11.08.2018, 20:00 • Allianz Riviera, Nice • 1. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.84 3.54 4.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc.

Na shledanou. (21:56:17)
Rychlý gól, vstřelený hned ve 2. minutě zápasu, dal nakonec výsledku i konečnou podobu. V úvodu utkání by asi nikdo nečekal, že se bude jednat o jedinou branku, avšak stalo se, domácí se sice ve druhé půli zlepšili, byli aktivnější, stříleli a dokonce vstřelili gól, ten však pro ofsajd správně neplatil. Patrick Vieira si tak na úvod sezóny připisuje v roli nového kouče Nice porážku, naopak mužstvo Reims si možná lepší start do sezóny ani nemohlo přát.

90+4

90+3

Hosté vyvedli míč na polovinu Nice a ušetřili cenný čas.

90+2

Domácí sice mají míč na svých kopačkách, ale přes soupeřovu pevnou obrannou hráz se nemohou dostat.

90+1

Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Danilo, přichází Ihsan Sacko.

90+1

Nastavují se tři minuty.

89

Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Pablo Chavarría, přichází Grejonh Kyei.

89

Žlutou kartu dostává Wylan Cyprien (OGC Nice).

88

Málem bylo rozhodnuto, Chavarria však trefil míč velmi slabě a ten se tak dokutálel do náruče připraveného Cardinaleho.

87

Danilo dostal přihrávku před pokutové území, rána mu však vůbec nesedla a míč skončil mimo bránu.

85

Ani tahle šance gólem nekončí, Makengo se snažil tečovat přihrávku z pravé strany, ale na míč těsně nedosáhl.

82

Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Olivier Boscagli, přichází Jean-Victor Makengo.

81

Žlutou kartu dostává Mathieu Cafaro (Stade de Reims).

80

Hosté nadále velmi dobře zvládají defenzívní činnosti, nyní odvrátili další z mnoha soupeřových centrů a míč drží daleko od brány.

77

Rána Saint-Maximina z dálky letí příliš vysoko nad bránu hostů.

76

Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Aly Ndom.

73

Tameze byl hodně tvrdě faulován a protihráč klidně mohl vidět žlutou kartu, to se nakonec neděje.

71

Už se ale zvedl a bude rozehrávat odkopem od brány.

0:1

konec (0:1)

Branky: 2. Doumbia (Oudin)

Karty:   89. Cyprien (NIC) – 23. Doumbia (REI), 81. Cafaro (REI)

Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 13:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:14.

OGC Nice: Cardinale – Attal, Hérelle, Dante, Boscagli (82. Makengo) – Cyprien, Danilo (90+1. Sacko), Tameze – Lees-Melou, Srarfí (61. Diaby), Saint-Maximin.
Náhradníci: Benítez – Perraud, Burner, M. Sarr, Makengo, Sacko, Diaby.

Stade de Reims: Mendy – Métanire, Fontaine, Abdelhamid, Konan – Romao, Chavalerin – Chavarría (89. Kyei), Martin (69. Cafaro), Oudin (76. Ndom) – Doumbia.
Náhradníci: J. Carrasso – Disasi, Cafaro, Kamara, Mbemba, Kyei, Ndom.

Rozhodčí: J. Hamel – S. Pignatelli, M. Grosbost