11.10.2018, 20:45 • LFF stadionas (Vilnius) • Skupina 4 • Vendula Zdražilová

Tipsport: 6.9 3.62 1.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:41:03)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:16.
Je dobojováno. Domácím se podařilo v devadesáté minutě srovnat, když se mezi tři tyče trefil Arturas Žulpas. Ovšem hosté strhli vedení znovu na svou stranu v nastavené čtvrté minutě díky Alexandru Maximovi a získávají tak tři body do tabulky Ligy C. Domácí tak nakonec zůstávají bez jediného bodu.

90+6

90+5

Domácí mají ještě odkop od své branky a už to vypadá, že po něm hlavní sudí ukončí tento zápas.

90+4

90+4. Alexandru MAXIM - 1:2

90+4

Rumunsko právě vstřelilo branku!
A hosté jdou zpátky do vedení. Nádherně to udělal ALEXANDRU MAXIM, jenž v pokutovém území zasekl před obráncem domácích míč a poté ho napálil k levé tyči z pohledu Šetkuse, který na něho nedosáhl – 1:2.

90+3

Hosté se nadechli k další akci a zahrozili před domácí brankou, ale znovu si poradila obrana Litvy.

90+2

V další šanci se ocitli hosté, kteří stříleli v pokutovém území, jejich pokus však obrana domácích poslala do bezpečí.

90

Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut navíc.

90

90. Arturas ŽULPA - 1:1

90

Litva právě vstřelila branku!
Tak jsem to asi přivolala a hned na to založili akci domácí, po které je vyrovnáno. ARTURAS ŽULPA z pravé strany v pokutovém území napálil balon ke vzdálenější tyči a brankář hostů tak byl bez šance – 1:1. Asistence: Nerijus Valskis.

89

Hosté stále drží těsný náskok v samotném závěru druhého poločasu. Domácí hráči tak nemají už moc času na to, aby minimálně vyrovnali.

87

Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Fiodor Černych, přichází Deimantas Petravičius.

87

Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Nicolae Stanciu, přichází Dorin Rotariu.

86

Alexandru Maxim byl uvolněn na pravé straně Stanciuem, ale prvně jmenovaný pak zakončit nedokázal.

85

Jankauskas odhlavičkoval centr hostů od rohového praporku a Litevští se tak nadechují k další akci před hostující brankou.