10.10.2018, 20:45 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Michal Raška

Tipsport: 1.55 4.04 6.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:55:11)
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 15:3. Ofsajdy: 8:1. Fauly: 11:13.
Je konec. Dnešní zápas nakonec skončil remízou 1:1.
Itálie byla na začátku velice aktivní a dostávali se do velkých šancí, jako například v sedmé minutě, když vypálil z voleje uvnitř vápna Bonucci, ale s jeho pokusem si poradil Pjatov. Po půl hodině hry se dostala do utkání Ukrajina, ale nedokázala si vytvořit žádnou větší šanci.
V 55. minutě se už domácí dočkali, jelikož vypálil Bernardeschi, ale Pjatov nepředvedl zrovna dobrý zákrok a míč skončil v bráně. O sedm minut později ale bylo srovnáno. Po rohovém kopu hlavičkoval Burda znovu před bránu, kde se do voleje opřel Malinovskij a zakončil přesně k pravé tyči. V 70. minutě mohla Ukrajina otočit utkání, ale rána Malinovského z přímého kopu jen orazítkovala břevno. Posléze už branka nepadla.

90+4

90+4

Chiesa nyní poslal protihráče k zemi a uviděl žlutou kartu.

90+3

Posléze vypálil Immobile, ale jeho vedle hostující brány.

90+3

Domácí nyní poslali nákop za obranu, kde se snažil vybojovat míč Immobile, ale hosté si s ním poradili.

90+2

Následný přímý kop byl zblokován a nakonec skončil balón v rukou Donnarummy.

90+1

Chiellini se nyní provinil faulem a Ukrajina tak získala volný kop.

90+1

Rozhodčí napálil čtyři minuty navíc.

90+1

Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Kravec A., přichází Butko.

89

Ovšem rohový kop nic vážnějšího nepřinesl a následně to je Kravec A., který má zdravotní problémy a na hrací ploše jsou lékaři.

88

Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Biraghi, přichází Criscito.
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Rakickij, přichází Krivcov.

88

Karavajev zblokoval centr z levé strany a bude to tak další rohový kop pro Itálii.

87

A ani tentokrát z toho nebylo nic velkého, jelikož centr z rohu skončil pouze v moci Pjatova.

86

Itálie nyní získala rohový kop z pravé strany, ale po obdržené brance toho domácí moc nepředvedli.