2:5
konec (2:1, 0:2, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
11.10.2018, 17:00 • ZS Ivana Hlinky • Skupina Západ • Petr Význer
HC Litvínov – HC Slavia Praha
2:5
konec (2:1, 0:2, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Krocker (Brouček, Slavík), 19. Krocker (Slavík, Brouček) – 13. Brummel (Altrichter), 27. Brummel, 38. Slavíček (Hofmann, Rulc), 48. Skoupý (Srdínko, Dráb), 58. Slavíček
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Litvínov:
Čermák (Ešler) – Minařík, Werner, Cimrman, Hocelík, Kadár, Novotný, Hora – Beran, Dej, Postl, Adámek, Kočárek, Vopat, Slavík, Šikl, Brouček, Krocker, Skuhrovec
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavia Praha:
Pittr (Vávra) – Dráb, Čech, Stejskal, Srdínko, Horáček, Hrdlička, Kluch – Svoboda, Gruguss, Altrichter, Slavíček, Brummel, Skoupý, Hofmann, Rulc, Krásný, Vymětal
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Tomáš Gerát, Ondřej Kokrment
Diváci:
1. třetina | ||||
01:40 | SLA | 2+10 | Horáček, vražení na hrazení, odpyká Hrdlička | |
02:24 | LIM | 1:0 | Krocker (Brouček, Slavík) | |
07:05 | LIM | 2 | Dej, nedovolené bránění | |
07:40 | LIM | 2 | Skuhrovec, krosček | |
12:23 | SLA | 1:1 | Brummel (Altrichter) | |
13:57 | LIM | 2 | Skuhrovec, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
14:41 | SLA | 2 | Skoupý, hákování | |
18:11 | LIM | 2:1 | Krocker (Slavík, Brouček) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:54 | SLA | 2:2 | Brummel | |
29:02 | SLA | 2 | Hrdlička, držení | |
30:47 | SLA | 2 | Horáček, nedovolené bránění | |
33:47 | SLA | 2+10 | Svoboda, vysoká hůl+vysoká hůl, odpyká Skoupý | |
37:16 | SLA | 2:3 | Slavíček (Hofmann, Rulc) | |
38:33 | LIM | 2 | Postl, příliš mnoho hráčů | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:39 | SLA | 2:4 | Skoupý (Srdínko, Dráb) | |
52:28 | LIM | 5+OK | Minařík, nedovolené bránění+faul kolenem, odpyká Postl | |
54:31 | SLA | 2 | Čech, nedovolené bránění | |
58:00 | SLA | 2:5 | Slavíček | |
59:10 | LIM | 2 | Kadár, podrážení | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
62:54 | SLA | 2 | Hrdlička, nedovolené bránění | |
po s.n. |
Liberec – Jihlava 16:00 4:1
Kobra – PZ Kladno • po prodl. 16:00 2:1
Vítkovice – Warriors Brno 17:00 13:1
Zlín – Technika Brno 17:00 3:1
Plzeň – Třemošná 17:00 4:0
HC Litvínov – Slavia 17:00 2:5
Mountfield HK – Žďár n/S 17:30 8:0
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 17:30 5:3
Č. Budějovice – Kometa Brno 17:30 4:14
Chomutov – K. Vary • po prodl. 17:30 4:3
Sparta – Kladno 17:30 2:4
Havířov – Třinec 17:45 5:0
Tábor – Pardubice 18:00 3:6
Olomouc – Vsetín 18:00 6:4
Přerov – HK MD Šumperk 18:45 5:2
15. série 1:2
15. série 1:1
14. série 1:1
14. série 1:1
13. série 1:1
13. série 1:1
12. série 1:1
12. série 1:1
11. série 1:1
11. série 1:1
10. série 1:1
10. série 1:1
9. série 1:1
9. série 1:1
8. série 1:1
8. série 1:1
7. série 1:1