2:4
konec (0:2, 1:0, 1:2)
15.09.2018, 15:30 • ROCKNET ARÉNA • 1. kolo • David Panuška
Tipsport: 2.6 4.1 2.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.6 - 4.1 - 2.3
Piráti Chomutov – HC Kometa Brno
2:4
konec (0:2, 1:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 32. Klhůfek (Knot, V. Růžička), 44. Skokan (Chlouba, Vantuch) – 6. L. Čermák (Dočekal), 7. Nahodil (Mallet, L. Horký), 50. Nahodil (Mueller), 59. Zaťovič (P. Holík, Mueller)
Karty:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Š. Lukeš (Stezka) – Jank, Valach, Štich, Knot, Dietz, Blaha, Trefný – Sklenář, V. Růžička, Klhůfek – Tomica, Huml, J. Stránský – Koblasa, Vantuch, Skokan – A. Dlouhý, Šťovíček, Chlouba.
Náhradníci:
Trenér:
HC Kometa Brno:
Langhamer (Vejmelka) – Mikuš, O. Němec, Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs, Barinka – Zaťovič, P. Holík, Mueller – R. Zohorna, Hruška, Kašpar – Mallet, Nahodil, L. Horký – Dočekal, L. Čermák, Köhler.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kubičík, Svoboda – Hanzlík, Hribík.
Diváci: 4 161
1. třetina | ||||
05:13 | KOM | 0:1 | L. Čermák (Dočekal) | |
06:43 | KOM | 0:2 | Nahodil (Mallet, L. Horký) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:29 | CHM | 2 | Valach, hákování | |
25:16 | KOM | 2 | Nahodil, podrážení | |
31:10 | CHM | 1:2 | Klhůfek (Knot, V. Růžička) | |
37:38 | CHM | 2 | Skokan, faul loktem | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:50 | KOM | 2+2 | Bartejs, hrubost, odpyká L. Horký | |
CHM | 2 | Sklenář, hrubost | ||
43:51 | CHM | 2:2 | Skokan (Chlouba, Vantuch) | |
48:25 | CHM | 2 | Klhůfek, hákování | |
49:08 | KOM | 2:3 | Nahodil (Mueller) | |
55:02 | KOM | 2 | Mikuš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
56:51 | CHM | 2 | Skokan, nedovolené bránění | |
58:22 | KOM | 2:4 | Zaťovič (P. Holík, Mueller) | |
59:52 | KOM | 2 | L. Čermák, držení | |
Konec |
Mountfield HK – Pardubice 12:00 6:0
Jihlava – Žďár n/S 12:00 3:5
Slavia – Plzeň 12:00 3:2
Chomutov – Kladno 12:30 3:5
Vítkovice – Vsetín 13:00 9:1
Havlíčkův Brod – Sparta 13:15 3:6
Třinec – Zlín 14:30 3:4
Liberec – Mladá Boleslav 16:00 1:4
Kometa Brno – Olomouc 16:30 6:5
K. Vary – HC Litvínov • po s.n. (1:2) 17:00 3:4
Č. Budějovice – Salzburg 18:00 5:4
Havlíčkův Brod – Jihlava 10:00 3:2
Zlín – Olomouc 12:00 3:2
Přerov – Vítkovice • po prodl. 12:00 2:3
HC Litvínov – Kobra 12:00 5:1
Kladno – Třemošná 12:00 7:4
Liberec – Tábor 12:30 4:0
Kometa Brno – Žďár n/S 12:30 11:0
Sparta – PZ Kladno 12:30 9:0
Mladá Boleslav – Mountfield HK • po s.n. (1:0) 13:00 4:3
Třinec – Warriors Brno 13:00 4:3
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:00 5:2
Havířov – Vsetín 13:30 5:4
Č. Budějovice – Pardubice • po prodl. 14:00 5:6
Chomutov – Plzeň 16:00 0:4
59:52
56:51
55:02
48:25
41:50
37:38
25:16
24:29