konec (0:2)

10.10.2018, 15:00 • MFK Lokomotiva Zvolen • 5. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 6.39 4.18 1.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

70

MFK Zvolen dáva gól! Domáci ale rohový kop ubránili, podržali loptu na kopačkách a o dve minúty znižujú na 1:2 vďaka MAREKOVI TOTKOVIČOVI!

30

Zlaté Moravce dali gól!
No a na konci polhodiny je prakticky rozhodnuté. Štvrtá strela na bránu, Lehocký musí loptu po druhý raz loviť zo siete. Gól padol prakticky po brejku, keďže Zvolenčania v predchádzajúcej minúte zahrávali roh. Autorom zásahu je TOMÁŠ ĎUBEK.

8

Máme tú úvodný gól, ktorý favoritovi výrazne pomôže. Skóre otvoril ĽUBOMÍR URGELA.

1:2

konec (0:2)

Branky: 70. Totkovič – 8. Urgela, 30. Ďubek

Karty:   47. Neušel (ZVO), 78. Psársky (ZVO) – 71. Čögley (ZMO)

Neproměněná penalta: 88. Lupčo (ZVO), mimo

Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 5:10. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 14:13.

MFK Zvolen: Lehocký – Cavar, Šimko, Kotora (C), Vávro, Totkovič, Neušel, Slovák, Hric, Lipčo, Psársky
Náhradníci: Mráz – Orság, Bariak, Pavlík, Krčmárik, Kysel

FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Čögley, Ewerton, Casado, Duga, Urgela, Richtárech, Práznovský, Karlík (C), Brašeň, Ďubek
Náhradníci: Krnáč – Udeh, Chren, Zelník, Miličević

Rozhodčí: Marek Mastiš – Daniel Poláček, Michal Budáč