16.09.2018, 17:00 • ČPP Aréna • 2. kolo • Klára Petrásková

Tipsport: 1.6 4.8 4.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli již vše. Přeji příjemný zbytek neděle a u dalších extraligových online přenosů se těším na shledanou. (19:43:34)
Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Hradec – 9 (22)
Chomutov – 7 (19)
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni chomutovský Ronald Knot a hradecký Juraj Bezúch.
Je to tak, v závěrečných vteřinách už se nic významného nestalo, duel končí vítězstvím Hradce. Ten vstoupil v první třetině do klání podstatně lépe, když už v 15. minutě vedl nad svým soupeřem 2:0 a na jeho straně stála také střelecká aktivita. Ve druhé části se ale Piráti zvedli, snížili v dvojnásobné přesilovce, a i když si domácí vzali dvoubrankový náskok zpět, šest minut před sirénou dokázali Severočeši znovu stáhnout na rozdíl jednoho gólu. Srovnat se jim však už nepodařilo, a tak první tříbodovou výhru v sezóně slaví Mountfield.

59:48

Hradec má puk na holi a vypadá to, že konec zápasu už si pohlídá.

59:36

Lukáš Cingel nemohl vystřelit do prázdné brány, a tak alespoň šetří čas.

59:21

Petr Zámorský vzal ihned po buly puk a vyhodil ho znovu přes všechny čáry. Další zakázané uvolnění, to ale Hradci v tuhle chvíli nevadí.

59:18

A vzápětí Mountfield vyhodil na icing, po chomutovském oddechovém čase se bude vhazovat po Maxwellově pravici.

59:10

Aleš Stezka míří z brány, Piráti zkoušejí power-play!

58:26

Východočeši drží puk u mantinelu svého útočného pásma, nechtějí dovolit Chomutovu zaútočit.

57:35

Juraj Bezúch měl sice slušnou rychlost, nedokázal ale na modré lajně prokličkovat přes dvojici bránících hráčů.

56:59

Kotouč opět doletěl až ke Stezkovi, v tuto chvíli už jsou Východočeši na ledě znovu v pěti.

56:40

A o možnost zaútočit se teď připravili hosté sami, provinili se totiž ofsajdem.

56:27

Tentokrát to byl Dominik Graňák, kdo z obranného rohu poslal puk na opačný konec kluziště. Hradec zatím brání velmi pozorně.

55:52

Brandon Maxwell jenom zkontroloval puk prolétávající brankovištěm a jeho spoluhráč ho následně opět odpálil do bezpečné zóny.

55:26

A znovu se Lvům povedlo obrat Piráty o puk a poslat ho až k Aleši Stezkovi.

55:05

Oslabení začali domácí vyhozením puku přes všechny čáry namalované na ledě.

54:58

Pět minut před sirénou jdou Hradečtí do čtyř, Radek Pilař je vyloučen za vysokou hůl. Chomutov může srovnat z přesilové hry!

3:2

Branky a nahrávky: 12. Bezúch (Bičevskis, Berger), 15. Linhart (Berger, Miškář), 43. Vincour (Zámorský) – 34. Huml (Valach, V. Růžička), 54. Knot (Koblasa)

Mountfield HK: Maxwell (J. Pavelka) – Zámorský, Linhart (A), Cibulskis, Graňák (A), Piché, Rosandić, Š. Havránek, F. Pavlík – Paulovič, Koukal (C), M. Chalupa – Vincour, Cingel, Bezúch – Berger, Bičevskis, Miškář – Kukumberg, R. Pilař.

Piráti Chomutov: Stezka (Š. Lukeš) – Valach, Jank, Knot, Štich, Blaha, Dietz, Trefný – Klhůfek, V. Růžička (A), Sklenář – Skokan, Huml (A), Tomica (C) – J. Stránský, Vantuch, Koblasa – Chlouba, Šťovíček, A. Dlouhý.

Rozhodčí: Úlehla, Pešina – Frodl, Polák