konec (0:0, 1:0, 2:0)

12.10.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.23 3.96 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:58

Dan Hamhuis (NSH) a Patrik Laine (WPG) nakonec za svou rozpravu dostávají po dvou minutách.

57:05

Do samostatného úniku se ve vlastním oslabení dostal Wheeler, avšak jeho zakončení si Rinne pohlídal a svou nulu udržel.

55:45

Navíc je tu vyloučení na hostující straně, když Jacob Trouba (WPG) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

54:42

54:42 Ryan JOHANSEN - 3:0

54:42

Nashville právě vstřelil branku!
Byfuglien podklouzl před modrou čárou, čehož využil Arvidsson, který posunul puk RYANU JOHANSENOVI, který tak jel sám na Hellebuycka, kterého překonal s velmi pěknou kličkou do bekhendu. Asistence: Viktor Arvidsson, Filip Forsberg.

49:47

Kevin Fiala (NSH) oslabuje svůj celek na dvě minuty, když je vyloučen za podražení.

48:35

Tak to byla nádherná individuální akce od Myerse, jenž se po vyhraném vhazování proháčkoval hned kolem dvou hráčů Predators až k Rinnemu, který však jeho zakončení vyrazil.

47:58

47:58 Roman JOSI - 2:0

47:58

Predators se dostali do rychlého protiútoku, kdy Hartmanovu přihrávku sice Byfuglien zastavil, jenže k puku se poté dostal Ellis, jenž ihned přihrál ROMANU JOSIMU, jehož dělovka skončila za zády Hellebuycka. Asistence: Ryan Ellis, Ryan Hartman.

39:59

Dvě minuty za hrubost dostává Zac Rinaldo (NSH) a na začátku třetí třetiny si Winnipeg zahraje svou první přesilovou hru.

37:48

Deset minut za nesportovní chování navíc dostává Tyler Myers (WPG).

37:48

Jacob Trouba (WPG) dostává dvě minuty za sekání, a tak si Preds znovu zkusí dvojnásobnou přesilovou hru. Je neuvěřitelné, jak nedisciplinovaní jsou v tomto utkání hráči Winnipegu.

37:45

Josiho střelu Hellebuyck vyrazil před sebe, kde byl Fiala, jenž ihned zakončoval, avšak hostující brankář jeho dorážku skvěle chytil svou lapačkou.

37:23

Je tu další vyloučení na hostující straně, když dvě minuty za nedovolené bránění dostává Dustin Byfuglien (WPG) a domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovou hru.

35:41

Pětiminutové tresty za bitku dostávají Nikolaj Ehlers, Blake Wheeler (WPG) a Colton Sissons s Matiasem Ekholmem (NSH). Dvě minuty za krosček poté dostává Jacob Trouba (WPG).

33:07

Další přesilová hra pro Predators, když na dvě minuty za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Nikolaj Ehlers (WPG).

28:31

Nakonec je z této potyčky vyvozena přesilovka pro Predators, protože dvě minuty za hrubost dostává Blake Wheeler (WPG).

23:02

23:02 Ryan HARTMAN - 1:0

23:02

Tak se domácí příznivci dočkávají branky po dlouhých 83:02, když RYAN HARTMAN vystihl přihrávku Chiarota na Byfugliena a ujížděl sám na Hellebuycka, kterého překonal se svou kličkou do bekhendu. Bez asistence.

15:30

Johansen se svou střelou z levé strany trefil tyč hostující klece!

15:13

Predators si zahrají další přesilovou hru, protože je na čtyři minuty za hru vysokou holí vyloučen Patrik Laine (WPG), který trefil Subbana a byla zde i krev.

12:24

Je tu první vyloučení v utkání, když si na dvě minuty za sekání usedne na trestnou lavici Ben Chiarot (WPG).

03:52

Hellebuyck měl nyní i trochu štěstí, protože střelu Sissonse ještě před ním někdo tečoval a kotouč skončil na brankové konstrukci za jeho zády.

00:41

Hosté ujížděli do rychlého přečíslení, ve kterém nakonec Scheifele nahrával mezi kruhy volnému Byfuglienovi, jenž ihned vystřelil a Rinne jeho pokus udržel ve své výstroji.

3:0

Branky a nahrávky: 24. Hartman, 48. Josi (Ellis, Hartman), 55. Johansen (Arvidsson, F. Forsberg)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Y. Weber, Hamhuis – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Järnkrok, Bonino, Hartman – Salomäki, Sissons, Rinaldo.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, Morrow, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Little, Laine – Copp, Lowry, B. Tanev – Vesalainen, Roslovic, Perreault.

12:24 WPG 2 Chiarot, sekání
15:13 WPG 2+2 Laine, vysoká hůl
23:02 NSH 1:0 Hartman
28:31 WPG 2 Wheeler, hrubost
33:07 WPG 2 Ehlers, nedovolené bránění
35:41 NSH 5 Sissons, bitka