4:5

po prodl. (3:0, 1:1, 0:3 - 0:1)

10.10.2018, 18:00 • 9. kolo • Rastislav Štrauch (@stewenTV) sk

Tipsport: 2.3 4.5 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostia dokonali senzačný obrat a napriek štvorgólovému manku víťazia v Topoľčanoch po predĺžení. Víťazný gól Skalického celku vstrelil po minúte predĺženia Daniel Štumpf po prihrávke Tibora Kutáleka. Hostia sa týmto víťazstvom osamostatnili na tretej pozícií v tabuľke druhej najvyššej hokejovej ligy.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer. (20:21:49)

Gól strelil DANIEL ŠTUMPF.

Asistencie Tibor Kutálek, Peter Trávniček.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Po troch odohraných tretinách teda stále nepoznáme víťaza dnešného stretnutia. Topoľčany už vyhrávali o štyri góly, ale hosťujúca Skalica zabrala v pravý čas a napokon budeme svedkami predĺženia.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:14

Gól strelil ONDREJ JANÍK.

Asistencie Ľubomír Škapik, Tibor Kutálek.

49:11

Ďalší zásah Skalického tímu, ktorý sa doťazuje len na rozdiel jedného gólu. Autorom je MARTIN HUJSA.

Asistencie Tibor Kutálek, Ľubomír Vaškovič.

46:21

ADOLF STRAKA dáva gól a Skalica využíva presilovku o dvoch hráčov. Dokonca stretnutia ostáva ešte pätnásť minút a tak hostia stále živia nádej na bodový zisk.