4:0

konec (1:0, 1:0, 2:0)

16.09.2018, 16:00 • 2. kolo • Pavel Pytliak sk

Tipsport: 2.87 4.7 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine sa opäť dokázali presadiť iba domáci hokejisti, konkrétne Ordzovenský a Pospíšil, ktorí tak uzavreli skóre tohto zápasu na 4:0. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (18:36:06)

59:59

HC Nové Zámky dali gól!

Tak si to predstavte. Domáci ešte v posledne minúte strieľajú štvrtý gól, keď sa do streleckej listiny zapísal TOMÁŠ POSPÍŠIL. Asistencia: Štrauch.

58:39

Už je to jasné, že sa dnes z víťazstva budú tešiť hokejisti Nových Zámkov, ktorí tak potvrdzujú skvelú formu v úvode sezóny.

57:55

Nasledujú posledné dve minúty tohto zaujímavého stretnutia pričom skóre zápasu sa stále nemení.

56:48

Hostia však nedokážu nájsť recept na dnes skvelo chytajúceho Košarišťana a fanúšikovia domáceho celku si posledné minúty užívajú.

55:27

Nitra to samozrejme ešte musí skúšať, pretože aj jeden gól by znamenal veľa a záverečné minúty by mohli byť hektické.

54:42

Bude nasledovať posledných päť minút riadnej hracej doby, pričom domáci sa už iba snažia neinkasovať a udržať tak čisté konto pre Košarišťana.

53:51

Dostávame sa do záverečných minút tohto zápasu, ktorý patrí domácim hokejistom. Tí majú na dosah cenný skalp v tomto derby zápase.

52:33

Domáci sa teraz vyhýbajú zbytočným vylúčeniam a nechcú tak dať žiadnu šancu Nitre na strelenie gólu.

51:47

Čas hrá proti nitrianskym hokejistom, pričom aktuálny priebeh úplne vyhovuje Novým Zámkom, ktorý tak smerujú za ďalším víťazstvom.

50:21

Nitra sa snaží s výsledkom niečo spraviť, no v tomto zápase im nie je súdené dať gól, pričom sa nedokážu presadiť ani v početnej prevahe.

49:17

Domáci v plnom počte. Nitra však je v tomto zápase absolútne neefektívna a ani táto presilová hra nie je využitá a tak si Košarišťan stále drží čisté konto.

48:25

Hostia však majú k dispozícii ďalšiu presilovú hru a to môže byť dobrá príležitosť ako sa vrátiť späť do tohto zápasu.

47:17

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Ručkay – 2 min., podrazenie).

46:36

Toto je veľký zásah do plánov hosťujúceho celku. Tí prežili aj dvojnásobné oslabenie, no v zápätí inkasovali, čo môže nalomiť ich psychiku.

45:20

Tak domáci sa nakoniec predsa len dočkali. PETER ORDZOVENSKÝ zvyšuje náskok domáceho celku na rozdiel troch gólov a domáci tak kráčajú za víťazstvom. Asistencia: Novák, Rogoň.

44:28

Hostia v plnom počte. Domáci tak nevyužili túto ponúknutú možnosť a náskok tak stále ostáva dvojgólový.

43:30

Hostia z Nitry sa však úspešne bránia aj v tejto presilovke a odmietajú tak tretí gól, ktorý by už asi znamenal definitívu.

4:0

Branky a nahrávky: 11. Ručkay (Jurík, Zboril), 29. Ručkay (Jurík, Zaťko), 46. Ordzovesnký (Novák, Rogoň), 60. Pospíšil (Štrauch)

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan (Glosár) – Kudla, Anderson, Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Hatala, König – Štrauch, Hruška, Pospíšil – Jurík, Zbořil, Ručkay – Rogoň, Fábry, Nejezchleb – Ondrušek, Videlka, Bajtek

HK Nitra: Šimboch (Foltán) – Mezei, Mccormack, Rais, Morrison, Versteeg, Rácz, Pupák, Gašparovič – Blackwater, Slovák, Buček – Mychan, Richard, Lantoši – Scheidl, Bortňák, Rapáč – Hrušík, Čaládi, Pätoprstý

Rozhodčí: Vladimír Snášel, Milan Novák – Lukáš Kacej, Šimon Synek – Jaroslav Marušin (video)

09:22 NIT 2 Blackwater, podrážení
10:19 NZM 1:0 Ručkay (Jurík, Zboril)
12:25 NIT 2 Rapáč, hrubost
18:17 NZM 2 Pospíšil, sekání