10.10.2018, 16:00 • Arena Metallurg • Jan Prošek

Tipsport: 2.5 3.9 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Jakub Kovář (JEK) 60 minut, 29 střel, 28 zákroků, 1 gól. (18:12:14)
Favorit tohoto zápasu vyhrává tento duel poměrně jednoznačně. Avtomobilist Jekatěrinburg předvedl zodpovědný výkon a díky povedenému vstupu do druhé třetiny se dostal do vedení 3:0. Domácí v poslední třetině skórovali jen jednou. Avtomobilist bere dva body a v této sezóně ještě neprohrál.

59:13

Domácí se dostali do postavení mimo hru, jejich následná branka platit nemohla. Buly ve středním pásmu. Vasilij Košečkin se vrací do hry.

59:00

Probíhá poslední minuta v zápase.

58:36

Jekatěrinburg se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

58:12

Domácí celk sice přešel o útočné pásmo, následně Stéphane Da Costa netrefil prázdnou branku.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:14

Domácí celek hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.

57:14

Oddechový čas pro hosty.
Dnešní utkání sleduje 7 108 diváků.

56:08

Francis Paré pálil z první, jeho ránu možná brankář Vasilij Košečkin lehce vytěsnil nad.

55:35

Jakub Kovář překazil další zajímavou akci soupeře, domácí se snaží snížit, ale chybí jim klid na zakončení.

55:07

Magnotogorsk se dostal do postavení mimo hru.

54:34

Z mezikruží pálil jeden z domácích hráčů. Ten však trefil střed branky, kde byl Jakub Kovář.

54:06

Metallurg rozehrává od své branky, propracoval se rychle do útočného pásma. Pavel Varfolomejev to zkoušel od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

53:40

První minuta přesilovky je pryč, domácí sice byli v útočném pásmu, ale do výraznější šance se nedostali.

52:42

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stéphane Da Costa – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

52:41

Domácí hráči se sice prorpacovali do útočného pásma, ale Alexej Běreglazov na modré čáře neudržel kotouč.

52:11

Vitalij Popov pálil z mezikruží, jeho projektil kryje Vasilij Košečkin. Komerční přestávka.

51:40

Stanislav Jegoršev rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru hostujícího celku. Magnitka se nemůže prakticky dostat do útočného pásma na delší čas.

50:01

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlý hokej. Hostující celek drží hru daleko od své branky.

48:55

Magnitogorsk se pokouší hrát aktivně, a tak zdramatizovat zápas, ale zatím marně.

46:46

46:46 Viktor ANTIPIN - 1:4

46:46

Metallurg právě vstřelil branku!
Domácí fanoušci i hráči slaví svou první branku v zápase. Výborně před brankou tečoval kotouč mimo dosah brankáře Kováře VIKTOR ANTIPIN. Asistence: Wojtek Wolski.

46:31

Přesilovou hru hraje nyní domácí celek, který má možnost snížit.

46:30

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michail Mamkin – 2 min., držení).

45:34

45:34 Francis PARÉ - 0:4

45:34

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Dominance hostujícího celku pokračuje dál, prosazuje se i v této třetině. Puk Da Costa přenechal spoluhráči, tím byl FRANCIS PARÉ. Jeho tvrdá přesilovková rána zapadla přesně do sítě. Asistence: Stéphane Da Costa.

45:07

Domácí celek, který se nyní brání, vyhazuje přes všechny čáry.

44:38

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Roman Ljubimov – 2 min., podrážení).

43:10

Vasilij Košečkin rozehrál na Matta Ellisona, který nedokázal zpracovat..

42:35

Vladislav Kaletnik rozehrává od své branky, čeká na dostřídání spoluhráčů. Následně se domácí dostali do útočného pásma. Kotouč ale po nepřesné přihrávce mají hosté.

41:07

Francis Paré pálil z dobré střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný obránci do ochranné sítě, buly před brankou Magnitky.

40:01

Výborně vyšel hostujícím hráčům vstup do druhé třetiny, k jednomu gólu přidali další dva, a tak mají před poslední třetinou velmi dobrý a pohodlný tříbrankový náskok.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50

Už se nic nestane.

39:17

Stéphane Da Costa pálil z mezikruží, Vasilij Košečkin byl připravený.

38:39

38:30

Početní výhodu pravděpodobně domácí nepromění.

37:43

Avtomobilist vyhazuje přes všechny čáry, oba celky střídají.

37:13

Početní výhodu hrají domácí, na ledě je první přesilovková formace.

36:39

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Andrej Obidin – 2 min., vysoká hůl).

36:30

Domácí se nyní dostali do střelecké pozice, Dennis Rasmussen pálil mimo.

35:48

Mnoho šancí momentálně k vidění není, o kotouč se bojuje zejména ve středním pásmu.

34:43

Nigel Dawes se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho ránu kryje do rukavice Viktor Antipin.

33:06

Matt Ellison, dnes aktivně hrající, rozehrává další zajímavou akci.

32:52

Vasilij Košečkin rozehrává na obránce před sebou, následná akce končí nepřesným pasem.

32:24

Vladislav Kaletnik aktivně dohrál soupeře v útočném pásmu, ale kotouč vybojovat nedokázal.

32:10

Michail Mamkin málem vypíchl kotouč a dostal se do zakončení.

31:50

Maxim Matuškin rozehrává od své branky, ale domácí celek má velké problémy s přechodem do útočné fáze.

30:51

Viktor Antipin pálil z dobré pozice, s jeho projektilem si bez problémů poradil brankář Jakub Kovář.

30:37

Jevgenij Birjukov rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej.

30:11

Sledujeme rychlý hokej, který však mnoho šancí nenabízí.

28:05

Stéphane Da Costa zakončoval a jeho projektil kryje bez výraznějších problémů Vasilij Košečkin. Komerční přestávka.

26:50

Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme rychlý hokej, který se musí více zamlouvat fanouškům hostujícího celku.

26:20

Georgij Bělousov pálil z dobré pozice, jeho projektil dokázal mimo branku vytěsnit brankář Vasilij Košečkin.

25:17

Vasilij Košečkin nyní předvedl dva dobré zákroky proti brejku soupeře. První ránu vyrazil před sebe. Hostující hráč pak z ostrého úhlu dorážel a trefil jen beton.

24:40

Roman Ljubimov rozehrává od své branky, dostal se do útočného pásma. Jeho projektil z horní hranice kruhu nebyl přesný.

24:20

Domácí celek nyní zahrozil, ale Jakov Rylov od modré čáry pálil mimo branku.

24:04

Hraje se zejména ve středním pásmu, na výraznější šanci v toto pasáži hry čekáme.

22:09

Střídání v brance týmu Metallurg Magnitogorsk: ze hřiště odchází Arťom Zagidulin, přichází Vasilij Košečkin.

22:09

22:09 Stěpan CHRIPUNOV - 0:3

22:09

Michail Mamkin pálil od modré čáry, jeho projektil si před brankou STĚPAN CHRIPUNOV zblokoval, a pak snadno zakončoval do odkryté části branky. Arťom Zagidulin nebyl v dobrém postavení. Asistence: Michail Mamkin a Vitalij Popov.

20:30

20:30 Nigel DAWES - 0:2

20:30

Hostující celek navyšuje své vedení. Nyní to výborně udělal NIGEL DAWES. Vystihl pas soupeře, vybruslil si do lepší střelecké pozice a prosazuje se přesnou střelou zápěstím.

20:24

Velkou šanci měl nyní hostující celek, ale ještě neuspěl.

20:01

Jednu jedinou branku jsme viděli v první třetině, odraženou střelou se dokázal prosadit hostující celek, který vede po dvaceti minutách 1:0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50

Už se pravděpodobně nic nestane.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:35

Maxim Matuškin čeká na dostřídání spoluhráčů, následná rychlá akce postrádala přesnější finální přihrávku.

17:40

Jeden z domácích hráčů nahodil kotouč na branku Kováře a šel střídat.

17:22

9:9, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.

16:10

Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše ve středním pásmu.

15:23

Iiro Pakarinen pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

15:04

Oba týmy za hry střídají, zvládli to dobře, ani jeden celek nehrál v šesti.

14:14

Zakázané uvolnění se nepíská, sledujeme domácí rozehrávku z obranného pásma.

13:26

Po komerční přestávce pokračuje první třetina dál. Sledujeme rychlý hokej. Roman Ljubimov se propracoval k puku v útočném pásmu.

12:12

Metallurg se dostal do problémů, Dmitrij Zajcev ale dokázal dostat kotouč od své branky.

12:00

Hraje se spíše ve středním pásmu. Od vstřelené branky na výraznější šanci čekáme.

11:42

Jevgenij Timkin odchází střídat, za svou brankou přenechává kotouč spoluhráči.

11:10

Přesilovku domácí celek proměnit nedokázal.

10:40

Oslabení zvládá hostující celek velmi dobře. Magnitku do výraznější šance nepustil.

10:11

Matt Ellison pálil po přihrávce od spoluhráče z první, jeho tvrdou ránu kryje Jakub Kovář.

09:37

Domácí celek hraje přesilovou hru, ale na výraznější příležitost na vyrovnání zatím čeká.

08:45

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stanislav Jegoršev – 2 min., nedovolené bránění).

08:43

Domácí celek se nyní natlačil do útočného pásma a před branku. Ale Jakub Kovář si s první střelou poradil, a pak už ukryl kotouč do výstroje.

07:19

07:19 Georgij BĚLOUSOV - 0:1

07:19

Hostující celek se dostává do vedení. Tvrdou střelu Milovzorova vyrazil brankář jen před sebe,kde byl zcela volný GEORGIJ BĚLOUSOV. Asistence: Jegor Milovzorov.

06:06

Maxim Matuškin rozehrává od modré čáry, Wojtek Wolski se s Mozjakinem dostali do zakončení. Brankář byl pozorný, Jakub Kovář podržel své spoluhráče.

04:56

Michail Mamkin před brankou tečoval kotouč, Arťom Zagidulin dokázal zasáhnout i tak.

04:31

Dan Sexton a jeho spoluhráči kombinovali v útočném pásmu. Do střelecké pozice se nikdo z jeho kolegů nedostal.

04:00

Nikita Trjamkin udržel útočné pásmo, a tak může akce hostů pokračovat dál. Maxim Rassejkin tečoval kotouč před brankou. Arťom Zagidulin byl pozorný.

03:16

Matt Ellison byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale jeho ránu dokázal vyrazit hostující Jakub Kovář.

02:25

Hostující celek špatně rozehrál, je z toho zakázané uvolnění.

01:22

Matt Ellison měl kotouč před odkrytou brankou, ale jeho projektil zblokoval jeden z vracejících se beků.

01:04

Oba týmy střídají, hraje se klidný úvod zápasu.

00:38

Georgij Bělousov rozehrává od své branky, následně se dostal do útočného pásma. Jeho projektil byl zblokovaný.

00:08

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Metallurg Magnitogorsk: Zagidulin (Košečkin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov, Matuškin, Zajcev – Ellison, Mozjakin, Wolski – Pakarinen, Timkin, Rasmussen – Čibisov, Varfolomejev, Ljubimov – Dorofejev, Jazkov, Kaletnik – Platonov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Mamkin, Gurkin, Ljamin, Jegoršev, Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Valitov, Mišarin – Sexton, Dawes, S. Da Costa – Paré, Bělousov, Milovzorov – Litovčenko, Gračov, Rassejkin – Chripunov, V. Popov, Obidin.

Rozhodčí: Belov, Gašilov – Gordenko, Zacharov.
Metallurg Magnitogorsk
Odehrál šestnáct zápasů s bilancí 9-2-0-5 a získal dvaadvacet bodů. V tabulce Východní konference je na třetí pozici. Skóre má 47:47. Z posledních pěti zápasů vyhrála Magnitka všechny. Poradila si s Dynamem Moskva 6:5 v prodloužení. V základní části pak s Jaroslavlí 3:2,Kunlunem 3:1, Vladivostokem 4:3 a Chabarovskem 4:3. Týmu se momentálně daří a může být spokojený.
Avtomobilist Jekatěrinburg.
Jako jediný celek Východní konference zatím neprohrál. Z patnácti odehraných zápasů třináctkrát vyhrál v základní hrací době a dvakrát v prodloužení. Skvělý vstup Jekatěrinburgu do sezóny. Skóre má 57:22 a 30 bodů. V konferenci má náskok čtyři body na druhý Omsk a osm bodů na třetí Magnitogorsk. Poslední dva zápasy vyhrál tento celek shodně 5:2, porazil Chabarovsk a Kunlun. V posledních třech zápasech vstřelil vždy pět branek.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Metallurg Magnitogorsk a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

1:4

Branky a nahrávky: 47. Antipin (Wolski) – 8. Bělousov (Milovzorov), 21. Dawes, 23. Chripunov (Mamkin, V. Popov), 46. Paré (S. Da Costa)

Metallurg Magnitogorsk: Zagidulin (23. Košečkin) – Antipin, Běreglazov, Rylov, Vereščagin, J. Birjukov, Matuškin, Zajcev – Ellison, Mozjakin, Wolski – Pakarinen, Timkin, Rasmussen – Čibisov, Varfolomejev, Ljubimov – Dorofejev, Jazkov, Kaletnik – Platonov.

Rozhodčí: Belov, Gašilov – Gordenko, Zacharov

Diváci: 7 108

07:19 JEK 0:1 Bělousov (Milovzorov)
08:45 JEK 2 Jegoršev, nedovolené bránění
20:30 JEK 0:2 Dawes
22:09 JEK 0:3 Chripunov (Mamkin, V. Popov)
22:09 MET -Košečkin +Zagidulin (Střídání)