Extraliga dorostu

HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK

1:5

konec (0:1, 1:2, 0:2 - N 1:0)

13.10.2018, 16:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Skupina Střed • Info o změnách stavu (Monika Baloghová)

Konec zápasu. (18:32:20)

62:26

Dynamo právě vstřelilo branku!
V nadstavbové části prodloužení trefuje prémiový bod svému týmu MATĚJ KLOZ. Asistence: František Formánek.

60:01

59:55

57:55

Za držení odjíždí za katr královehradecký Novotný.

43:15

Hradec právě vstřelil branku!
Další gól na sebe nenechal dlouho čekat, za Borovičkova záda se trefil PETR MORAVEC – 1:5. Asistence: Marek Pelda.

41:46

Hosté hned zkraje třetiny zvyšují díky JANU BOUKALOVI – 1:4. Asistence: Jan Gaspar, Matyáš Budina.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:33.

40:00

39:50

Za hru vysokou holí je potrestán domácí Štetka.

39:16

Hosté se uklidňují další brankou, po nahrávce Marhy střílí LUKÁŠ PAJER – 1:3. Asistence: Šimon Marha, Matěj Havlíček.

37:22

Hosté strhávají vedení na svou stranu MATYÁŠEM BUDINOU – 1:2. Asistence: Matěj Beneš.

36:51

34:51

Za podrážení putuje na trestnou lavici domácí Vašíček.

32:47

30:47

Za padnutí na puk je vyloučen hostující Tichý.

29:18

Je vyrovnáno!! Tichého v brance Mountfieldu překonává FRANTIŠEK FORMÁNEK – 1:1. Asistence: Matěj Kloz, Adam Paleček.

1:5

Branky a nahrávky: 30. Formánek (Kloz, Paleček), 63. Kloz (Formánek) – 8. Pajer (Boukal, Moravec), 38. Budina (Beneš), 40. Pajer (Marha, Havlíček), 42. Boukal (Gaspar, Budina), 44. Moravec (Pelda)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Ševčík) – Vojtěch, Vašíček, Tvrdík, Chabada, Špinka, Hebek, Červenka – Paleček, Kubíček, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Matuška, Půlpán, Štetka

Mountfield HK: Tichý (Žalčík) – Králík, Táborský, Boukal, Havlíček, Pelda, Pinkas – Pavlata, Giesl, Gaspar, Budina, Pajer, Beneš, Novotný, Souček, Jerman, Moravec, Marha

Rozhodčí: D. Müller – M. Kovář, J. Sekera