Moravskoslezská fotbalová liga

SK Hanácká Slavia Kroměříž – ČSK Uherský Brod

3:1

konec (1:0)

10.08.2018, 18:00 • Stadion SK Hanácká Slavia Kroměříž, Kroměříž • 2. kolo • Vendula Zdražilová

: 1.55 5.27 5.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit na shledanou. (19:47:26)
Je dobojováno. Ani ve druhém poločase nebylo třeba nastavení a sudí tak ukončil zápas v devadesáté minutě. Domácí se ve druhé půli dostali do dvoubrankového vedení, když se v jednašedesáté minutě trefil Jan Silný. Ovšem o tři minuty později snížil na rozdíl jediné branky Filip Hruboš a hosté živili naděje na úspěch v utkání. V osmaosmdesáté minutě ale definitivně tyto naděje pohřbil svým druhým gólem v zápase Jan Silný, jenž se nemýlil z úniku. Domácí si tak připisují tři body do tabulky, hosté naopak zůstanou bez bodů.

90

89

A opět jsou Kroměřížští na polovině hostů, kde drží co nejdéle míč.

88

88. Jan SILNÝ - 3:1

88

Kroměříž právě vstřelila branku!
Hráči Kroměříže definitivně rozhodují o zisku tří bodů a jdou zase do dvoubrankového vedení. JAN SILNÝ se dostal do samostatného úniku a poté se těsně před Dostálem nemýlil – 3:1.

87

Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Hirsch, přichází Berčík.

86

Domácí kontrolují hru, nikam se už příliš neženou a drží míč hodně daleko od své branky.

84

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Nevařil, přichází Michalec.

82

Martin Hirsch střílel kus před velkým vápnem, ale míč poslal jen vedle pravé tyče z pohledu hostujícího brankáře. Ten tak bude mít k dispozici další odkop od své branky.

80

Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu. Hosté jsou opět u míče a už operují před domácí brankou. Ke střele se však vůbec nedostali.

79

Domácí na polovině hostů vybojovali další autové vhazování.

78

Žlutou kartu dostává Erik Hradil (ČSK Uherský Brod).

77

Na druhé straně se po levé straně uvolnili hosté, do zakončení se pak hnal Michal Vrága, bylo to ale bez gólového efektu.

76

Hlavičkový souboj vyhráli domácí hráči a okamžitě se vydávají na polovinu Uherského Brodu. Rádi by si vrátili zpět dvoubrankový náskok, zatím se jim to však nedaří.

75

Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Marčuk.

74

Hosté po svém dalším ohrožení domácí branky vybojovali rohový kop.

73

Floder jistil balon u levé tyče. Poté, co se dostal za zadní čáru, odkopl ho znovu daleko od své branky.

72

Hosté zvyšují svou aktivitu a další střele tak čelil brankář Jiří Floder. Ten pak odkopl míč na opačnou stranu hřiště.