Mistrovství světa mužů

Belgie – Argentina

3:1

konec (25:19, 25:19, 22:25, 25:19)

12.09.2018, 20:30 • Nelson Mandela Forum, Florencie • Skupina A • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.8 2.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:43:01)

0:0

Utkání skupiny A je u konce a Belgie do šampionátu vstoupila výhrou 3:1 nad Argentinou. První dva sety Belgičané zvládli na jedničku, vypracovali si náskok, který pak hravě dotáhli do zdárného konce a vypadalo to, že si dojdou pro jasnou výhru. Jenže ve třetím setu se Argentina zvedla, zlepšila útok, snížila a těšila se na případné srovnání. Jenže čtvrtý set opět patřil Belgii, ta vedla od úvodních míčů a nedala soupeři šanci sadu zdramatizovat. Belgie tak připisuje tři body do tabulky a do zítřejšího utkání proti Itálii může jít se zvednutým sebevědomím. Argentina má zítra volno, hrát bude až v pátek proti Dominikánské republice.

25:19

Čtvrtý set skončil.

25:19

Teď už je dobojováno, útok od pravého kůlu byl pro Belgii úspěšný a čtvrtý set tak zástupce Evropy vyhrál 25:19. Celkově získal zápas v poměru 3:1.