5:0
konec (0:0, 2:0, 3:0)
11.10.2018, 13:30 • Ufa Arena • Michal Břuchanský
Tipsport: 1.6 4.65 4.47 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.6 - 4.65 - 4.47
Salavat Julajev Ufa – Traktor Čeljabinsk
5:0
konec (0:0, 2:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 28. Hartikainen (Omark, Kemppainen), 35. V. Žarkov (Kadějkin), 42. Hartikainen (Kemppainen, Omark), 48. V. Žarkov (Ar. Sergejev, Soloduchin), 51. Larsen (Hartikainen, Kemppainen)
Karty:
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola – Larsen, Panin (C), Ar. Sergejev, A. Semjonov, Arzamascev, Koledov, Jelizarov, Šen – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Burdasov (A), Chochrjakov, Tkačov – Kugryšev, Osnovin, M. Majorov – Soloduchin, Kadějkin, V. Žarkov.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk:
Sudnicin (51. Děmčenko) – Nikitin, Bailen, Borodkin, Rjasenskij, Isajev, Želdakov, N. Chlystov – Enlund, Szczechura (C), Bergström – Glinkin (A), Polygalov (A), Kravcov – Šolochov, Stoa, Lapenkov – Jerofejev, Rybakov, Kokujov – Šipin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vasiljev, Odinš – Šalagin, Šišlo
Diváci: 6 813
1. třetina | ||||
13:12 | CLJ | 2 | Stoa, podrážení | |
17:40 | UFA | 2 | Panin, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:40 | UFA | 1:0 | Hartikainen (Omark, Kemppainen) | |
34:34 | UFA | 2:0 | V. Žarkov (Kadějkin) | |
37:58 | CLJ | 2 | Kravcov, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:18 | UFA | 3:0 | Hartikainen (Kemppainen, Omark) | |
41:18 | CLJ | 2 | Kravcov, zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva | |
45:18 | UFA | 2+2 | Tkačov, hrubost+hrubost | |
CLJ | 2+2 | Šolochov, hrubost+hrubost | ||
47:53 | UFA | 4:0 | V. Žarkov (Ar. Sergejev, Soloduchin) | |
50:01 | UFA | 5:0 | Larsen (Hartikainen, Kemppainen) | |
50:01 | CLJ | -Děmčenko +Sudnicin (Střídání) | ||
Konec |
Liberec – Jihlava 16:00 4:1
Kobra – PZ Kladno • po prodl. 16:00 2:1
Vítkovice – Warriors Brno 17:00 13:1
Zlín – Technika Brno 17:00 3:1
Plzeň – Třemošná 17:00 4:0
HC Litvínov – Slavia 17:00 2:5
Mountfield HK – Žďár n/S 17:30 8:0
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 17:30 5:3
Č. Budějovice – Kometa Brno 17:30 4:14
Chomutov – K. Vary • po prodl. 17:30 4:3
Sparta – Kladno 17:30 2:4
Havířov – Třinec 17:45 5:0
Tábor – Pardubice 18:00 3:6
Olomouc – Vsetín 18:00 6:4
Přerov – HK MD Šumperk 18:45 5:2
Do hry nenaskočil žádný český ani slovenský zástupce.
59:55
59:24
59:00
58:25
57:59
57:13
56:46
56:16
55:33
54:54
54:18
53:16
52:27
51:18