7:3

konec (4:2)

16.09.2018, 19:30 • SH Harcov, TUL • 2. kolo • Vít Muzikář, Jakub Dlask

Tipsport: 3.28 4.2 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liberec prohrával 0:1 a posléze 1:2. V závěru prvního poločasu však otočil na 4:2 a to ještě nedal několik vyložených šancí. Druhou půli poté zvládl velice dobře takticky. Své si odvedl také skvěle chytající Vogt, kterého sice následně hosté zasypali velkým množstvím střel, ale domácí brankář inkasoval až v závěru za rozhodnutého stavu. Jedná se o první ligové body histori FTZSL! (21:26:06)

40

Démoni právě vstřelili branku!
MATOUŠ KUBELKA využil v levé polovině vápna nástřelu spoluhráče a prvním dotekem poslal balón po zemi do sítě.

40

Žlutou kartu dostává – (FC Démoni Česká Lípa).

40

Benek našel Němce zprava na středu, následně byl ještě volný M. Soukup na zadní tyči, ale balón šel vedle levé brankové konstrukce od sálovky druhého zmiňovaného.

40

Utkání už se jenom dohrává.

39

Benek to měl těžké na levé straně proti dvěma hráčům, ale vytěžil z této situace alespoň aut.

39

Centr zprava chytá Vogt na přední tyči do rukavic.

39

Od Benka mířil na levé straně míč do zámezí.

38

Bernát si nerozuměl s Benkem na levé straně.

38

Fichtner zakončil útok z pravé strany vedle dlouhé tyče.

38

Krasnický získal roh z pravé strany poté, co se Kirov stihl vrátit do branky.

37

M. Soukup poslal volný přímý kop pravačkou do zadní tyče.

37

Bernát byl držený v levé části poloviny hostů, třetí faul České Lípy ve druhém dějství.

37

Bomba Havrdy z pravé strany končí vedle druhé tyče.

37

Liberec právě vstřelil branku!
JIŘÍ ŠISLER trefuje z hrany vlastního vápna prázdnou branku.

36

Souhra hostů skončila zákrokem nohou v podání Šislera na ose vápna.

36

Vogt vykopl míč přes celé hřiště vedle pravé tyče.

36

Rott nachystal míč zleva na pravou stranu Fichtnerovi, který ve vyložené šanci vypálil vedle bližší tyče.

7:3

konec (4:2)

Branky: 11. Žoček, 17. Ji. Šisler, 18. Krasnický (Bernát), 19. Benek, 24. Bernát, 26. M. Soukup (Žoček), 37. Ji. Šisler – 7. Havrda, 16. Rott, 40. Koubelka

Karty:   26. Fichtner (CLI), 40. - (CLI)

FTZS Liberec: Vogt, R. Soukup – P. Bína (C), M. Soukup, Žoček, Krasnický, Ji. Šisler, Němec, Bernát, Benek, Beneš, Rašín

FC Démoni Česká Lípa: Sochůrek (24. Kirov) – Švec (C), Šafář, Bažant, Kubelka, Fichtner, Havrba, Bialek, Rott, Kotek

Rozhodčí: Dragoun Nešněra