0:3

konec (0:1, 0:1, 0:1)

10.10.2018, 02:15 • Bridgestone Arena, Nashville • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.99 4.05 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (04:54:34)
3. Sean Monahan (CGY) 2+0
Nashville sice přestřílel své soupeře jednoznačně 42-27, ale na góly prohrál 0:3. Narazil totiž na fenomenální výkon Mika Smithe, který zastavil přinejmenším deset vyložených šancí soupeře a podržel svůj tým zejména ve dvojnásobném oslabení v průběhu druhé třetiny. Hosté vyhráli po brankách Lindholma a Monahana, jenž se trefil dvakrát. Hned tři asistence zaznamenal Johnny Gaudreau.

59:45

Ještě jeden útok domácích, ale zastaven ofsajdem.

59:01

Probíhá poslední minuta utkání. V Bridgestone Areně je hrobové ticho. Takovou premiéru na domácím ledě si Predators nepředstavovali.

58:48

Smith nadvakrát zlikvidoval zakončení z pravé strany brankoviště.

58:15

Nevypadá to, že by Predators zkoušeli hru bez brankáře. Spíše zápas dohrávají a snaží se alespoň o čestný úspěch.

57:51

Forsberg si najel do levého kruhu a dostal pěknou křižnou přihrávku. Jeho rána ale skončila mimo.

57:09

Gaudreau vyrazil do přečíslení s Monahanem, ale druhý jmenovaný nastřelil jen Rinneho beton!

56:57

Calgary dostalo puk ze svého pásma a spěchá prostřídat.

56:26

Smith má puk ukrytý v lapačce a přerušuje hru. Už jen jeden zákrok ho dělí od pokoření hranice 40 zásahů.

55:50

Hosté si posílali puk podél mantinelu v útočném pásmu a následně napadli rozehrávku soupeřku. Další ušetřený čas.

55:18

Jarnkrokova střela byla sražena do ochranné sítě. Komerční přestávka.

55:09

Útok Nashvillu je odražen.

54:40

Hosté pronikli do útočného pásma a v pravém rohu šetří čas.

53:47

Calgary hraje v plném počtu.

0:3

Branky a nahrávky: 17. E. Lindholm (J. Gaudreau), 26. Monahan (Tkachuk, J. Gaudreau), 41. Monahan (J. Gaudreau, Brodie)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Bitetto – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg (A) – C. Smith, Turris, Fiala – Hartman, Bonino, Järnkrok – F. Gaudreau, Sissons, Rinaldo.

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Brodie, Giordano (C), Mi. Stone, Hanifin, R. Andersson, Välimäki – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – Czarnik, Backlund (A), Tkachuk – Neal, Dubé, S. Bennett – D. Ryan, Frolík, Peluso.

Rozhodčí: O'Halloran, South – MacPherson, Pancich

Diváci: 17209

00:58 NSH 2 P. K. Subban, podrážení
15:13 NSH 2 Ekholm, hákování
16:11 CGY 0:1 E. Lindholm (J. Gaudreau)
24:42 NSH 2 Fiala, příliš mnoho hráčů
25:22 CGY 0:2 Monahan (Tkachuk, J. Gaudreau)