konec (3:1)

27.10.2018, 10:15 • 12. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 1.3 4.25 6.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne. (12:29:30)
Je dobojováno! Po hektickém prvním poločase začala Olympia trochu více myslet také na obranu, což se nakonec ukázalo jako správná volba. Brozany se v druhé pětačtyřicetiminutovce prakticky k ničemu nedostaly, o proti tomu domácí výběr v závěru navýšil své vedení na konečných 4:1.

90+1

89

Žlutou kartu dostává Tichý (Sokol Brozany).

87

Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Hadi Mohammed, přichází Oikonomikos.

86

Olympia právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! Rychlý brejk domácího týmu zakončil HADI MOHAMMED OLAREWAJU prudkou střelou, na kterou Lipš nedosáhl.

84

Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Marič, přichází Vlček.

83

Brozany kombinují na středu hřiště a vyhlížejí místo, kudy povedou své další snažení o kontaktní branku.

81

Zhruba deset minut před závěrečným hvizdem bude mít Radotín k dispozici rohový kop.

79

Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Arťemuk, přichází Trýzna.
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Farkáš, přichází Chukwuma.

76

Žlutou kartu dostává Farkaš (Sokol Brozany).

75

Troufám si tvrdit, že je jisté, za kým poputují tři body. Brozanům nejde upřít snaha, ale to je asi tak vše.

73

Kulatý nesmysl se odkutálel za brankovou čáru. Bude se odkopávat od Čápovy svatyně.

72

V tomto případě to již vyšlo, načež se podařilo hostujícímu celku vybojovat rohový kop.

70

Brozany se mermomocí snaží přejít do blízkosti šestnáctky soupeře, jenomže podle toho, co jsme mohli vidět, se jim to opravdu nedaří.

68

Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Brabenec, přichází Ježdík Petr.

67

Další ofsajd tentokrát zastavuje hostující hráče. Upřímně, docela by mě zajímala statistika těchto provinění. Myslím si, že dnes jich nejméně pět bylo.

64

První zákrok v tomto klání si ani teď Čáp nepřipsal, jelikož střela, kterou vyprodukoval soupeř, neoplývala zrovna dobrou trajektorií.