Liga národů UEFA - Liga C

Bulharsko – Kypr

2:1

konec (0:1)

13.10.2018, 20:45 • Stadion Vasil Levski (Sofia) [Kapacita: 43 632] • Skupina 3 • Martin Penker

Tipsport: 1.65 3.63 6.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:40:09)
Kostas Panayi – 0
Plamen Iliev Ivanov – 2
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 9:5. Fauly: 14:23.
Dnešní utkání je za námi. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:1. Hosté sice po prvním poločase vedli 0:1 zásluhou Kastanose, ale tento příznivý výsledek se jim nepodařilo udržet. Ve druhé půli dostali dva góly z kopaček Despodova a Nedeleva. Domácí si tak připisují třetí vítězství v Lize C a jsou tak zatím stoprocentní.

90+6

90+5

Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že domácí dnes nakonec zvítězí, i když to po prvním poločase nevypadalo.

90+4

Rousias se dostal k hlavičce ve vápně po centru z pravé strany, avšak míč nasměroval mimo tři tyče.

90+3

Anton Nedyalkov vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za zdržování.

90+2

Hosté se snaží, ale zatím šance nepřichází. Sotiriou byl navíc nachytán v ofsajdu a hrát tak budou domácí.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut, což je dost na to, aby se hosté ještě pokusili vyrovnat.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání. Stav zatím stále 2:1, avšak ještě není konec.

89

Žlutou kartu dostává Margaca (Kypr).

89

Domácí se nyní dostali do protiútoku, který však pro ně nedopadl příliš dobře a hrát tak mohou opět hosté.

88

Domácí prakticky už jen brání a zatím se jim to daří. Hosté většinou útočí do pevné obrany.