

3. série 1:0

Detroit vítězí! Howard si dokázal poradit i s nájezdem Horvata, jehož vychytal betonem.

Abdelkader se pokoušel prosadit po kličce do forhendu, Markström si ale prostor mezi betony pohlídal.

2. série 1:0

Goldobin střílel z mezikruží pod vyrážečku, Howard ale dokázal zasáhnout a kotouč vyrazit mimo tři tyče.

Nyquist se pokoušel prosadit střelou z mezikruží, trefil ovšem Markströma do krku.

1. série 1:0

Pettersson nedokázal dotáhnout kličku do forhendu do zdárného konce, protože mu kotouč utekl.

První se rozjel Larkin a byl úspěšný. Před brankářem přibrzdil a střelou pod vyrážečku se nemýlil.

Samostatné nájezdy začínají.
Rozhodnutí nepřineslo ani prodloužení, a tak na řadu přichází samostatné nájezdy.

Střely na branku: 30 – 42.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:20

Larkin našel z levé strany u protější tyčky hokejku Nyquista, který okamžitě nasměroval puk na branku. Markström se rychle přesunul a parádním zákrokem puk chytil do lapačky.

3:2

Branky a nahrávky: 34. Abdelkader, 42. Nyquist (J. de La Rose), rozh. náj. D. Larkin – 14. Pettersson (Eriksson, Goldobin), 32. B. Hutton (Gudbranson, Gaudette)