4:5
po s.n. (0:2) (0:1, 3:1, 1:2 - 0:0)
15.09.2018, 17:30 • Most • 2. kolo
Mostečtí Lvi – HC Kobra Praha
4:5
po s.n. (0:2) (0:1, 3:1, 1:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 28. Hrdlička (Polák), 36. Fučík (Smolka), 38. Mical (Smolka), 48. Bakrlík (Čmolík, Mical) – 5. Nestrašil (Schejbal), 33. Tuma (Jedlička), 46. Šmerha (Jedlička, Tuma), 59. Nestrašil (Ryzák), rozh. náj. Ryzek
Karty:
Neproměněná penalta:
Mostečtí Lvi:
Hanuljak (Kovařík) – Urbánek, Polák, Kunrt, Havlůj (C), Fučík, Plichta, Kuncl – T. Přeučil (A), Hrdlička, Bakrlík, Kýhos, Böhm, P. Přeučil, Smolka, Mical, Čmolík, Mála, Nedrda.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha:
Mouček (D. Novák) – Drahorád, Skočovský, Schejbal, J. Verbík, R. Verbík, Ryzák – Kysela, Nestrašil, Jedlička (A), Šmerha, Tuma, Šteiner (C), Slabý, Šťastný, Hlinka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
3:49 | KOB | 2 | Tuma, podrážení | |
4:05 | KOB | 0:1 | Nestrašil (Schejbal) | |
5:52 | MOL | 2 | Urbánek, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:41 | MOL | 1:1 | Hrdlička (Polák) | |
32:40 | KOB | 1:2 | Tuma (Jedlička) | |
35:42 | MOL | 2:2 | Fučík (Smolka) | |
38:00 | MOL | 3:2 | Mical (Smolka) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:22 | KOB | 3:3 | Šmerha (Jedlička, Tuma) | |
47:59 | MOL | 4:3 | Bakrlík (Čmolík, Mical) | |
58:52 | KOB | 4:4 | Nestrašil (Ryzák) | |
59:55 | KOB | 2 | příliš mnoho hráčů | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | KOB | 4:5 | Ryzek (rozh. náj.) | |
po s.n. |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
59:55
5:52
3:49