Extraliga dorostu

Berani Zlín – HC Olomouc

3:2

konec (0:1, 2:1, 1:0 - N 1:0)

15.09.2018, 12:00 • ZS Luďka Čajky • Skupina Východ • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek soboty. (14:30:21)
Zlín po velmi těžkém utkání bere čtyři body. Zlín hlavně dobře zvládl konec utkání, který naopak Olomouci vůbec nevyšel. Kohouti páchali zbytečné fauly a i když hráli přesilovku, tak je nevyužívali. To samé platí o Beranech. Ti využili pouze jednu ze 14. přesilovek, které měli k dispozici. Ale i jedno využití stačilo, protože díky tomu vyhráli zápas.

64:17

Zlín právě vstřelil branku!
Zlín bere i čtvrtý bod! JAKUB KRÁČALÍK dostal přihrávku od Burian a svou střelou prostřelil Běhala nad vyrážečku. Asistence: Adam Burian.

63:54

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Laciga – 2 min., hákování).

63:45

Skvělou kombinaci předvedli Berani, díky které se Laciga octl úplně sám před Běhalem, ale šanci neproměnil.

63:16

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pekr – 2 min., nedovolené bránění).

63:10

Také Zembol se dostal ke střele, opět Hamrla zasahuje.

62:18

Do úniku se dostal Ruda, ten ale na Hamrlu nevyzrál a hra stále pokračuje.

61:47

Čapka jel jeden na jednoho, ale svou střelou netrefil soupeřovu branku.

61:05

Nyní už však pukd drží Zlín a ten se ho nehodlá zbavit.

60:25

Jako první se kotouče chopili kohouti a snaží se dostat dopředu.

60:01

Je rozhodnuto! Zlín bere tři body. Ve hře je ale stále ještě jeden. O tom, kdo ho získá, rozhodne nadstavba, kde se bude hrát pět minut tři na tři. Pokud běham tohoto času nepadne branka, budou následovat samostatné nájezdy.

58:34

Vyloučení v týmu HC Olomouc (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Prísažný.

57:50

Zlín velmi dobře forčekuje a kohouti se nemůžou dostat ze svého pásma.

56:35

Masare velmi nebezpečně vystřelil a Hamrla jen tak tak dokázal kotouč svou lapačkou vyrazit nad.

55:45

Frömel jel úplně sám na Běhala, ale podklouzl a kotouče se chopila Olomouc.

55:30

Olomouc omylem vyhodil a daroval tak Zlínu kotouč. Ten však opět vyhazuje na icing.

54:35

Po střele Přecechtěla se puk opět odráží mimo.

54:21

Zakázané uvolnění ševců.

53:12

Berani možná rozhodují zápas! JAKUB KRÁČALÍK clonil před brankou a po Chludilově střele se zorientoval jako první a zasunul kotouč do branky. Asistence: Lukáš Chludil a Filip Šindelek.

52:53

Zembol jel úplně sám na Hamrlu a zkusil stejné řešení jako při svém prvním nájezdu, ale nepřekonal ho.

52:26

Šindelek vystřelil, ale mimo a tak dal Olomouci šanci se osvobodit.

51:47

Ihned po vhazování zlínští vystřelili, ale Běhal opět chytá.

51:45

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Nesvadba – 2 min., podrážení).

51:10

Kohouti na třikrát doráželi, ale ani jednou nijak moc Hamrlu neohrozili.

50:08

Souboj o kotouč probíhá ve zlínském obranném pásmu a nakonec ho vyhráli domácí.

49:18

Také Hoferek si vystřelil, ale Běhal přesně jeho střelu viděl a připisuje si další zákrok.

48:56

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Kráčalík – 2 min., hákování).

48:23

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Ruda – 2 min., podrážení).

48:13

Ruda zkusil vystřelit z levého kruhu a minul pravý horní růžek o pár centometrů.

47:58

Zlín mohl jít dopředu, ale zastavuje ho ofsajd.

47:22

Po obkroužení branky zkusil Zembol vystřelit bekhenden, ten byla ale tečovaný jen těsně mimo domácí branku.

46:10

Oba týmy se stále dokola snaží něco vymyslet, to se jim však nedaří a hraje se hlavně ve středu kluziště.

44:37

Po nahození Přecechtěla Hamrla kotouč podrží. Bude se vhazovat nalevo od něj.

44:03

Po střele Fasnera musí Hamrla zasahovat svou lapačkou.

43:23

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Hoferek – 2 min., podrážení).

42:45

Další zákrok Běhala.

42:38

Peprna sec snaži ldorážet před brankou, což se mu povedlo, ale Běhal kotouč dokázal chytit.

41:44

Ke střele se dostal Masare, tu ale zblokoval zlínský bek a hra se přesouvá do útoku Zlína.

41:00

Kotouč zůstavá na zlínských hokejkách za brankou Olomouce.

40:26

Po zlínském nahození Běhal raději podrží kotouč. Buly po jeho levici.

40:01

Bitva stále pokračuje, protože ve druhé třetině jsme opět viděli deset trestů. Hra se ale konečně oživala, protože začali padat góly. Zlínským se podařilo dát dva góly, kohoutům jeden. Mohli přidat i druhý, ale Zembol nedokázal proměnit své druhé trestné střílení. Třetí třetiny bude rozhodně velmi zajímavá, protože se v ní bude hrát o všechno.
Další třetina začne přibližně v 13:43.

40:00

39:37

Opět se rozjel Zembol a nyní zvolil pouze naznačení a střelu, to však Hamrla přečetl a nájezd chytá.

39:37

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Šindelek – trestné střílení, podrážení).

39:15

Hra se převážně odehrává v útoku Zlína, na gól to však nevypadá.

38:47

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Chludil – 2 min., podrážení).

38:40

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Fasner – 2 min., podrážení).

37:48

36:37

Berani se sami vyhnali z útoku a Olomouc rychle střídá.

35:48

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Fasner – 2 min., krosček).

34:57

Olomouc právě vstřelila branku!
Opět je vyrovnáno! ANDREJ PRÍSAŽNÝ se napřáhl v levém kruhu a střelou přesně pod výko překonal Hamrlu. Asistence: Jakub Zembol a David Lambert.

34:38

Nebezpečně vystřelil Čapka, Běhal však jeho střelu viděl a dokázal zakročit.

33:55

Hra se stále přelevá ze strany na stranu, nikomu se ale nedaří dostat do pořádné šance.

32:18

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Čechmánek – 2 min., zdržování hry / úprava výstroje).

32:18

Zlínštní jeli dva na jednoho a po přihrávce na Kráčalíka už se zlínští pomalu radovali, Běhal vša kotouč měl ve své výstroji.

32:02

Nebezpečně tečoval Frömel, však mimo.

31:37

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Lambert – 2 min., hákování).

29:15

Berani využívájí přesilovku a otačí zápas! FILIP ŠINDELEK se napřáhl a přesnou střelou trefil levý růžek branky. Běhal neměl šanci, jelikož nic neviděl. Asistence: Jan Hoferek a Lukáš Chludil.

28:51

28:17

28:00

Mojžíš se dostal do obrovské příležitosti, kdy se po křižné přihrávce octl úplně sám před Běhalem, ale nedokázal ho překonat.

27:40

O teč se snažil Čechmánek, což se mu nakonec povedlo, ale tečoval nad.

26:17

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Radová – 2 min., podrážení).

26:01

A Zlín nakonec srovnává. JAKUB KRÁČALÍK z levého kruhu lehce vystřelil a kotouč Běhalovi vypadnul a zamířil si to za brankovu čáru. Asistence: Lukáš Chludil.

25:00

Zlínští hráči se snaží něco vymyslet, ale defensiva Olomouce jim nic nedovoluje.

24:20

23:45

Olomouci se v přesilovce moc nedaří, teprve teď musel Hamrla krotit střelu doprostřed branky.

22:20

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Kráčalík – 2 min., nedovolené bránění).

22:20

Zlínský gól neplatí, protože už to bylo po zlísnkém faulu a po hvizdu rozhodčího.

21:50

Berani stále tlačí, žádná výrazná šance ale nepřichází.

20:50

Zlín už hraje v pěti a drží puk v útoku.

20:24

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Zembol – 2 min., nedovolené bránění).

20:01

První třetina je za námi. Po první třetině to vypadá, jako by se vůbec nehrál hokej, ale jakoby to byl box nebo wrestling. Jen v první třetině jsme mohli vidět deset trestů, z toho jeden na 5+do konce utkání, který dostal Lavička a jedno trestné stříléní. To se kohoutům podařilo využít a po první třetině Olomouc vede zásluhou Zembola nad Zlínem těsně 1:0.
Další třetina začne přibližně v 12:50.

20:00

19:35

Olomouc se ještě něco snaží vymyslet, ale už jim zbýva jen chvilka.

18:47

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Frömel – 2 min., pozdní dohrání).

17:52

Střela, která letěla na Běhala, byla nebezpečně tečována, ale nad.

17:47

Zakázané uvolnění kohoutů.

16:50

A přece jen jsme se dočkali! JAKUB ZEMBOL se chopil trestného střílení a prostřelil Hamrlu mezi betony.

16:50

16:45

16:20

Olomouc se opět osvobodil a další oslabení přežije bez úhony.

15:10

Zlín se usadil v útoku a snaží se odstřelovat Běhalovu branku, gól však stále nepřichází.

14:45

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Havel – 2 min., vysoká hůl).

14:09

Zlínu se konečně podařilo vystřelit, Běhal však zasahuje.

13:30

Stále se nic zajímavého neděje, hra se sice více točí kolem olomoucké branky, ale vůbec nepřicházejí zlínské střely.

12:08

Zlín drží kotouč vepředu, ale žádná vyrázná šance nepřichází.

11:05

09:50

Zlín se brání velmi dobře, zatím nedovolil ani jednu pořádnou šanci.

07:08

06:14

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Lavička – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bodnutí špičkou hole). Trest odpyká Matúšů.

06:05

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Burian.

05:08

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pekr – 2 min., hákování).

05:00

Ke střele se snažil dostat Ramert, ten ale ani netrefil branku.

04:41

03:25

Střela Olomouce jen těsně míjí branka, Hamrla by střelu neměl.

03:08

02:41

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Kráčalík – 2 min., podrážení).

02:20

Kohouti zatím drží kotouč v útoku, ke střele se však nedostávají.

01:25

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Mojžíš – 2 min., hákování).

01:08

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Havel – 2 min., podrážení).

01:00

Zlín bude hrát přesilovku a zatím hraje v šesti.

00:15

Jako první se kotouče chopili zlínštní, ti ho však hned ztratili.

00:01

PSG Berani Zlín: Hamrla (Synek) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Peprna, Čechmánek, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička.

HC Olomouc: Běhal (Špunar) – Nesvadba, Lambert, Přecechtěl, Pekr, Radová, Přidal – Havel, Václavský, Zembol, Martinec, Petřeková, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.

Rozhodčí: Čuňočka – Vašíček, Kráľ.
PSG Berani Zlín
Zlínštní Berani budou nastupovat po vysoké porážce s Vítkovicemi, kterou určitě budou chtít napravit. Zatím ale nehrajou vůbec špatně, zejména první zápasu proti Vsetínu se jim povedl, neboť získali čtři body a drží se na pátém místě tabulky. Podaří se jim v tabulce poskočit vzhůru?

HC Olomouc
Olomouc také nehraje vůbec špatně, ale také prohrál vysoko proti Vítkovicím a zatím nezvládl žádnou nadstavbu. Zatím také dokázali jen porazit Šumperk a jsou s třemi body o příčcu níž něž Zlín, tedy na šetém místě. Dokáží v dnešním zápase porazit Zlín a přeskočit ho?

Olomouc vs. Vítkovice – 1:6 – N 0:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

3:2

Branky a nahrávky: 27. Kráčalík (Chludil), 30. Šindelek (Hoferek, Chludil), 54. Kráčalík (Chludil, Šindelek), 65. Kráčalík (Burian) – 17. Zembol (TS), 35. Prísažný (Zembol, Lambert)

Rozhodčí: Čuňočka – Vašíček, Kráľ