3:1
konec (1:0, 1:0, 1:1 - N 1:0)
11.10.2018, 17:00 • Skupina Východ • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))
Berani Zlín – Technika Hockey Brno
3:1
konec (1:0, 1:0, 1:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 16. Kráčalík (Chludil), 35. Chludil (Čapka, Kráčalík), 52. Čechmánek (Mojžíš, Jakeš), 64. Čapka – 53. Přidal (Groch)
Karty:
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
Synek (Hamrla) – Nábělek, Valda, Šimášek, Sýkora, Burian, Čapka – Chludil, Tomeček, Ševčík, Čechmánek, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Kráčalík, Lakeš
Náhradníci:
Trenér:
Technika Hockey Brno:
Nešpůrek (Bílek) – Smutný, Kučírek, Růžička, Groch, Irajn, Černý, Šupa, Navrátil – Vrzal, Přidal, Kubový, Filípek, Plevka, Sovjak, Frýza, Maštalíř, Fornal, Walla
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Škach – Poláček, Bařinka
Diváci:
1. třetina | ||||
05:36 | TEC | 2 | Navrátil, krosček | |
11:27 | ZLN | 2 | Ramert, podrážení | |
13:14 | TEC | 2 | Kučírek, podrážení | |
15:14 | ZLN | 1:0 | Kráčalík (Chludil) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
29:52 | TEC | 2 | Plevka, podrážení | |
34:08 | TEC | 2 | Růžička, hrubost | |
34:34 | ZLN | 2:0 | Chludil (Čapka, Kráčalík) | |
34:55 | TEC | 2 | Kubový, pozdní dohrání | |
35:12 | ZLN | 2 | Kráčalík, sekání | |
TEC | 2 | Růžička, hrubost | ||
39:59 | ZLN | 2 | Chludil, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:14 | ZLN | 2 | Laciga, hákování | |
47:00 | TEC | 2 | Kubový, vysoká hůl | |
51:18 | ZLN | 3:0 | Čechmánek (Mojžíš, Jakeš) | |
52:28 | TEC | 3:1 | Přidal (Groch) | |
53:35 | ZLN | 2+10 | Valda, nedovolené bránění+nesportovní chování | |
58:00 | ZLN | 2 | Mojžíš, sekání | |
TEC | 2 | Groch, hrubost | ||
58:44 | ZLN | 2 | Burian, napadení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:55 | ZLN | 2 | Chludil, sekání | |
TEC | 2 | Fornal, hákování | ||
63:34 | ZLN | 4:1 | Čapka | |
Konec |
Liberec – Jihlava 16:00 4:1
Kobra – PZ Kladno • po prodl. 16:00 2:1
Vítkovice – Warriors Brno 17:00 13:1
Zlín – Technika Brno 17:00 3:1
Plzeň – Třemošná 17:00 4:0
HC Litvínov – Slavia 17:00 2:5
Mountfield HK – Žďár n/S 17:30 8:0
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 17:30 5:3
Č. Budějovice – Kometa Brno 17:30 4:14
Chomutov – K. Vary • po prodl. 17:30 4:3
Sparta – Kladno 17:30 2:4
Havířov – Třinec 17:45 5:0
Tábor – Pardubice 18:00 3:6
Olomouc – Vsetín 18:00 6:4
Přerov – HK MD Šumperk 18:45 5:2
60:55
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Chludil – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Fornal – 2 min., hákování).
58:44
58:00
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Mojžíš – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Groch – 2 min., hrubost).
53:35
47:00
43:14
39:59
35:12
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Kráčalík – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Růžička – 2 min., hrubost).
34:55
34:08
29:52
13:14
11:27
05:36