6:3
konec (1:1, 3:1, 2:1)
15.09.2018, 18:00 • Bauer Hockey Aréna • 2. kolo • Matěj Poul, Marek Šváb
Tipsport: 2.15 4.8 2.28 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.15 - 4.8 - 2.28
HC Trutnov – SC Marimex Kolín
6:3
konec (1:1, 3:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 7. Chytráček (Vácha), 21. Svoboda (Kalla, Vácha), 30. Fedulov (Bezděk, Semorád), 36. Martinec (Svoboda), 43. Tatar (TS), 60. Chytráček (Tatar) – 17. Martínek R. (Pilný), 33. Zumr (Semirád), 45. Zumr
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Trutnov:
Jeschke (Ašenbrenner) – Junek, Vácha "A", Pražák, Fedulov, Suvorov, Suk, Bezděk, Vacek – Chytráček, Svoboda, Adolf, Martinec, Ukhin, Kalla, Semorád "C", Kubinčák "A", Smékal, Gabriel, Janoušek, Tatar
Náhradníci:
Trenér:
SC Marimex Kolín:
Sejpal (Martínek O.) – Zdeněk, Pýcha, Sladký, Březina, Hanzl, Barták, Mlčoch – Kozák, Zumr "A", Němec, Semirád, Malý "C", Martínek R., Kadlec, Černý, Netušil, Šafránek "A", Pilný
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Micka – Doležal, Roischel
Diváci: 425
1. třetina | ||||
06:16 | TRU | 1:0 | Chytráček (Vácha) | |
10:51 | KOL | 2 | Němec, krosček | |
16:08 | KOL | 1:1 | Martínek R. (Pilný) | |
19:39 | KOL | 2 | Semirád, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:23 | TRU | 2:1 | Svoboda (Kalla, Vácha) | |
24:47 | TRU | 2 | Bezděk, podrážení | |
29:26 | KOL | 2 | Barták, podrážení | |
29:33 | TRU | 3:1 | Fedulov (Bezděk, Semorád) | |
30:40 | TRU | 2 | Vácha, nedovolené bránění | |
32:22 | KOL | 3:2 | Zumr (Semirád) | |
35:11 | TRU | 4:2 | Martinec (Svoboda) | |
38:05 | TRU | 2 | Fedulov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
39:26 | TRU | 2 | Bezděk, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:28 | TRU | 5:2 | Tatar (TS) | |
44:50 | KOL | 5:3 | Zumr | |
59:48 | TRU | 6:3 | Chytráček (Tatar) | |
Konec |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
39:26
38:05
30:40
29:26
24:47
19:39
10:51