1. liga (SR)

HK Skalica – HK 95 Považská Bystrica

4:3

po s.n. (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)

14.09.2018, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 2. kolo • Info o změnách stavu (Róbert Gašpárek) sk

Tipsport: 1.1 9.5 10.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je tu koniec stretnutia, po ktorom sa body budú deliť. Skaličania po víťazstve 4:3 po nájazdoch získavajú dva body. Víťazný nájazd nám predviedol Ľubomír Vaškovič. (19:43:26)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Skalica.

Autorom víťazného gólu je ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Ani tri tretiny nestačili na to, aby sa určil víťaz stretnutia. Po výsledku 3:3 bude nasledovať predĺženie.

52:36

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Ján Zlocha – 2 min., faul lakťom).

48:05

Skalica dala gól!
Opakoval sa rovnaký moment ako v druhej tretine, keď po góle hostí nasledovala okamžitá odpoveď Záhorákov. Bol to DANIEL ŠTUMPF, ktorý presnou strelou vyrovnal stav zápasu na 3:3. Asistencia: Tibor Kutálek, Ľubomír Škápik.

47:34

Považská Bystrica dala gól!
Hostia sa opäť dostávajú do vedenia a utekajú súperovi na rozdiel jedného gólu. Šťastným strelcom sa stal opäť RÓBERT MOKROHAJSKÝ. Stav stretnutia je 2:3! Bez asistencie.

46:58

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Martin Hujsa – 2 min., hrubosť).

40:29

Domáci v plnom počte.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Máme tu koniec druhej tretiny, v ktorej sme videli hneď tri góly. Dva na strane domácich a jeden na strane hostí. Stav duelu je zatiaľ vyrovnaný 2:2. Nechajme sa prekvapiť, či sa Skalici podarí v tretej tretine dokonať pekný obrat.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:29

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Patrik Janáč – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

36:07

Hostia síce prežili oslabenie, po ktorom však následne inkasovali po strele MAREKA PAČA, ktorému puk prihral presne na hokejku opäť Martin Hujsa. Stav duelu je vyrovnaný 2:2!

35:46

33:46

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Jaroslav Niník – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

28:07

Hostia sa však netešili dlho, pretože to bol DANIEL ŠTUMPF, ktorý dokázal rýchlo odpovedať a znížiť nepriaznivý stav duelu. Skóre stretnutia je 1:2! Asistencia: Martin Hujsa.

27:30

Hokejisti hosťujúceho celku perfektne zahrali presilovú hru, ktorú dokázali využiť zásluhou RÓBERTA MOKROHAJSKÉHO. Asistenciu si na svoje konto pripíše Ján Zlocha. Sta duelu je tak 0:2!

25:41

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Ondrej Janík – 10 min. osobný trest, vrazenie na mantinel).

25:41

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Ondrej Janík – 2 min., vrazenie na mantinel).

22:52

20:52

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Martin Leško – 2 min., hrubosť).

20:01

Začala sa druhá tretina.
Máme tu koniec prvej tretiny, v ktorej sme videli jeden presný zásah na strane hostí, po ktorom Považská Bystrica vedie nad Skalicou 1:0. My sa Vám opäť hlásime približne o 15 minút.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

18:15

17:02

HK 95 Považská Bystrica je už na ľade so štyrmi hráčmi.

16:15

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Ján Zlocha – 2 min., sekanie).

15:02

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Erik Kompas – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

14:50

12:50

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Tibor Kutálek – 2 min., podrazenie).

06:16

Netrvalo dlho a hostia sa možno troška prekvapivo dostávajú do vedenia 0:1! Do listiny strelcov sa zapíše PATRIK NÉMETH, ktorému sekundoval Lukáš Ďurkech.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
V dnešnom zápase Vás budeme informovať o zmenách stavu.
Úvodné zostavy:

HK Skalica: Romančík – Škápik, Janík, Trávniček, Pač, Hílek, Straka, Mrázik – Štumpf, Hujsa, Kutálek – Vaškovič, Jurák, Janáč – Dufek, Okoličány – Kotzman P., Jaša

HK 95 Považská Bystrica: Kompas – Niník, Leško, Ďurkech, Bednár, Augustín, Trška, Savara – Dolinajec, Cíger, Koleda – Drevenák, Zlocha, Mokrohajský – Miro, Rodionov, Bednár – Németh, Turan, Kutsevych

Rozhodca: Žák – Nosek, Jurčiak.
Vážení diváci! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes máme na programe 2. kolo našej druhej najvyššej hokejovej súťaže, kde domáca Skalica bude hostiť na svojom štadióne Považskú Bystricu. Poďme si v krátkosti predstaviť aktuálnu formu oboch tímov.

HK SKALICA:

Hokejisti tohto celku sa v minulej sezóne umiestnili v základnej časti na špici tabuľky so ziskom 110 bodov. Na svoje konto získali 33 výhier, 5 výhier po predĺžení, 1 prehru po predĺžení a 7 prehier v riadnom hracom čase. Do play-off teda putovali z prvého miesta, kde narazili na ôsmu Považskú Bystricu. Cez ňu prešli hľadko po troch zápasoch do semifinále, kde taktiež s prehľadom porazili Topoľčany 3:1 na zápasy. Vo finále si zmerali sily s Michalovcami, ktoré však boli už nad ich sily a podľahli im 1:3 na zápasy. Postupom do finále si zabezpečili miestenku v baráži o Tipsport ligu. Tam však po dvanástich zápasoch nazbierali len desať bodov a obsadili poslednú štvrtú priečku. V aktuálnej sezóne sa stretli s Novými Zámkami B, ktoré deklasovali vysoko 9:1.

HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA:

V sezóne 2017/2018 sa tento klub v základnej časti umiestnil na ôsmej priečke, keď pozbieral 44 bodov za 10 výhier, päť výhier po predĺžení, štyri prehry po predĺžení a až 27 prehier v riadnom hracom čase. Svojím súperom nastrieľali 134 gólov, ale až 202 inkasovali. Ako sme už spomínali, v prvom kole play-off sa Považská Bystrica stretla so Skalicou, ktorej podľahla jednoznačne 0:3. Aktuálne sa nachádza na 7. mieste, keď v prvom kole prehrali na ľde Humenného 2:3 po predĺžení.

Z pozície komentátora sa Vám bude hlásiť Róbert Gašpárek.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

4:3

Branky a nahrávky: 29. Štumpf (Hujsa), 37. Pač (Hujsa), 49. Štumpf (Kutálek, Škápik), rozh. náj. Vaškovič – 7. Németh (Ďurkech), 28. Mokrohajský (Zlocha), 48. Mokrohajský

Rozhodčí: Žák – Nosek, Jurčiak

06:16 POB 0:1 Németh (Ďurkech)
12:50 SKA 2 Kutálek, podrážení
15:02 POB 2 Kompas, vysoká hůl
16:15 POB 2 Zlocha, sekání
20:52 POB 2 Leško, hrubost