13:1
konec (4:1, 5:0, 4:0 - N 0:0 - 1:0)
11.10.2018, 17:00 • Ostravar aréna • Skupina Východ • Monika Baloghová
HC Vítkovice Ridera – HCM Warriors Brno
13:1
konec (4:1, 5:0, 4:0 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Přibyl (Schauer, Cubo), 4. Kotásek (Machů), 11. Krejsa, 15. Krejsa (Brada, Kotásek), 23. Bystroň (Kotásek), 25. Brada (Bystroň), 28. Bystroň (Machů, Kotásek), 31. Kotásek (Krejsa, Brada), 37. Krejsa (Smolka, Petr), 41. Kotásek (Krejsa), 42. Kosina (Smolka), 44. Kosina (Smolka), 49. Krejsa (Kotásek), rozh. náj. Brada – 15. Ambrož (Hykl)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Vítkovice Ridera:
Münch (Vítek) – Bystroň, Smolka (A), Cubo, Machů (A), Kosina, Puchala, Vřeský – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Brada, Schauer, Juříček, Kubík
Náhradníci:
Trenér:
HCM Warriors Brno:
Hollý (Šebo) – Zavřel, Gryc, Mlčoch, Kalla, Svoboda, Hykl (A) – Kareš, Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva (C), Milotinský, Hanák, Denk, Harásek (A), Heinrich
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čahoj – Carbol, Klimek
Diváci:
1. třetina | ||||
01:30 | VIT | 1:0 | Přibyl (Schauer, Cubo) | |
03:03 | WAB | 2 | Harásek, nedovolené bránění | |
03:46 | VIT | 2:0 | Kotásek (Machů) | |
10:47 | VIT | 3:0 | Krejsa | |
14:21 | VIT | 4:0 | Krejsa (Brada, Kotásek) | |
15:00 | WAB | 4:1 | Ambrož (Hykl) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:58 | VIT | 5:1 | Bystroň (Kotásek) | |
24:43 | VIT | 6:1 | Brada (Bystroň) | |
27:41 | VIT | 7:1 | Bystroň (Machů, Kotásek) | |
30:15 | VIT | 8:1 | Kotásek (Krejsa, Brada) | |
30:15 | WAB | -Šebo +Hollý (Střídání) | ||
30:41 | WAB | -Hollý +Šebo (Střídání) | ||
30:41 | WAB | TS | Hykl, hákování | |
34:18 | VIT | 2 | Kotásek, nedovolené bránění | |
36:07 | WAB | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Havelka | |
36:13 | VIT | 9:1 | Krejsa (Smolka, Petr) | |
39:52 | VIT | 2 | Petr, pozdní dohrání | |
WAB | 2 | Lysoněk, napadení | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:12 | VIT | 10:1 | Kotásek (Krejsa) | |
41:14 | VIT | 11:1 | Kosina (Smolka) | |
43:13 | VIT | 12:1 | Kosina (Smolka) | |
48:40 | VIT | 13:1 | Krejsa (Kotásek) | |
49:20 | VIT | 2 | Schauer, podrážení | |
50:27 | VIT | 2 | Přibyl, pozdní dohrání | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:44 | VIT | 2 | Kotásek, sekání | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | VIT | 13:1 | Brada (rozh. náj.) | |
Konec |
Liberec – Jihlava 16:00 4:1
Kobra – PZ Kladno • po prodl. 16:00 2:1
Vítkovice – Warriors Brno 17:00 13:1
Zlín – Technika Brno 17:00 3:1
Plzeň – Třemošná 17:00 4:0
HC Litvínov – Slavia 17:00 2:5
Mountfield HK – Žďár n/S 17:30 8:0
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 17:30 5:3
Č. Budějovice – Kometa Brno 17:30 4:14
Chomutov – K. Vary • po prodl. 17:30 4:3
Sparta – Kladno 17:30 2:4
Havířov – Třinec 17:45 5:0
Tábor – Pardubice 18:00 3:6
Olomouc – Vsetín 18:00 6:4
Přerov – HK MD Šumperk 18:45 5:2
65:00
4. série 2:0
3. série 2:0
3. série 1:0
2. série 1:0
2. série 0:0
1. série 0:0
1. série 0:0
64:52
64:34
64:17
63:58
63:44
63:20