konec (1:1)

27.10.2018, 18:30 • Cars Jeans Stadion (Den Haag) • 10. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 1.82 3.9 4.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 11:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:14. (20:26:15)
Ne! Tento zápas končí remízovým stavem a z hlediska Bredy jde o vybojovaný cenný výsledek, z hlediska Haagu určitě ztrátu. Ve druhém poločase se čekala snaha domácího celku dostat se do vedení. Namísto toho jsme mohli vidět nezáživný fotbal. Zpočátku se Den Haag dostával do šancí, ale rázem Breda ožila a vyrovnala hru, začala se dostávat do útoku a již se hrálo spíše ve středu hřiště než před brankami.

90+3

90+3

Centrovaný míč míří do pokutového území Bredy a možná poslední šance domácích zvrátit vedení na svou stranu?

90+1

Breda v útoku, ale nakonec se nedostala k ohrožení branky soupeře.

90

Ještě tři minuty budou mít mužstva na to, aby se pokusily rozhodnout zápas ve svůj prospěch.

90

Domácí se nejspíše snaží dohnat ztracený druhý poločas a nyní operují před šestnáctkou soupeře.

89

Zápas se dohrává na středu hřiště a je pochopitelné, že ani jedno mužstvo nechce udělat chybu. Zejména pro Bredu bude bod z tohoto zápasu cenný.

88

Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Gianluca Nijholt, přichází Arno Verschueren.

88

Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Luka Ilić, přichází Marwin Reuvers.

86

Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Elson Hooi, přichází Melvyn Lorenzen.

85

Avšak nyní se domácí dostali k centru a míč před brankou hodně nebezpečně proletěl a moc nechybělo, aby jej tečoval nabíhající domácí hráč. Bohužel pro domácí celek, dráha míče byla o něco rychlejší.

84

Jestli někdo čekal, že domácí budou ve druhém poločase tlačit na svého soka a snažit se o vedoucí branku, tak musí být hodně zklamaný. Breda, která se nachází ve spodních vodách tabulky, hraje ve druhém poločase vyrovnanou hru se svým soupeřem.

83

Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Sheraldo Becker, přichází Thijmen Goppel.

81

Žlutou kartu dostává Menno Koch (NAC Breda).

80

Ale nenaložila s ní nejlépe. Centr sice doletěl před branku, ale Indy Groothuizen měl dostatek prostoru kolem sebe a bez větších obtíží ukrývá míč ve svých rukavicích.

79

Breda má možnost standardní situace ze zajímavé pozice.

78

Pískot ustal v momentě, kdy se Haagu podařilo získat míč a dokázali jej odcentrovat před branku. Nicméně centr nebyl přesný a zakončení se nekonalo.

77

Hosté vycítili šanci a snaží se o ohrožení branky soupeře, který nyní nepředvádí zrovna nejlepší hru.